WYMIANA STRATEGII

rynek walutowy
TOMASH20
Starszy chorąży
Posty: 1534
Rejestracja: 14 gru 2006 10:28
Lokalizacja: Pszczyna

Postautor: TOMASH20 » 11 maja 2008 23:58

hmm...
Z PRZEWAGĄ NA EURO DO DOL NA K DO PODANYCH POWYZEJ LICZB POZD., ALE OBACZYMY :wink:
jutro sie przekonam co sie z tego wyklarowalo, zamykam oczy bo jutro wczesna pobudka,pozdr

REKLAMA


TOMASH20
Starszy chorąży
Posty: 1534
Rejestracja: 14 gru 2006 10:28
Lokalizacja: Pszczyna

Postautor: TOMASH20 » 12 maja 2008 07:09

witam
no i sie nam podwojnyszczyt zrobil na godzinowym, nie sądze jednak ze zleci do 1,5320

TOMASH20
Starszy chorąży
Posty: 1534
Rejestracja: 14 gru 2006 10:28
Lokalizacja: Pszczyna

Postautor: TOMASH20 » 12 maja 2008 11:36

Obrazek
prawie figurka z dwoch haramii hossy :lol:

Spłukany
Młodszy chorąży
Posty: 611
Rejestracja: 14 lut 2008 19:54

Postautor: Spłukany » 17 maja 2008 17:40

proponuje nie zajmowac sie polemika na temat platnego systemu bo jak ktos bedzie chcial to z niego skorzysta, jak nie to stworzy zwoj wlasny moze z pomoca tego watku, o ile sie rozkreci w odpowiednim kierunku

Płatne systemy :lol: :lol: :lol:
Bez komentarza :D:D Nie chcę oceniać dopuki nie poznam ... ale już wiele doświadczyłem i tak naprawdę niewiele się różnią od ogólnie dostępnych darmowych !!!!!!
Prawda jest taka że jak się chce znaleść system... który ktoś stworzył i się wydaje idealny... nie zawsze musi odpowadac drugiej stronie !!!!

Niestety każdy system trzeba dopaswać do siebie , do swojego czasu, do swoich predyspozycji... proste nie :D

A jak się znajdie opowiedni to ne zanczy że nie można go zmodyfikować pod swje potrzeby i o to :wink: właśnie chodzi ... bynajmiej tak mi sie wydaje..

Ja już troszkę potestowałem ... ele wciąż szukam ... w sumie dopiero zaczynam ... ale mam nadzieję żę nigdy nie skońaczę :D:D:D

Proszę nie myśleć zę wiele wiem ... ja się uczę ... i niegdy nie przestanę :D:D:D

Podziękowanie dla tych którzy mnie ukierunkowali :D:D:D :wink:
Typowy dawca kapitału, ale to się kiedyś odmieni ... Mam taką nadzieje ... ;-)

mati 1
Podporucznik
Posty: 13232
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mati 1 » 17 maja 2008 21:49

proponuje nie zajmowac sie polemika na temat platnego systemu bo jak ktos bedzie chcial to z niego skorzysta, jak nie to stworzy zwoj wlasny moze z pomoca tego watku, o ile sie rozkreci w odpowiednim kierunku
Bardzo


Płatne systemy :lol: :lol: :lol:
Bez komentarza :D:D Nie chcę oceniać dopuki nie poznam ... ale już wiele doświadczyłem i tak naprawdę niewiele się różnią od ogólnie dostępnych darmowych !!!!!!
Prawda jest taka że jak się chce znaleść system... który ktoś stworzył i się wydaje idealny... nie zawsze musi odpowadac drugiej stronie !!!!

Niestety każdy system trzeba dopaswać do siebie , do swojego czasu, do swoich predyspozycji... proste nie :D

A jak się znajdie opowiedni to ne zanczy że nie można go zmodyfikować pod swje potrzeby i o to :wink: właśnie chodzi ... bynajmiej tak mi sie wydaje..

Ja już troszkę potestowałem ... ele wciąż szukam ... w sumie dopiero zaczynam ... ale mam nadzieję żę nigdy nie skońaczę :D:D:D

Proszę nie myśleć zę wiele wiem ... ja się uczę ... i niegdy nie przestanę :D:D:D

Podziękowanie dla tych którzy mnie ukierunkowali :D:D:D :wink:


Bardzo zdrowe podejście do tematu. Wróżę ci spory sukces jeśli nieuderzy ci sodóweczka. :wink:

opcjomata
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2352
Rejestracja: 23 sty 2006 01:16
Kontakt:

Postautor: opcjomata » 18 maja 2008 12:05

proponuje nie zajmowac sie polemika na temat platnego systemu bo jak ktos bedzie chcial to z niego skorzysta, jak nie to stworzy zwoj wlasny moze z pomoca tego watku, o ile sie rozkreci w odpowiednim kierunku

Płatne systemy :lol: :lol: :lol:
Bez komentarza :D:D Nie chcę oceniać dopuki nie poznam ... ale już wiele doświadczyłem i tak naprawdę niewiele się różnią od ogólnie dostępnych darmowych !!!!!!
Prawda jest taka że jak się chce znaleść system... który ktoś stworzył i się wydaje idealny... nie zawsze musi odpowadac drugiej stronie !!!!

Niestety każdy system trzeba dopaswać do siebie , do swojego czasu, do swoich predyspozycji... proste nie :D

A jak się znajdie opowiedni to ne zanczy że nie można go zmodyfikować pod swje potrzeby i o to :wink: właśnie chodzi ... bynajmiej tak mi sie wydaje..

Ja już troszkę potestowałem ... ele wciąż szukam ... w sumie dopiero zaczynam ... ale mam nadzieję żę nigdy nie skońaczę :D:D:D

Proszę nie myśleć zę wiele wiem ... ja się uczę ... i niegdy nie przestanę :D:D:D

Podziękowanie dla tych którzy mnie ukierunkowali :D:D:D :wink:
Ale piszesz jak potłuczony! Wiadomo, że wiele płatnych systemów jest *** warta, ale jest dość sporo które są warte uwagi i korzystania z nich.Bardzo ważna jest dywersyfikacja metod - wygładza to krzywą kapitału!! Jeśli twój system ma kiepski okres to inne to nadrabiają. A jak pograsz trochę to zrozumiesz to.

TOMASH20
Starszy chorąży
Posty: 1534
Rejestracja: 14 gru 2006 10:28
Lokalizacja: Pszczyna

Postautor: TOMASH20 » 18 maja 2008 23:06

ostatnio nie mialem na nic czasu i ominelo mnie to:
Obrazek
piekne podwojne dno :cry: bardzo pospolita i prosciutka formacja, ale jak ją poprawnie odczytać? napewno nie nalezy stosowac zbyt wielu stopni swobody (wskazniki itp), w tym przypadku wg mnie wyatarczylo przeciecie srednich, MACD, duzy wolumen i STOchastic, sama zapowiedź tej formacji juz stanowi pewien prognostyk bo nie tylko my to widzimy, mozna tez zaryzykowac L na 1,5472 z krotkim SL a TP ustawic na 1,5590.
niestety moge tylko gdybac po fakcie co bym zrobil w realu, napewno zauwazyl podwojne dno na M15, kwestia wysokosci TP

TOMASH20
Starszy chorąży
Posty: 1534
Rejestracja: 14 gru 2006 10:28
Lokalizacja: Pszczyna

Postautor: TOMASH20 » 19 maja 2008 13:29

po ladnym wzroscie nagle znow harami i oto rezultat zagrania (niestety znow mnie ominelo)
Obrazek
Obrazek

TOMASH20
Starszy chorąży
Posty: 1534
Rejestracja: 14 gru 2006 10:28
Lokalizacja: Pszczyna

Postautor: TOMASH20 » 10 lip 2008 11:15

CO TU TAK CICHO :?:
FOREXOWE POGOTOWIE ZNIKNELO Z NIEWYJASNIONYCH PRZYCZYN, PEWNIE MODERATORSKICH WIEC PROPONUJE PRZENIESC SIE TUTAJ


Wróć do „FOREX”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 64 gości