NOWE FORUM WALUTOWE USD/PLN EUR/USD GBP/PLN

rynek walutowy
gordanmeilech
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 23 lip 2019 12:41

Re: NOWE FORUM WALUTOWE USD/PLN EUR/USD GBP/PLN

Postautor: gordanmeilech » 23 lip 2019 13:02

It is a concrete forum and it sticks to the subject of major currencies, that's what I wanted. Thank you : Mrgreen:

REKLAMA


Wowka
Starszy plutonowy
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2018 19:03

Re: NOWE FORUM WALUTOWE USD/PLN EUR/USD GBP/PLN

Postautor: Wowka » 30 lip 2019 23:16

It is a concrete forum and it sticks to the subject of major currencies, that's what I wanted. Thank you : Mrgreen:
I sometimes look at http://www.waluty.fora.pl/ and in fact, you can make money yourself, enough people who exchange exchanges and information, do not need any platforms. It is interesting that the food is good for them, out of curiosity I have read the posts from the beginning and 2018, the correctness of the decision is probably 90%, not for the average mortal

Wowka
Starszy plutonowy
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2018 19:03

Re: NOWE FORUM WALUTOWE USD/PLN EUR/USD GBP/PLN

Postautor: Wowka » 08 paź 2019 00:21

Jak ktoś chce zarobić na funcie ,to warto podglądać te terminy, będzie się działo :mrgreen:


8 października Parlament prorogu
11 października Nieformalny termin UE na podjęcie decyzji, czy istnieje ewentualna umowa
14 października Otwarcie parlamentu: Przemówienie Królowej
17-18 października Szczyt Rady UE w Brukseli
19 października Termin Benn Act. Johnson musi ubiegać się o przedłużenie rozmów w UE, jeśli Parlament nie zatwierdzi porozumienia
21-25 października Potencjalne głosy braku zaufania do rządu. Potencjalna rozprawa w Sądzie Najwyższym w celu ustalenia, czy Johnson niezgodnie z prawem odmówił zwłoki
31 października Wielka Brytania planuje opuścić UE
http://www.waluty.fora.pl/

Mozes
Sierżant
Posty: 60
Rejestracja: 24 kwie 2018 17:18

Re: NOWE FORUM WALUTOWE USD/PLN EUR/USD GBP/PLN

Postautor: Mozes » 05 gru 2019 01:49

Obrazek

Boris Johnson obiecuje Brexit, budżet i nowe prawa w 100 dni


Premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson zobowiązał się do dostarczenia Brexitu i budżetu w ciągu 100 dni od wygrania wyborów 12 grudnia, kiedy przedstawił listę polityk, które jego Partia Konserwatywna wprowadzi w życie w pierwszych dniach nowej administracji.

Inne wczesne cele obejmują przegląd obrony, większe fundusze dla szkół oraz wprowadzenie do parlamentu przepisów dotyczących imigracji. Toryjczycy starali się zestawić swój program rządowy z „impasem i niepewnością”, które z tego wynikną zawieszony parlament - który partia określiła w oświadczeniu jako „bardzo realna możliwość”.

„Za zaledwie siedem dni Brytyjczycy będą musieli wybierać między rządem większości pracującej, a jeszcze innym zawieszonym w sieci parlamentem”, powiedział Johnson w oświadczeniu. „Jeśli w przyszłym tygodniu pojawi się konserwatywna większość, Brexit zostanie zakończony do końca stycznia. Rok 2020 będzie wtedy rokiem, w którym ostatecznie postawimy za sobą argumenty i niepewność co do Brexitu. Uruchomimy Parlament ”.

Pozostał tydzień do głosowania, przewaga torysów w sondażach zawęża się, choć partia rządząca wciąż szuka drogi do zdobycia większości. Zwycięstwo Johnsona sprawiłoby, że Brexit pod koniec stycznia był niemal pewny, co uruchomiłoby kolejny - i bardziej skomplikowany etap negocjacji w celu zacieśnienia nowych stosunków handlowych z Unią Europejską - coś, co według premiera może zrobić do końca z 2020 r.
'Nadchodzących latach'

Partia Pracy wydała oświadczenie wskazujące na prawie 3500 „dni porażki” w Torysach, mówiąc, że więcej tego samego nie zadziała. Liberalni Demokraci nazywali obietnice Johnsona „czystą fantazją”, mówiąc, że rząd Torysów zostanie pochłonięty przez Brexit „przez wiele lat”.

Zawiera również listę obietnic Johnsona

Ostrzejsze wyroki dla terrorystów
Rozpoczęcie rozmów międzypartyjnych w celu opracowania strategii opieki społecznej
Zwiększenie opłat, które migranci muszą uiścić, aby korzystać z krajowej służby zdrowia
Ustawodawstwo promujące łącze szerokopasmowe obsługujące gigabit w całym kraju
Prawo zapobiegające „przykrym roszczeniom” przeciwko weteranom sił zbrojnych
Ustanowienie nowych systemów zarządzania handlem, rybołówstwem i rolnictwem po Brexicie

„To czysta fantazja: rząd Torysów zostanie całkowicie pochłonięty przez Brexit nie tylko przez następne 100 dni, ale przez wiele lat” - powiedział w oświadczeniu rzecznik finansów Liberalnych Demokratów Ed Davey. „Musimy zapobiegać otrzymaniu przez Johnson czeku in blanco, który wypali Wielką Brytanię z UE do końca 2020 r.”
„Work Across Party”

Przywódca Liberalnej Demokraty, Jo Swinson, wcześniej udzieliła wywiadu BBC, w którym przyznała, że ​​prawdopodobnie nie wyjdzie z głosowania w przyszłym tygodniu na stanowisku premiera, ponieważ rozpoczęła kampanię, mówiąc, że jest to możliwe. „To nie jest najbardziej prawdopodobny scenariusz” - powiedziała. Chociaż powtórzyła swoje stanowisko, że nie pomoże Jeremy'emu Corbynowi, przywódcy Partii Pracy, zasugerowała, że ​​mogłaby poprzeć swoją partię popierającą albo Torysy, albo Partię Pracy pod innym przywódcą, w celu powstrzymania Brexitu w drugim referendum.

„Jeśli Boris Johnson, Jeremy Corbyn nie zdobędą większości w tych wyborach, nie ma gwarancji, że nadal będą tymi, którzy poprowadzą ich partie tydzień później ”, powiedziała zapytana, czy będzie gotów poprzeć Corbyna - lub wstrzymać się od głosu - kluczowymi głosami w celu zapewnienia plebiscytu. „Liberalni Demokraci będą działać na rzecz powstrzymania Brexitu, poprzemy ustawodawstwo, które wprowadza głosowanie obywateli, i będziemy działać między partiami”. http://www.waluty.fora.pl/

Mozes
Sierżant
Posty: 60
Rejestracja: 24 kwie 2018 17:18

Re: NOWE FORUM WALUTOWE USD/PLN EUR/USD GBP/PLN

Postautor: Mozes » 25 gru 2019 01:26

Wszystkie najlepszego , oby nam kasa się zgadzała :mrgreen:


Obrazeki zapraszam na forum walutowe http://www.waluty.fora.pl/

Mozes
Sierżant
Posty: 60
Rejestracja: 24 kwie 2018 17:18

Re: NOWE FORUM WALUTOWE USD/PLN EUR/USD GBP/PLN

Postautor: Mozes » 23 sty 2020 22:30

To funt pójdzie pewnie na nowe szczyty do złotówki , jeśli jutro PMI będzie większe niż konsensus Obrazek http://www.waluty.fora.pl/

Loki2
Starszy plutonowy
Posty: 35
Rejestracja: 07 kwie 2018 01:26

Re: NOWE FORUM WALUTOWE USD/PLN EUR/USD GBP/PLN

Postautor: Loki2 » 06 lut 2020 02:45

Deficyt handlowy Ameryki z UE osiąga rekordowy poziom 178 miliardów dolarów
Przez Alexandre Tanzi

Nadwyżka handlowa Unii Europejskiej z USA właśnie osiągnęła rekordowy poziom w 2019 r., Kamień milowy, który prawdopodobnie nie chce zbytnio zauważyć w Waszyngtonie, biorąc pod uwagę zbliżające się rozmowy z amerykańskim prezydentem, który zamierza naprawić nierówności gospodarcze.

Deficyt USA w handlu towarami z UE wzrósł w zeszłym roku do 178 miliardów dolarów z 169 miliardów dolarów rok wcześniej, według danych Departamentu Handlu opublikowanych w środę. Dziesięć lat temu deficyt USA z UE wyniósł około 61 miliardów dolarów .
Handel towarami w 2019 r


W zeszłym roku Trump narzucił cła na chiński import, próbując wywrzeć presję na Pekin, aby zawarł umowę handlową mającą na celu zmniejszenie nierównowagi handlowej między dwoma największymi gospodarkami świata.

Dzisiejsze dane wskazują, że taryfy prawdopodobnie pomogły. Luka handlowa USA z Chinami zmniejszyła się o prawie 74 mld USD w 2019 r. Do 346 mld USD .

W swoim orędziu o stanie Unii we wtorek wieczorem w Waszyngtonie Trump powiedział, że jego strategia z Chinami „zadziałała”. W ostatnich tygodniach również nazwał UE gorszą niż Chiny, jeśli chodzi o ich stosunki handlowe, ponieważ obie strony walczą o pozycję przed próbą wznowienia rozmów handlowych w tym roku.

Nadal występują inne rozbieżne nierównowagi w stosunku do USA, takie jak deficyt z Meksykiem, który wzrósł o 26% do 102 miliardów dolarów , co jest najwyższym w historii kraju.


:mrgreen: :mrgreen: http://www.waluty.fora.pl/

Mozes
Sierżant
Posty: 60
Rejestracja: 24 kwie 2018 17:18

Re: NOWE FORUM WALUTOWE USD/PLN EUR/USD GBP/PLN

Postautor: Mozes » 09 mar 2020 02:29

Obrazek Krach naftowy, zapasy spadają w „dzikim” handlu


Ceny ropy załamały się, akcje spadły, a rentowności obligacji skarbowych spadły po uruchomieniu przez producentów ropy naftowej wojna cenowa , dodatkowe zakłócenie globalnej gospodarki, która już walczy dzięki koronawirusowi.

Wśród burzliwych ruchów rozpoczynających tydzień:

Po raz pierwszy rentowność 10-letniego Skarbu Państwa spadła poniżej 0,5%, a 30-letnia rentowność spadła poniżej 1%
Ropa naftowa spadła w pewnym momencie o ponad 30%, najbardziej przesuwając się od czasu wojny w Zatoce Perskiej w 1991 roku
Kontrakty futures na indeks S&P 500 osiągnęły wartość 5%, co uruchomiło krawężniki handlowe
Korona norweska spadła w stosunku do dolara najsłabiej od lat 80. Peso meksykańskie spadło aż o 6%, do najsłabszego od czasu objęcia urzędu przez rzecznika murów granicznych prezydenta Donalda Trumpa
Rentowność 10-letnich obligacji rządowych Australii i Nowej Zelandii osiągnęła nowy rekordowy poziom
Indeks giełdowy w Australii spadł najbardziej od 2008 roku
Jen wzrósł do najsilniejszego od 2016 rokuKryzys cen ropy naftowej, jeśli zostanie utrzymany, podważy politykę na całym świecie, zaostrzy obciążenia w amerykańskich kredytach wysokodochodowych i skomplikuje pracę bankowców centralnych, którzy próbują modelować wpływ wirusa na gospodarki. W przeciwnym razie okazałoby się dobrodziejstwem dla konsumentów, ale koronawirus coraz częściej utrzymuje je w domu. We Włoszech w weekend skutecznie zablokowano przemysłową część kraju na północy kraju.

Ekonomiści muszą przepisać swoje prognozy, zanim atrament wyschnie w poprzednim zestawie. Morgan Stanley jest jednym z tych, którzy dostrzegają gwałtownie rosnące ryzyko recesji technicznej w głównych gospodarkach, a drugi kwartał ma być kontynuowany z powodu epidemii. Bodźce banku centralnego mogą w końcu pomóc, choć epidemia będzie musiała zostać powstrzymana w pierwszej kolejności.

„Po prostu nie wiesz, co się stanie, bardzo trudno jest teraz wycenić cokolwiek” - powiedziała Sarah Hunter, główny ekonomista BIS Oxford Economics w Bloomberg TV. „Widzimy to na rynku z nadchodzącymi dzikimi oscylacjami”.Oto kilka nadchodzących kluczowych wydarzeń:

Decyzja polityczna Europejskiego Banku Centralnego zapada w czwartek wśród oczekiwań, że może złagodzić politykę.
Brytyjski kanclerz skarbu ujawnia w środę budżet rządu na 2020 rok.
Główny wskaźnik cen konsumpcyjnych w USA, który ma się odbyć w środę, ma pozostać w lutym na niskim poziomie.

http://www.waluty.fora.pl/

Wowka
Starszy plutonowy
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2018 19:03

Re: NOWE FORUM WALUTOWE USD/PLN EUR/USD GBP/PLN

Postautor: Wowka » 05 kwie 2020 01:10

Zdjęcie pokazuje co jeszcze będzie ,zapowiada się kryzys jakiego dawno nie było :?:

Loki2
Starszy plutonowy
Posty: 35
Rejestracja: 07 kwie 2018 01:26

Re: NOWE FORUM WALUTOWE USD/PLN EUR/USD GBP/PLN

Postautor: Loki2 » 15 cze 2020 01:56

ZAPRASZAM NA WALUTOWE FORUM GDZIE DYSKUSJA TRWA NON STOP :mrgreen: http://www.waluty.fora.pl/forum-usd-pln ... html#39471 :mrgreen:
Obrazek Pięć rzeczy, które musisz wiedzieć, aby rozpocząć dzieńPojawiają się obawy, że druga fala pandemii Covid-19 może wkrótce ogarnąć świat, futures na amerykańskie akcje spadły w poniedziałek na początku Azji, a nowe szczegóły rzucają światło na obalenie Carlosa Ghosna w Nissanie. Oto niektóre z rzeczy, o których dziś mówią ludzie na rynkach.
Obawy o odrodzenie

Istnieją obawy, że pandemia wirusa koronawiru odradza się, gdy gospodarki nadal otwierają się po blokadach. Pekin zamknął największe w mieście centrum zaopatrzenia w owoce i warzywa oraz zamknął pobliskie osiedla mieszkaniowe, gdy dziesiątki osób związanych z rynkiem hurtowym pozytywnie wykazały koronawirus. Tymczasem Tokio ujawniło najwyższą dzienną sumęo nowych przypadkach koronawirusa od 5 maja w wieku 47 lat, podały lokalne media. W Stanach Zjednoczonych gubernator Andrew Cuomo ostrzegł Nowojorczyków przed wywołaniem drugiej fali koronawirusa, wyróżniając bary i restauracje na Manhattanie i Hamptons jako najgorszych przestępców. Mimo to liczba nowych zgonów w Nowym Jorku spadła na drugi dzień, chociaż liczba przypadków na Florydzie była wyższa od tygodniowej średniej przez piąty dzień z rzędu. Były najwyższy urzędnik służby zdrowia w USA powiedział, że teraz mają miejsce nowe ogniska. W Europie francuski prezydent Emanuel Macron przyspiesza tempo ponownego otwarcia , podczas gdy brytyjski premier Boris Johnson rozpoczął przegląd zasad dystansowania społecznego, próbując zachęcić konsumentów do zakupów i dokonywania zakupów z ufnością. Oto jak Bloomberg śledzi wirusa .


Rynek otwarty

Kontrakty terminowe S&P 500 spadły na otwarciu w poniedziałek w Azji, a dolar australijski spadł, gdy inwestorzy monitorowali ostatnią epidemię koronawirusa w Chinach. Akcje zmierzyły się w Azji z mieszanym początkiem po wzrostach w piątek na Wall Street. Juan i euro również spadły, wyróżniające się ruchy na rynkach walutowych rozpoczęły się w tym tygodniu. Obawy związane z drugą falą koronawirusa utrzymują traderów na krawędzi i pomogły obniżyć globalne akcje dzięki rentownościom Skarbu Państwa w ubiegłym tygodniu. Spadł olej. Szeroka awersja do ryzyka wywołana obawami związanymi z drugą falą również osłabia zyski dolara nowozelandzkiego , spychając go do poziomu kluczowego wsparcia obserwowanego na początku miesiąca.


Ustawiać?

Nowe dowody potwierdzają twierdzenie Carlosa Ghosna, że został powołany . Według osób zaznajomionych z tym, co się wydarzyło i wcześniej nie zgłoszono wewnętrznej korespondencji, kampania kierownictwa Nissana mająca na celu zdetronizowanie jednego z najbardziej znanych liderów branży motoryzacyjnej rozpoczęła się prawie rok przed aresztowaniem Ghosna pod koniec 2018 r. Za rzekome niewłaściwe zachowanie finansowe. Nowe informacje ujawniają, że wysiłek ten został częściowo uzasadniony sprzeciwem wobec dążenia byłego przewodniczącego do lepszej integracji japońskiego producenta samochodów i wieloletniego partnera sojuszu Renault . Łańcuch korespondencji e-mailowej z lutego 2018 r., Potwierdzony przez osoby, które prosiły, aby nie ujawniać się w dyskusji na temat poufnych informacji, przedstawia obraz metodycznej kampanii mającej na celu usunięcie potężnego kierownika. 66-letni Ghosn uciekł do Libanu w śmiałej ucieczce w zeszłym roku.


Zaangażowanie w globalizację

Singapur zobowiązał się do globalizacji pomimo pandemii koronawirusa, która zainspirowała wzrost protekcjonistycznej polityki handlowej na całym świecie. „W wielu krajach Covid-19 przyspieszył odwrót od globalizacji i wznoszenie bardziej protekcjonistycznych barier”. Minister handlu i przemysłu Chan Chun Sing powiedział w niedzielnym programie telewizyjnym do narodu. „Musimy oprzeć się tym naciskom”. Chan ostrzegł, że mniej połączony świat oznacza biedniejszy świat, a mniej połączony Singapur oznacza mniej gorszej jakości miejsc pracy. Gospodarka Singapuru w dużej mierze opiera się na handlu, a Chan powtórzył wysiłki rządu w celu promowania globalnej współpracy, szczególnie w czasie kryzysu.


Zwiększenie infrastruktury

Premier Australii Scott Morrison ogłosi w poniedziałek 1,5 miliarda dolarów (1 miliard dolarów) nowych funduszy na infrastrukturę, gdy jego rząd stara się ożywić gospodarkę wyłaniającą się z blokady koronawirusa. Środki zostaną wykorzystane „na natychmiastowe rozpoczęcie prac nad małymi priorytetowymi projektami zidentyfikowanymi przez państwa i terytoria” - powiedział Morrison w przemówieniu na konferencji zorganizowanej przez Komitet Rozwoju Gospodarczego Australii. Około 1 miliarda dolarów zostanie przeznaczone na projekty „gotowe na łopatę”, przy czym saldo będzie ukierunkowane na prace mające na celu poprawę bezpieczeństwa na drodze. Morrison stara się ponownie otworzyć większość obszarów gospodarki do końca przyszłego miesiąca, pomagając w powstrzymaniu rozprzestrzeniania się koronawirusa i utrzymaniu wskaźnika nowych codziennych infekcji poniżej 0,2%.:mrgreen:

Wowka
Starszy plutonowy
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2018 19:03

Re: NOWE FORUM WALUTOWE USD/PLN EUR/USD GBP/PLN

Postautor: Wowka » 22 paź 2020 02:13

Ale dzisiaj funta ***** co ? WIĘCEJ WIEDZY NA TEMAT WALUT ZNAJDZIECIE TU Obrazek www.waluty.fora.plObrazek

fuentesmax
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 29 paź 2020 22:23
Kontakt:

Re: NOWE FORUM WALUTOWE USD/PLN EUR/USD GBP/PLN

Postautor: fuentesmax » 29 paź 2020 22:27

Nie mam pojęcia, prawda

aquilesopkarg
Plutonowy
Posty: 13
Rejestracja: 26 lut 2020 09:38

Re: NOWE FORUM WALUTOWE USD/PLN EUR/USD GBP/PLN

Postautor: aquilesopkarg » 29 maja 2021 12:29

tylko ta szmira z forex gdzie zarabiają tylko platformy i naganiacze ,by konta u nich zakładać.
Showbox jiofi.local.html tplinklogin

Wowka
Starszy plutonowy
Posty: 39
Rejestracja: 28 maja 2018 19:03

Re: NOWE FORUM WALUTOWE USD/PLN EUR/USD GBP/PLN

Postautor: Wowka » 09 lis 2022 01:14

Trochę mnie nie było ,ale jestem znowu, w obserwacji wybory w USA :mrgreen:

Jarkoo
Starszy plutonowy
Posty: 35
Rejestracja: 10 kwie 2019 18:14

Re: NOWE FORUM WALUTOWE USD/PLN EUR/USD GBP/PLN

Postautor: Jarkoo » 07 mar 2023 20:01

Czy mamy jeszcze jakieś safe heaven, jeśli chodzi o waluty? Sam dolar notuje spore wahania, ale mimo wszystko jest to chyba nadal pierwsza opcja - https://darmowekontobankowe.org/w-jakie ... czednosci/


Wróć do „FOREX”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości