kuriozalne reklamy

TFI, PTE i inne...
fatboy
Sierżant sztabowy
Posty: 108
Rejestracja: 10 lip 2005 18:17

kuriozalne reklamy

Postautor: fatboy » 11 mar 2006 23:21

Jak widze w jaki sposob TFI pozyskuja nowych klientow to mi sie niedobrze robi. Hasla pt. 30% w ciagu roku to totalne mydlenie oczu choc zajebiscie skuteczne. Popatrzcie jakie sa ostatnie miesieczne stopy zwrotu funduszy akcyjnych. Wiekszosc z nich jest na minusie. Zaim goscie wplacajacy obecnie miliony zajarza o co chodzi obudza sie z reka w nocniku. :lol:
Ostatnio zmieniony 11 mar 2006 23:34 przez fatboy, łącznie zmieniany 1 raz.

REKLAMA


mppoznan
Starszy chorąży
Posty: 1479
Rejestracja: 22 sty 2006 00:28

Odp:kuriozalne reklamy

Postautor: mppoznan » 12 mar 2006 02:00

To sa takie okresy w ktorych fundusze za bardzo nie zarabiaja, marzec nie jest najlepszy, ale w ciagu calego roku to 30% spokojnie moga zarobic, co nie oznacza ze w kazdym miesiacu beda zarabiac 2,5%
bo moze byc tak ze jeden miesiac na minusie, inny na plusie ale w ogolnosci to 30% bez problemu, nie wiem dlaczego nie patrzyles na procentowe stopy zwrotu zanim napisales ten post, ale Ci oswietle

np:

DWS TOP25 malych spolek zarobil od poczatku roku ok 25%,
Arka Akcji zarobila 12,1%

w gazecie parkiet w polowie lutego bylo porownanie funduszy, to te lepsze mialy juz wtedy ponad 10%, oczywiscie mowie o funduszach akcji,

rok temu, przez dokladnie rok od 1 stycznia do 1 stycznia arka zarobila 40,2% wiec sporo ponad 30%,

choc osobiscie nie uwazam zeby w tym roku bylo tak dobrze jak w zeszlym, ale te 28% przez caly rok to bedzie na pewno w wielu dobrych funduszach.

bromba!
Podporucznik
Posty: 10279
Rejestracja: 29 gru 2005 13:39
Lokalizacja: to sa gorskie okolice to jest moje miasto...

Postautor: bromba! » 21 mar 2006 17:16

ja znam osobiscie osoby ktore mialy w funduszach ,na przykladzie mojego kumpla sprzedal dom i spytal sie mnie w co ma wpakowac 200tys bo musi czekac przez rok na mieszkanie a lokata to troche malo skoro przez rok niechcial zagladac wladowal w arke akci i zarobil na dwa pokoje gratis z nim pogadaj czy sie oplaca a nie pisz glupot :lol:
Za każdą wielką fortuną kryje sie przestępstwo

bankrut
Chorąży sztabowy
Posty: 4032
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: parkiet.com regulamin
Kontakt:

Postautor: bankrut » 21 mar 2006 17:37

Ostatni rok byl wyjatkowo dobry dla funduszy akcyjnycjch, lecz wcale to nie znaczy ze ten czy przyszły rok bedzie taki sam. Nalezy pamietac że w 2004 i 2005 milismy do czynienia z super hossa, w trakcie której wycena wiekszosci społek wzrosła o 300 - 400 % i wale to nie byly spóki wysoce spekulacyjne. Spójrz na wykresy z ostatnich 2 lat np PKN, KGHM, Kęt, PKO SA ....itd. 30% w tamtym okresie to wcale nie jest dobry wynik :twisted:
pozdrawiam
Regulamin Parkiet.com -> http://www.parkiet.com/jforum/regulamin.jsp [-o<
Dobry inwestor musi pozbyc sie swoich fantazji.

bromba!
Podporucznik
Posty: 10279
Rejestracja: 29 gru 2005 13:39
Lokalizacja: to sa gorskie okolice to jest moje miasto...

Postautor: bromba! » 21 mar 2006 23:29

napewno ponizej lokat nie zejda pozaty fundusze obracaja coraz wiekszym kapitałem i coraz bardziej sie licza a to przeciez nie przeszkadza na gpw 8)
Za każdą wielką fortuną kryje sie przestępstwo


Wróć do „Fundusze”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości