Teraz tych wszystkich zarządzających TFi i ich zwierzchników

TFI, PTE i inne...
A Kuku
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3702
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: A Kuku » 17 paź 2008 15:56

Raczej celowe dzialanie a nie bezmyslnosc.

REKLAMA


GIORGIO- ARMANI
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2200
Rejestracja: 13 cze 2006 11:17
Lokalizacja: Tam gdzie nie siega twoj fetor..

Postautor: GIORGIO- ARMANI » 17 paź 2008 16:00

...zarządzający na naszym rynku finansowym to wysokiej klasy specjaliści... każda strategię mają przejrzaną do szpiku kości i nigdy sie nie mylą... w ciemno obstawiam że wszyscy głosowali na płemiela... a płemiel mówi że jesteśmy wyspą spokoju... to o co chodzi...? :lol:

Nie ma co wiązać polityki ze spadkami. :? A ci co to ropbią to jakieś dzieciaki albo kaczki :D :D :D :D :D :D
MATI DLACZEGO SIE OBUDZILES..???? :) PIERWSZE PRZEBUDZENIE W LUTYM 2008 TO BYL FALSTART ALE PRZECIEZ MIALES SPAC DO LUTEGO 2009... :) cZY TO OZNACZA, ZE AKCJONARIUSZE CENNEGO WALORA OPTISYFONA NIE MAJA JUZ CO LICZYC NA 100ZL....??? :)

Obrazek
"Rzetelna praca warta wiecej niz pieniadze.."
Obrazek

borisz
Młodszy chorąży
Posty: 429
Rejestracja: 12 mar 2007 20:54

Postautor: borisz » 17 paź 2008 17:05

a ja nabrałem za wszystko....zobaczymy PKN za 1,2 mln ...wszystko lokaty polikwidowałem...
ale 30 zł na 5 metrów eleganckiej linki to chyba zostawiłeś? (wiem, że sznurek od snopowiązałki jest tańszy, ale inwestorowi z klasą na takim czymś chyba nie wypada wisieć)

yeti666
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3239
Rejestracja: 28 lip 2006 20:03

Postautor: yeti666 » 17 paź 2008 20:36

...zarządzający na naszym rynku finansowym to wysokiej klasy specjaliści... każda strategię mają przejrzaną do szpiku kości i nigdy sie nie mylą... w ciemno obstawiam że wszyscy głosowali na płemiela... a płemiel mówi że jesteśmy wyspą spokoju... to o co chodzi...? :lol:

Nie ma co wiązać polityki ze spadkami. :? A ci co to ropbią to jakieś dzieciaki albo kaczki :D :D :D :D :D :D
MATI DLACZEGO SIE OBUDZILES..???? :) PIERWSZE PRZEBUDZENIE W LUTYM 2008 TO BYL FALSTART ALE PRZECIEZ MIALES SPAC DO LUTEGO 2009... :) cZY TO OZNACZA, ZE AKCJONARIUSZE CENNEGO WALORA OPTISYFONA NIE MAJA JUZ CO LICZYC NA 100ZL....??? :)

Obrazek
Ale herezia.Mati rozne rzeczy czytalem twojego autorstwa ale to przebija wszystko :lol:
Moze to ty dostales mocno w glowe jak ten tekst pisales.
Co do trudno dostepnego miejsca gdzie trzeba zakopac akcje Optimusa kojarzy mi sie tylko cmentarz.Tam one powinny spoczac.
Nie pozwól żeby nieudana spekulacja zamieniła sie w inwestycję.
Pieniądz, który człowiek posiada, to swoboda;
ten, za którym goni, to niewola.
http://www.youtube.com/watch?v=Q9NqSqJ_yhc

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7524
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Postautor: Pandziora » 18 paź 2008 00:00

Czyli mati 1 właśnie obudził się ze śpiączki po ciosie ochraniarza :D

Wróciła ci pamięć co do miejsca zakopania Optimuska? Jak nie wróci, zostawisz cenny walor na pastwę poszukiwaczy skarbów i nie wiadomo czy trafi w odpowiedzialne ręce :P
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

aquilesopkarg
Plutonowy
Posty: 13
Rejestracja: 26 lut 2020 09:38

Re: Teraz tych wszystkich zarządzających TFi i ich zwierzchników

Postautor: aquilesopkarg » 19 cze 2021 12:20

wszystko lokaty polikwidowałem...
Nox Vidmate VLC


Wróć do „Fundusze”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości