100 tyś w FUNDUSZE na 5lat_JAKIE????

TFI, PTE i inne...
AegonZłodzieje
Sierżant
Posty: 58
Rejestracja: 07 paź 2008 11:38
Kontakt:

Re: Może funudsze obligacji?

Postautor: AegonZłodzieje » 20 paź 2008 15:37


[...CUT..]
ze względu na dostępne fundusze podoba mi się oferta aegona - lokata dolarowa

http://www.aegon.pl/u235/navi/31295/tem ... 2Cfunds.wm

Szczególnie Akcji regionalnych rynków wschodzących

Teraz zapakowałbym się w UFK - Templeton Global Bond Fund (USD) i w miarę poprawy sytuacji na rynkach przenosiłbym w bardziej agresywne fundusze z oferty

[...CUT..]

moim zdaniem za kilka lat dolar wróci powyżej 3 zł...
Jak widać dolar wraca w okolicę 3 zł.

Ja chętnie odsprzedam Aegona dolarowego, a dokładnie Aegon Lokata USD. Zyskasz krótszy okres , w którym masz karę za wyjęcie kasy.

Mi Aegon nie przypadł do gustu i chcę się z niego wycofać. Może nie umiem inwestować. Dla mnie korzyścią będzie brak kary za wyjęcie kasy.

W każdym razie jakby co, to zapraszam na priv.

Moim zdaniem dolar będzie się dalej umacniał.

Pozdrawiam

REKLAMA


krug1
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2584
Rejestracja: 16 cze 2008 20:43

Postautor: krug1 » 26 sty 2010 21:59

Obrazek

Czarny75
Starszy kapral
Posty: 9
Rejestracja: 27 sty 2010 11:50

Postautor: Czarny75 » 27 sty 2010 12:03

Proponuję polisę inwestycyjną AEGON, którą jestem zmuszony sprzedac.
Polisa na 40000 zl. Obecnie na polisie mam 17000 zl. Pozostala kwote nalezy wplacic w ratach po 8000 zl rocznie.
Polise sprzedam za 13000 zl, czyli ten na którego przepisze cesje na start ma 4000 zl zysku.
Sprzedaje ponieważ zmieniła się moja sytuacja materialna i nie stac mnie na wplate pozostalej kwoty wymaganej do zamkniecia polisy.
Dodam że środkami zgromadzonymi na polisie:
- możemy zarządzać we własnym zakresie, przenosząc je bezprowizyjnie do dowolnych funduszy akcji, obligacji i innych będących w puli polisy,
- możemy wpłacić na fundusz w którym eksperci zarządzją naszymi środkami,
- możemy je "zamrozić" na dowolny okres czasu.
Sprawa pilna !!!
czarn75@wp.pl
tel. 518 659 290

Czarny75
Starszy kapral
Posty: 9
Rejestracja: 27 sty 2010 11:50

Postautor: Czarny75 » 28 sty 2010 13:05

OGÓLNE INFORMACJE ODNOŚNIE POLISY

Jest to polisa PIN AEGON. Jest to polisa inwestycyjna.
W ramach tej polisy jest dostęp do 22 Funduszy inwestycyjnych: akcji, obligacji,
zrównoważonych, stabilnego wzrostu. Dokładny spis funduszy do których jest dostęp w
ramach tej polisy z ich wynikami za ostatnie lata jest na stronie:
http://www.aegon.pl/inwestycje-i-ochron ... w,funds,fu
nds.wm
Po lewej stronie jest zakładka w której należy wybrać rodzaj mojej polisy - PIN AEGON.

W ramach tej polisy sami wybieramy na który z tych funduszy mają zostać wpłacone nasze
pieniądze, i możemy w dowolnej chwili przenieść swoje środki z jednego funduszu do
drugiego. Mamy dostęp do swojego internetowego konta gdzie takiego transferu możemy
dokonać 1 kliknięciem, lub możemy to zrobić drogą pocztową.

Podstawową zaletą polisy jest system prowizji które są ZNACZNIE NIŻSZE niż w przypadku
gdybyśmy chcieli zainwestować w fundusze bez pośrednictwa tej polisy:
1) Normalnie, fundusze pobierają opłatę przy zakupie do 5%
W ramach polisy - 2 razy w roku mamy możliwość przeniesienia swoich środków z jednego
funduszu do drugiego BEZ ŻADNEJ PROWIZJI !!! Przy 20000 zł, na jednym takim przeniesieniu
możemy zaoszczędzić do 1000 zł !!!.
2) Normalnie fundusze, szczególnie te akcyjne pobierają wysokie opłaty roczne w wysokości
3,5 - 5%
W ramach polisy pobierana jest stała opłata roczna w wysokości 1,95 %. Przy 20000 zł
można zaoszczędzić rocznie 300 - 600 zł rocznie.

Ponad to polisa daje możliwość "zamrożenia" środków na dowolny okres czasu. Wówczas w
ogóle nie jest pobierana opłata roczna, a "zamrożone" środki są jakby na lokacie 2 - 3%.

Polisa jest na 10 lat, przy czym w moim przypadku mija już 3 rok jej funkcjonowania,
czyli zostało jeszcze 7 lat. Oczywiście można wypłacić pieniądze wcześniej, ale to jest
nieopłacalne ponieważ AEGON nalicza sobie wysokie kary za zerwanie polisy przed czasem:
3 rocznica polisy - 70 % wartości środków
4 rocznica polisy - 60 % wartości środków
5 rocznica polisy - 50 % wartości środków
6 rocznica polisy - 40 % wartości środków
7 rocznica polisy - 30 % wartości środków
8 rocznica polisy - 20 % wartości środków
9 rocznica polisy - 10 % wartości środków
10 rocznica polisy - 0 % wartości środków

Polisa jest z ubezpieczeniem na życie, polegającym na tym, że w przypadku naszej śmierci
nasza rodzina otrzyma wszystkie pieniądze zgromadzone na polisie bez żadnych opłat, kar
czy prowizji, bez względu na to który to jest rok ważności polisy.

SZCZEGÓŁY MOJEJ POLISY

Polisę założyłem 11.06.2007.
Polisa jest na 40000 zł, przy czym obecnie mam na koncie 17000 zł.
Obecnie polisa jest zawieszona z powodu moich zaległości w opłatach.
W ramach polisy zobowiązałem się przez okres 5 lat wnosić składkę w wysokości 8000 zł
rocznie bądź ok 667 zł miesięcznie co w sumie dałoby te 40000 zł.
Po wpłaceniu tych 40000 zł polisa będzie już opłacona i dalej nie mamy obowiązku
dokonywania żadnych wpłat, a wszystkie pieniądze powyżej tych 40000 zł możemy wypłacać z
polisy bez żadnych kar wspomnianych wyżej.

Polisę oddam za 13 000 zł, czyli ten kto ją kupi będzie miał 4000 zł zysku, ale odrazu po
przepisaniu polisy trzeba będzie wpłacić 8000 zł zaległej wpłaty za 3 rok.

Andrzej Czarnecki
tel. 518659290
czarn75@wp.pl

jakzarabiacmiliony
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 223
Rejestracja: 20 cze 2010 23:50
Kontakt:

Postautor: jakzarabiacmiliony » 25 lip 2010 13:17

FUNDUSZ INWESTYCYJNY MILIONY
Jeśli nie masz doświadczenia oraz masz obawy co do inwestycji a chcesz oszczędzać i zarabiać jednocześnie . Fundusz Inwestycyjny Miliony jest stworzony właśnie dla Ciebie .Inwestujemy tylko w akcje GPW od 2006 r zarobiliśmy 1400 % !!! , nie inwestujemy na rynku forex , kontrakty terminowe oraz opcje , ze względu na duże ryzyko strat .Ograniczamy ryzyko , a maksymalizujemy wzrosty , to nasza dewiza , Ryzyko zawsze występuje dlatego postanowiliśmy je zminimalizować maksymalnie–30 % jeśli akcje spadną do tego stopnia automatycznie zostają sprzedane .Wzrosty są nieograniczone . Fundusz Inwestycyjny Miliony jest to Umowa Cywilno Prawna na określony czas od 6 miesięcy do 15 lat , aby inwestorzy byli spokojni o swoje środki oraz nasza instytucja była wiarygodna . Posiadamy wyspecjalizowaną kadrę która podejmuje decyzje zainwestowania środków .Wpłaty środków od 5 tyś .zł do 1 mil .zł Jasne i proste zasady opłat i prowizji.. My odprowadzamy podatek Inwestor otrzymuje tylko zysk. Nie czekaj napisz do nas zapraszamy .

xteam
Spam
Posty: 522
Rejestracja: 18 maja 2012 14:28
Lokalizacja: Pyrlandia:)

Postautor: xteam » 13 wrz 2012 13:47

Jak ktoś ma 100 tyś wolnej gotówki,to polecam fundusze inwestycyjne EFIX DM, w pierwszym półroczu ich fundusz "Dynamiczne spółki" zarobił w pierwszym półroczu 21%, o czym pisał właśnie parkiet.
http://www.efixdm.pl/
Program do analizy technicznej i to za free!
http://www.ticker.pl/C4/P/home.polecamy/Arena.odt.html
Raporty na Twojej tablicy na FB? Polub:
https://www.facebook.com/pages/Tickerpl/469679363053812


Wróć do „Fundusze”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości