NABYCIE OTWIERAJĄCE

TFI, PTE i inne...
kufik
Kapral
Posty: 5
Rejestracja: 03 sie 2007 11:38

NABYCIE OTWIERAJĄCE

Postautor: kufik » 29 sie 2007 00:46

kupilem 20 jednostek funduszu akcyjnego , i od 5 dni mam wyżej wymienony komunikat , na jakich zasadach to przebiega i kiedy staną się aktywne?

REKLAMA


ziuberek
Starszy chorąży
Posty: 1653
Rejestracja: 10 paź 2006 00:43
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

Postautor: ziuberek » 07 wrz 2007 23:41

takie nabycie otwierające jak sam nazwa wskazuje otwiera Tobie rejestr w danym funduszu, po to zeby pozniejsze wplaty moglybyc juz szybko realizowane. Twoje dane będą na stałe (nie wiem kiedy są usuwane) już zapisane w funduszu nawet jesli sprzedaz wszystkie jednostki, i potem np jak za rok bedziesz chcial kupic ju. w tym funduszu to juz nie trzeba bedzie go otwierac.

Takie otwieranie rejestru trwa okolo tygodnia.


Jak masz zamiar inwestować długoterminowo tak jak ja, to szczerze namawiam Cię do zapisywania kazdej swojej transakcji w komputerze (np.w excelu, ja mam taki wzór arkusza jakbys potrzebował), a potem dla samomobilizacji przedstawial np. co miesiac aktualny stan swojego portfela w internecie, to ma być głównie dla Ciebie ale też pomaga (podręca) to innym w regularnym oszczędzaniu pieniędzy.
Zobacz jak my z kolegami przedstawiamy stany naszych portweli w funduszach i nie robimy tego na wyścigi tylko po to aby się mobilizować i zapobiegać sprzedawaniu ju. i wydawaniu kasy na ***** (ja tak kiedys zrobilem a traz żałuję), zacząłem inwestować na nowo od lipca tego roku, zobacz --> http://forumpi.pl/viewtopic.php?t=73

Ciebie też zapraszam jak masz ochotę na nasze forum, u nas nie liczy się ilość ludzi czy postów ale ich jakość i to że możemy na siebie liczyć i pomagamy sobie w osiągnięciu celu (finansowej wolności).
o inwestowaniu w przyjaznej atmosferze -> Forum Przyjaznych Inwestorów


Wróć do „Fundusze”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości