Jaka platforma do Forexu na początek?

rynek walutowy
PiotrG
Plutonowy
Posty: 14
Rejestracja: 11 paź 2017 10:13

Re: Jaka platforma do Forexu na początek?

Postautor: PiotrG » 05 lip 2018 09:18

Ja założyłem konto demo na Cinkciarzu ale jakoś tego nie ogarniam. Wczoraj już późno było jak zakładałem, dziś po pracy się zaloguje i może zadzwonię na infolinię, żeby mi wyjaśnili jak to działa.

REKLAMA


paker
Starszy sierżant
Posty: 76
Rejestracja: 24 lip 2017 08:17

Re: Jaka platforma do Forexu na początek?

Postautor: paker » 27 sie 2018 10:41

Spokojnie - XTB. Zero problemów, porządny, sprawnie działający system i tak to powinno wyglądać.
Xstation to mistrzostwo świata, działam z nimi już długo.
Dają wszystkie niezbędne narzędzia, materiały edukacyjne.
Dalej to kwestia nauki, przygotowania i wykorzystywania możliwości.

maksik
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 26 lis 2016 13:41

Re: Jaka platforma do Forexu na początek?

Postautor: maksik » 24 wrz 2018 14:16

Ja założyłem konto demo na Cinkciarzu ale jakoś tego nie ogarniam. Wczoraj już późno było jak zakładałem, dziś po pracy się zaloguje i może zadzwonię na infolinię, żeby mi wyjaśnili jak to działa.
Piotr i pomogli Ci na Cinkciarzu na infolinii? Sam założyłem właśnie konto demonstracyjne, ale faktycznie dla laika wydaje się skomplikowane i zastanawiam się czy dzwonić, czy może w Internecie znajdę gdzieś jakiś przewodnik?

paker
Starszy sierżant
Posty: 76
Rejestracja: 24 lip 2017 08:17

Re: Jaka platforma do Forexu na początek?

Postautor: paker » 23 paź 2018 10:33

O czym wy mówicie? Jakim cinkciarzu?
Gdzie ma sens inwestowania przy takim spreadzie?
Pisalem już - wszystkie narzędzia i normalne warunki macie na XTB.
I wtedy dopiero można realnie zarabiać. Bądźmy poważni!

Alicja9
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 12 gru 2018 22:21

Re: Jaka platforma do Forexu na początek?

Postautor: Alicja9 » 12 gru 2018 22:48

czemu tak wszyscy zachwalają to XTB?

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: Jaka platforma do Forexu na początek?

Postautor: riplej » 13 gru 2018 18:44

nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

Loki2
Starszy plutonowy
Posty: 35
Rejestracja: 07 kwie 2018 01:26

Re: Jaka platforma do Forexu na początek?

Postautor: Loki2 » 15 cze 2020 02:11

TU DYSKUSJA TRWA NON STOPObrazek http://www.waluty.fora.pl/forum-usd-pln ... 1URL=https://







Obrazek Spadek kontraktów terminowych na futures w Stanach Zjednoczonych, Dolar w górę wśród wybuchu Chin: Zawijanie rynków


Kontrakty futures na akcje amerykańskie i japońskie wycofały się, a dolar wzrósł w stosunku do głównych konkurentów po wybuchu koronawirusa w Chinach, co zwiększyło obawy o odrodzenie się pandemii.

Kontrakty terminowe S&P 500 otworzyły się o około 1% mniej. Pekin zamknął największe w mieście centrum zaopatrzenia w owoce i warzywa oraz zamknął pobliskie dzielnice mieszkaniowe po tym, jak kilkadziesiąt osób związanych z rynkiem hurtowym uzyskało pozytywny wynik testu na koronawirusa. To po wzmożonych obawach drugiej fali w niektórych amerykańskich lokalizacjach w zeszłym tygodniu. Ropa naftowa wycofała się.


Perspektywa kolejnej fali Covid-19, w miarę jak gospodarki będą się ponownie otwierać, utrzymują traderów na krawędzi i popychają globalne akcje i rentowności skarbu w dół w ubiegłym tygodniu. W Stanach Zjednoczonych rośnie liczba infekcji w 22 stanach. W międzyczasie Francja przeniosła się do otwierania restauracji na kolacje w restauracji już w poniedziałek.






Obrazekhttp://www.waluty.fora.pl/forum-usd-pln ... html#39471Obrazek


Wróć do „FOREX”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości