czy ktos z was inwestuje na forexie??

rynek walutowy
kazamat
Sierżant
Posty: 61
Rejestracja: 27 lis 2006 19:44

Postautor: kazamat » 22 lut 2007 15:36

Witam. mam pytanko, jak moge zaczac grac na forex???????
gdzie zalozyc konto????i ile procent dziennie mozna strzelic?.pozdrawiam
mamuno.pl
FSG, CPA, MCI, PCE, MSZ, GNT, KGN
Za 3lata jestem juz na hawajach:-)

REKLAMA


jack222
Chorąży
Posty: 947
Rejestracja: 05 gru 2006 09:10

Postautor: jack222 » 25 lut 2007 21:04

Witam. mam pytanko, jak moge zaczac grac na forex???????
gdzie zalozyc konto????i ile procent dziennie mozna strzelic?.pozdrawiam
XTB .... strzelic mozesz i pare tys % miesiecznie ... ale jak zrobisz 20 % miesiac w miesiac bedziesz super ... zacznij małymi lotami grac spisz swoje wlasne zasady poznaj dokladnie analiza tech i dopiero wejdz ,,, pamietaj ze tez trzeba wiedziec kiedy wyjsc ,,, pozdrawiam powodzenia

holger
Starszy plutonowy
Posty: 37
Rejestracja: 10 sty 2006 18:28

Postautor: holger » 25 lut 2007 22:48

Daj sobie spokój z tym forexem i xtb......załatwisz się na cacy....analiza *** daje ,bo to zależy często od danych i informacji a i tak potem idzie w nieprzewidzianym kierunku,bo to fundusze hedgingowe sterują rynkiem i to surowców dotyczy również.....na akcjach tyle nie stracisz co na xtb......poza tym spready zmienne w ciągu dnia i najbardziej ***** rzecz swap.....niby zarobiłeś a swap Ci ***** zysk.....obyś tylko jeszcze nie musiał dopłacić do tego interesu jak się b.niekorzystnie otworzy rynek....popróbuj na demo-- z resztą sam zobaczysz

megalo
Starszy chorąży
Posty: 1462
Rejestracja: 20 paź 2005 23:26

Postautor: megalo » 27 lut 2007 20:33

a ktoś w tym cup (-ie) bierze udział ?

Ternet
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2007 18:54

Postautor: Ternet » 17 mar 2007 12:29

Witam wszystkich.
Jako początkujący gracz na rynku foreks mam kilka pytań do osób doświadczonych na tym rynku.

1. Czy możecie coś powiedzieć o rachunku Live w CMS? Wydaje mi się, że oprogramowanie VT Trader jest bardzo dobre, tzn. podobają mi się zaimplementowane narzędzia do wykresów online. Czy ktoś zna coś lepszego? choć pewnie tez to kwestia gustu. Jakoś w XTB nie podoba mi się implementacja wykresów...może się nie znam...

2. Czy są jakieś książki w języku polskim na temat jakichś ogólnych powiązań i wpływu pewnych informacji np. o stopach procentowych na kursy poszczególnych walut np. EUR / USD?

3. Czy możecie polecić jakieś serwisy gdzie jest pełny kalendarz takich wiadomości, które wpływają na rynek?

4. Czy zakładając, że wejdę w CMS live w konto z 2000 USD to czy to ma sens? Czy konieczny jest znacznie większy depozyt? Zakładając, że mam wypracowaną metodę gry i nie gram na "pałę"?

5. Czy jest w ogóle sens grać na wykresach dłuższych niż 10-15 minutowe? Macie jakieś doświadczenia?

Z góry serdeczne dzięki za wszelkie informacje od osób rzyczliwych.

Chętnie jeszcze zadam inne pytania, ale na razie to może tyle.

Pozdrawiam,
Marcin

Ternet
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 25 sty 2007 18:54

Postautor: Ternet » 17 mar 2007 12:34

życzliwych ;)

mati 1
Podporucznik
Posty: 13232
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mati 1 » 17 mar 2007 15:26

Witam. mam pytanko, jak moge zaczac grac na forex???????
gdzie zalozyc konto????i ile procent dziennie mozna strzelic?.pozdrawiam


XTB. Co do samego rynku :wink: To bardzo specyficzny rynek i moim zdaniem czysto tecniczny. Tutaj musisz trzymac rękę cały czas na spuście. Ale mozna zarobić. jednak najpierw poćwicz na demo. Wtedy zobaczysz tak na prawdę o co chodzi. jedno jest pewne da się z tego wyżyć a jak w końcu na rynku akcyjnym zapanuje bessa to forex i terminowy będa jedynymi okazjami do zarobków :lol:

TOMASH20
Starszy chorąży
Posty: 1534
Rejestracja: 14 gru 2006 10:28
Lokalizacja: Pszczyna

Postautor: TOMASH20 » 19 mar 2007 11:24

Witam wszystkich.
Jako początkujący gracz na rynku foreks mam kilka pytań do osób doświadczonych na tym rynku.

1. Czy możecie coś powiedzieć o rachunku Live w CMS? Wydaje mi się, że oprogramowanie VT Trader jest bardzo dobre, tzn. podobają mi się zaimplementowane narzędzia do wykresów online. Czy ktoś zna coś lepszego? choć pewnie tez to kwestia gustu. Jakoś w XTB nie podoba mi się implementacja wykresów...może się nie znam...

2. Czy są jakieś książki w języku polskim na temat jakichś ogólnych powiązań i wpływu pewnych informacji np. o stopach procentowych na kursy poszczególnych walut np. EUR / USD?

3. Czy możecie polecić jakieś serwisy gdzie jest pełny kalendarz takich wiadomości, które wpływają na rynek?

4. Czy zakładając, że wejdę w CMS live w konto z 2000 USD to czy to ma sens? Czy konieczny jest znacznie większy depozyt? Zakładając, że mam wypracowaną metodę gry i nie gram na "pałę"?

5. Czy jest w ogóle sens grać na wykresach dłuższych niż 10-15 minutowe? Macie jakieś doświadczenia?

Z góry serdeczne dzięki za wszelkie informacje od osób rzyczliwych.

Chętnie jeszcze zadam inne pytania, ale na razie to może tyle.

Pozdrawiam,
Marcin
proponuje sie wybrac na szkolenie pt. Inwestowanie na rynku forex - od technik i narzędzi po psychologię (28 marca-640zl, szczegóły parkiet.com.pl)
jak ma sie glowe na karku, pewne doswiadczenie na rynku kapitalowym, i nie marzy sie od razu o tys % zysku to z powodzeniem mozna wejść w forex i wyssac z niego niezla kase
powodzenia


Wróć do „FOREX”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości