100% w 6 miesięcy (bezpiecznie, ale tylko małe kwoty)

TFI, PTE i inne...
ziuberek
Starszy chorąży
Posty: 1653
Rejestracja: 10 paź 2006 00:43
Lokalizacja: Nysa
Kontakt:

100% w 6 miesięcy (bezpiecznie, ale tylko małe kwoty)

Postautor: ziuberek » 01 paź 2007 17:37

Ja mam prostszy sposób na 100% zysk w jakieś 6-12mcy. Oczywiście nie jest to dla wszystkich tylko dla małych żuczków, dlatego że to inwestycja w monety (srebrne) "Zwierzęta świata".

Kilka miesięcy po emisji (około 60 tys. szt.), moneta osiąga cenę 100% wyższą niż ta za którą kupiliśmy ją od NBP.

Pisząc, że jest to inwestycja tylko dla małych inwestorów, mam na myśli że nie da się wsadzić w to np. 200k zł. Ja spróbuje z 10k, kupie 100 monet, które po roku będę sprzedawał po jednej na tydzień za około 200-250 zł. za sztukę. Nie mógłbym sprzedać na raz wszystkiego ponieważ gdybym wypuścił na rynek 100 monet to myślę że cena by spadła.

Zapraszam do zapoznania się z tą serią "Zwierzęta świata"


PS. Sorry za wejście na Wasz wątek, ale moją misją jest uświadomienie początkującym graczom, że mogą bezpieczniej inwestować swoje ciężko zarobione pieniądze.
Chętnych do pogaduszek zapraszam na forum Przyjaznych Inwestorów --> www.forumPI.pl
o inwestowaniu w przyjaznej atmosferze -> Forum Przyjaznych Inwestorów

REKLAMA


coccacabana
Sierżant
Posty: 56
Rejestracja: 15 paź 2007 20:57

Postautor: coccacabana » 15 paź 2007 21:41

niezly pomysl, warto sprobowac...
...gdzie jedni ludzie traca, tam inni sie bogaca...

tomzar
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 21 paź 2007 20:07

Postautor: tomzar » 21 paź 2007 20:06

Teoretycznie jest ok. aleee.......

Jest dużo monet 10 zł które były emitowane po 40 - 50 zł a mimo upływu kilku lat kosztują 60 - 70 zł.

Ceny tych monet są sztucznie zawyżane, to tylko kwestia czasu kiedy znacząco spadną. Bo czym można wytłumaczyć , że monety o tym samym nakładzie mają różne ceny np. 100 i 800 zł ??? (tu przykładem może być krach filatelistyki)

Ale prawdą jest , że monety "zwirzaczkowe" mają ceny wyższe od innych o tym samym nakładzie.

Chyba wzemę kredyt pod chipotekę , sprzedam samochód , zlikwiduje fundusze, sprzedam akcje , zapożyczę się u rodziny i za rok będę milionerem ;-)


Wróć do „Fundusze”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości