PLATFORMA ....

rynek walutowy
mati 1
Podporucznik
Posty: 13232
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mati 1 » 08 lip 2007 20:44

Witam,

Dzięki za opinię, dotychczas testowałem tylko XTB, demo dziła ok. czytałem jednak wiele opinii że realne konto dziła inaczej,zdarzają sie cytuje "braki w dostawach prądu", zmiana speadu etc... nie wiem na ile to jest prawdziwe ...
zastanawiam się na EFIX i bede wdzieczny za opinie na ten temat

pozdrawiam
Paweł
lagi na XTB real to normalka .... zrob test start>uruchom>cmd>tracert i wpisz IP serwera , z moich testow wynika ze demo chodzi 2 razy szybciej niz real ... ja mam TMS z powodu ilosci towaru jaki oferuje ta platforma, TMS posiada rowniez CFD na akcje z WIG20 ( tylko longi ) .... identyczna platforme jak TMS posiada w swojej ofercie IDMSA.
zycze bardzo dobrych inwestycji :-)

pozdr


XTB posiada największy wybór towaru. TMS to słaba i droga platforma. :lol:

REKLAMA


mati 1
Podporucznik
Posty: 13232
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mati 1 » 08 lip 2007 20:46

Idźcie do zagranicznych brokerów bo są lepsi i stabilniejsi, tańsi, a umowa z XTB jest tak skonstruowana, że nikt Wam nie pomoże, żaden KNF itp, gdyż praktycznie XTB nie odpowiada za nic. Forex to raczej gra a nie inwestycje oszczędnościowe :) gotówki zbędnej na takim koncie nie trzyma się



Synku na umowach to ty raczej sie nie znasz. Wiesz kto jest znaczącym udziałowcem XTB :?: GPW baranie. XTB podlega pod polski system gwarancyjny.

Ale skoro forex traktujesz jako grę to faktycznie jesteś szpenio :wink: Jak piszę te słowa to pewnie już zostałeś wyrzucony przez rynek za *** i całkowity brak wiedzy :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Traxen1
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 314
Rejestracja: 04 sty 2007 11:10
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Traxen1 » 08 lip 2007 21:03

W tym punkcie regulaminu niestety żadna kontrola ani system gwarancyjny nie pomoże:

Obrazek

mati 1
Podporucznik
Posty: 13232
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mati 1 » 08 lip 2007 21:07

W tym punkcie regulaminu niestety żadna kontrola ani system gwarancyjny nie pomoże:

Obrazek


Ale to dotyczy zupełnie innej kwesti niż ewentualna upadłość i odzyskanie środków z funduszu gwarancyjnego. :lol:

Traxen1
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 314
Rejestracja: 04 sty 2007 11:10
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Traxen1 » 08 lip 2007 21:24

W sprawie ewentualnej upadłośći i odzyskania środków nie mam nic do zarzucenia xtb.
Ale punkt 24.2 nie wyglada najlepiej, szczegulnie ze z tego co mi wiadomo to wprowadzili go dopiero od 23.04.2007. Czyżby utraty połączenia z platforma byly tak częste ze aż musieli sie przed tym zabezpieczyć brakiem odpowiedzialności za wszelkie problemy z łączem?

mati 1
Podporucznik
Posty: 13232
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mati 1 » 09 lip 2007 00:55

Wiedzą, że system jest jeszcze niedoskonały to zabezpieczają sie tym bardziej, że jednym z udziałowców jest GPW, które ciut sie na tym zna. Podobnie jest na BOSSA na akcyjnym i futures i nikt nie płacze, mało tego wygrywaja wszystko co się da.

A zagraniczne platformy jakie dają ci zabezpieczenie? Jakie sa prowizje za przelew kasy? :wink: Nie ma rózy bez kolców.

amavi
Sierżant
Posty: 53
Rejestracja: 05 sty 2006 11:32
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: amavi » 09 lip 2007 23:50

widzę że wszyscy skupili się na krytyce XTB,
skoro dyskusja nabrała tempa prosze również o opinie na teamt DealBook i EFIX

z góry dzieki

ProLans
Młodszy chorąży
Posty: 574
Rejestracja: 08 mar 2007 19:40
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Postautor: ProLans » 10 lip 2007 00:08

jeśli chodzi o funkcjonalność to xtb możemy polecić z czystym sumieniem, jeśli natomiast niezawodność i pewne... hmmm... pozaplatformowe aspekty (wiadomo jakie;)) to zapraszamy na http://www.forex.ch/

życzymy dobrych wyników:)
Obrazek

ProLans Investments - usługi dla inwestorów giełdowych

http://www.inwestycje.dla.ciebie.pl/

Fireblade
Młodszy chorąży
Posty: 480
Rejestracja: 06 sty 2006 19:21

Postautor: Fireblade » 14 lip 2007 03:48

Będę teraz mało popularny. XTB. Używam i nie narzekam. Awarie i przestoje zdarzają się wszędzie. Dla mnie najważniejsza jest czytelność danej platformy a XTB pod tym kątem mi przypasował. Zero prowizji a obsługa telefoniczna rewelacyjna. Polecam.
1. xtb uzywa mt, zobacz sobie ilu masz brokerow uzywajacych tej platformy. to zaden argument.
2. prowizje na fx pobieraja tylko brokerzy podlaczeni do ecn'u, gdzie w przeciwienstwie do np xtb zlecenie wychodza na rynek miedzybankowy.
brak prowizji w przypadku xtb to dla Ciebie zaleta? napisze Ci jakie ja mam przyblizone spready (razem z dodana prowizja wyrazona w pipsach) w moich godzinach tradingu a jakie Ty na xtb.

ja Ty
eur/usd 2,3 3
aud/usd 1,8 10
usd/jpy 1,8 3
eur/jpy 2 5
usd/chf 2 3
usd/cad 2 5
eur/cad 2,4 12

Czesto udaje sie wejsc na spreadzie 0 na majorach i eur/jpy wiec sumaryczny koszt transakcji jest jeszcze nizszy. jesli ktos gra intra niech sobie policzy ile wynosi roznica w pipsach w skali miesiaca, nawet tygodnia.

Obsluga telefoniczna rewelacyjna? a jaka ma byc jak maja takie koszty transakcji? zajmujesz sie tradingiem czy pogawedkami telefonicznymi?

btw nie nazywaj innych baranami bo sie osmieszasz.

Traxen1
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 314
Rejestracja: 04 sty 2007 11:10
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Traxen1 » 14 lip 2007 10:43

Fireblade - Racja na prawidziwym rynku spready cały czas sie zmieniają i nigdy nie są stałe, ale mam rozumiem ze obracasz milionami ze masz dostęp bezpośrednio do rynku?

Fireblade
Młodszy chorąży
Posty: 480
Rejestracja: 06 sty 2006 19:21

Postautor: Fireblade » 14 lip 2007 14:08

nie trzeba obracac milionami. wystarczy poszukac brokera podlaczonego do ecn'a.[/quote]

amavi
Sierżant
Posty: 53
Rejestracja: 05 sty 2006 11:32
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: amavi » 14 lip 2007 14:25

witam,
Proszę również o opinie na teamt platformy DealBook360, której używa GFT oraz polski broker wprowadzający Efix

Scypion
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 14 lip 2007 20:39

Postautor: Scypion » 17 lip 2007 06:29

nie trzeba obracac milionami. wystarczy poszukac brokera podlaczonego do ecn'a.
[/quote]

Żaden poważny broker nie będzie z tobą rozmawiał jak nie wniesiesz całkiem sporego depozytu i nie będziesz miał przyzwoitych obrotów


Wróć do „FOREX”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość