IDM TRADER - Wasze opinie, proównanie do XTB

rynek walutowy

IDM Trader, XTB czy inny, jaki?

IDM Trader
7
37%
XTB
12
63%
 
Liczba głosów: 19

kuflowski
Sierżant sztabowy
Posty: 119
Rejestracja: 03 sty 2007 17:49
Lokalizacja: Kluczbork

IDM TRADER - Wasze opinie, proównanie do XTB

Postautor: kuflowski » 04 lut 2008 11:40

j.w. w temacie

Chciałbym poznać Wasze opinie - tych co korzystają z IDM i/lub XTB. Porównanie, który lepszy etc. i dlaczego!

Z góry dziękuję

Pozdrawiam

REKLAMA


Kamil O.
Sierżant
Posty: 69
Rejestracja: 12 lis 2006 14:58

Postautor: Kamil O. » 16 lut 2008 13:38

Polecam IDM, ponieważ:

- posiada więcej instrumentów finansowych. IDM ponad 13 000, XTB tylko kilkaset (nie mają np. akcji zagranicznych)
- wystarczy jeden rachunek do wszystkich instrumentów, a w XTB 1 to za mało
- nieograniczony czasowo żywot transkacji, w XTB transkacje są zamyka po roku
- W IDM na głównych parach walutowych spread 3 pipsy, w XTB 2 pipsy, ale z tego co słyszałem, w czasie publikacji danych na XTB ten spread rozszerza się bardziej niż w IDM
- IDM zarabia kiedy klient zarabia. XTB zarabia kiedy klient traci.

Plusy XTB to mniejsze wymagania sprzętowe, bo platforma XTB w zasadzie na każdy kompie pójdzie, a IDM min. 1 GHz.

mati 1
Podporucznik
Posty: 13232
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mati 1 » 24 lut 2008 22:10

Polecam IDM, ponieważ:

- posiada więcej instrumentów finansowych. IDM ponad 13 000, XTB tylko kilkaset (nie mają np. akcji zagranicznych)
- wystarczy jeden rachunek do wszystkich instrumentów, a w XTB 1 to za mało
- nieograniczony czasowo żywot transkacji, w XTB transkacje są zamyka po roku
- W IDM na głównych parach walutowych spread 3 pipsy, w XTB 2 pipsy, ale z tego co słyszałem, w czasie publikacji danych na XTB ten spread rozszerza się bardziej niż w IDM
- IDM zarabia kiedy klient zarabia. XTB zarabia kiedy klient traci.

Plusy XTB to mniejsze wymagania sprzętowe, bo platforma XTB w zasadzie na każdy kompie pójdzie, a IDM min. 1 GHz.


Oj dawno się tak nie uśmiałem :lol: :lol: :lol: Transakcje zamykane po roku i to dla ciebie problem????? Pokaż inwestora forexowego, który tyle przetrzymał akcje. :lol: :lol: :lol: Rozszerzenia spreedów są wszędziea jeślizawierasz wtedy transakcje to"niezły" jesteś. :lol:

oszo
Chorąży sztabowy
Posty: 4456
Rejestracja: 25 mar 2006 18:07
Lokalizacja: Z tąd

Postautor: oszo » 26 lut 2008 22:04

mi sie bardzo podobaja platformy xtb...na palma bardzo szybko dziala...no cóż... 8)

oliver7
Starszy sierżant
Posty: 80
Rejestracja: 14 lut 2006 23:38

Postautor: oliver7 » 27 lut 2008 20:02

mi sie bardzo podobaja platformy xtb...na palma bardzo szybko dziala...no cóż... 8)
Witam,
Ja też używam XTB - jestem zadowolony ale testuję jednocześnie demo na EFIXie. Mają bardzo rozbudowaną aplikację DealBook 360. Czy ktoś z Was wie coś o tym jak się ta aplikacja sprawuje i jakie sąminusy rachunku EFIXie?

pzdr
Oliver7

niestety
Starszy sierżant
Posty: 85
Rejestracja: 02 lut 2006 20:36

Postautor: niestety » 22 kwie 2008 13:13

A z czego jesteś tak zadowolony?zawarłeś chociaż jedną transakcję? XTb to wieczne rekwotowania i rozłączanie z serwerem wtedy kiedy to im nie pasuje - nie polecam stanowczo!!!!

Jerry le Krach
Sierżant
Posty: 60
Rejestracja: 11 lut 2008 01:53
Lokalizacja: Kielce

Postautor: Jerry le Krach » 29 maja 2008 00:31

Polecam IDM, ponieważ:

- IDM zarabia kiedy klient zarabia. XTB zarabia kiedy klient traci.
Rozumiem, że XTB jest najczęściej drugą stroną transakcji i jak ja zarabiam, to XTB traci i na odwrót.

A w IDM kto jest drugą stroną transakcji?

mnich_297948
Sierżant sztabowy
Posty: 118
Rejestracja: 02 kwie 2010 14:25
Kontakt:

Postautor: mnich_297948 » 06 kwie 2010 22:15

RUBICON S.A.


Moska.... :roll:

wszystkowiedzący
Młodszy chorąży
Posty: 696
Rejestracja: 16 kwie 2010 23:02
Lokalizacja: Kąty Wrocławskie

Postautor: wszystkowiedzący » 03 maja 2010 18:45

Polecam IDM, ponieważ:

- posiada więcej instrumentów finansowych. IDM ponad 13 000, XTB tylko kilkaset (nie mają np. akcji zagranicznych)
- wystarczy jeden rachunek do wszystkich instrumentów, a w XTB 1 to za mało
- nieograniczony czasowo żywot transkacji, w XTB transkacje są zamyka po roku
- W IDM na głównych parach walutowych spread 3 pipsy, w XTB 2 pipsy, ale z tego co słyszałem, w czasie publikacji danych na XTB ten spread rozszerza się bardziej niż w IDM
- IDM zarabia kiedy klient zarabia. XTB zarabia kiedy klient traci.

Plusy XTB to mniejsze wymagania sprzętowe, bo platforma XTB w zasadzie na każdy kompie pójdzie, a IDM min. 1 GHz.

No powiem ci troszkę się wygłupiłeś. Wiesz dlaczego tracą ludziska w xtb (część) bo próbują skalpować. W innych sytuacjach już takiego zagrożenia nie ma. A to pół roku to już przesada.

trendfollowerpl
Sierżant sztabowy
Posty: 116
Rejestracja: 29 gru 2008 07:58

Postautor: trendfollowerpl » 01 cze 2010 07:22

CZY IDM pozwala na automatyczny handel, jak np platformy bossafx lub XTB włąśnie dzięki terminalowi metatrader'a?
pzdr

raposo
Sierżant
Posty: 52
Rejestracja: 17 sty 2009 14:41
Lokalizacja: Trójmiasto
Kontakt:

Postautor: raposo » 07 cze 2010 15:52

IDM, czyli de facto platforma Saxo, nie pozwala na automatyczny handel z jakiego już słynie platforma MT4...
Forex Club Introducer:FxPro-spread od 0,5 pips,lewar 1:500,od 500$,MT4, ECN. Dukascopy-ECN,od 1000$, spread od 0 pips,30% rabatu

GrafZero
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 341
Rejestracja: 18 mar 2007 00:54

Postautor: GrafZero » 13 cze 2010 18:42

jak IDM to SAXO to ja polecam SAXO...

mozna podpisac umowe w Polsce lub wyslac im kurierem.
-----------------------------
http://solarisalphastation.spaces.live.com/
moje prace nad wykresami

XTB_Dealer
Starszy kapral
Posty: 7
Rejestracja: 16 lut 2011 14:15

Postautor: XTB_Dealer » 16 lut 2011 15:08

Ja ze swojej strony dodam, że pisanie o tym, że XTB zarabia kiedy klient traci, a IDM kiedy klient zarabia jest po prostu kłamstwem. Co prawda na forach internetowych jest duża moda na pisanie, że instytucje będące Market Makerami mają nie po drodze z klientem, ale IDM również jest Market Makerem, a w każdym razie jest nim SaxoBank, więc jakiekolwiek różnicowanie na tym polu nie może mieć miejsca.

WYPYCH2
Sierżant sztabowy
Posty: 167
Rejestracja: 20 sty 2011 16:23

Postautor: WYPYCH2 » 17 lut 2011 11:10

widze że aktywnie tu się zaczął udzielać jakiś ludzik z XTB.

ostrzegam wszystkich przed XTB.
Market makerzy sami kreują rynek dlatego zawierając transakcje oni są drugą stroną.

proszę poczytać sobie opinie o tym DM

http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... start=1020



:twisted:


Wróć do „FOREX”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość