Jaka platforma do Forexu na początek?

rynek walutowy
kalinka2
Sierżant
Posty: 43
Rejestracja: 21 lip 2016 18:42

Postautor: kalinka2 » 08 lut 2017 19:22

Rozumiem o co chodzi. Jeśli EasyMarkets daje przy pierwszej wpłaci 50 proc. więcej to jest dobra promocja czy średnia? Zdaje się, że tyle było do kwoty 1000 dolarów. Można dostać więcej zakładając korzystanie tylko z pewniaków?

REKLAMA


krieger
Chorąży sztabowy
Posty: 4976
Rejestracja: 12 wrz 2007 12:48

Postautor: krieger » 10 lut 2017 09:42

Rozumiem o co chodzi. Jeśli EasyMarkets daje przy pierwszej wpłaci 50 proc. więcej to jest dobra promocja czy średnia? Zdaje się, że tyle było do kwoty 1000 dolarów. Można dostać więcej zakładając korzystanie tylko z pewniaków?
To czy i ile dostaniesz przy zakladaniu konta nie ma absolutnie zadnego znaczenia...
1000 USD to zadne pieniadze... broker Ci je dosc szybko zabiezre i to z nawiazka..
Przy wybieraniu brokera trzeba patrzec na oferte calosciowo, spready, prowizje i najwazniejsze jakosc oferty :arrow: przykladowo ostatnio stwierdzilem, ze Alior Trader potrafi na sesji wieczrem ustawiac kursy nawet kilka punktow ponizej kursu kasowego na SP500 :!: :idea: kurs indeksu 9 lutego byl max 2311 a u Aliora max 2307.. taka niby drobnostka... o prowizjach nie wspominajac, gdy wiekszosc brokerow ich nie pobiera w ogole...
Przyjrzyj sie ofercie, jej jakosci i szybkosci platformy a to czy broker da ci 1000 usd na start nie ma zadnego zanaczenia, bo i tak je ci zabiora... :wink:
Chciwość jest odmianą krótkowidztwa...

annabajon
Sierżant sztabowy
Posty: 163
Rejestracja: 09 lip 2015 15:54

Postautor: annabajon » 02 mar 2017 06:48

Kiedyś próbowałam się w to bawić. Grałam sobie za darmo i nawet mi wychodziło. Jednak nadal mam opory przed zainwestowaniem realnych pieniędzy. Może dlatego,że nie jestem typem ryzykanta i po prostu obawiam się,ze mogłabym więcej stracić niż cokolwiek zarobić...
Natknełam się jednak jakiś czas temu na taki artykuł:
http://blogopracy.net.pl/od-czego-zacza ... z-forexem/

Jest tutaj opisane od czego zacząć przygodę z forexem. Może komuś się przyda.

kalinka2
Sierżant
Posty: 43
Rejestracja: 21 lip 2016 18:42

Postautor: kalinka2 » 22 maja 2017 18:37

Wnioski oczywiście trafione. Forex to nie jest zabawka, że wchodzisz sobie z marszu i się bawisz. Nie masz przygotowania i wybierasz zły system brokerski, to szybko czyścisz konto. Podobnych przypadków w sieci znajdziecie całe mnóstwo. Co do samego forexa, to jego potencjał jest ogromny, można zarabiać bardzo dużo i systematycznie, a jeśli potrafi się wykorzystać najważniejsze skoki/zmiany kursy waluty, to naprawdę już da się wyciągnąć niezłe zyski. Spodziewam się tak dużego skoku po wyborach w UK. Dla mnie istotne jest to, że easyMarkets nadal wtedy będzie miał gwarantowany stop loss, czy tam stałe spready - nie zmienią mi parametrów, ze względu na sytucję.

kalinka2
Sierżant
Posty: 43
Rejestracja: 21 lip 2016 18:42

Postautor: kalinka2 » 24 maja 2017 18:47

Ale to wina klientów. Nie sprawdzają systemów przed rozpoczęciem działalności, a wszystko musi się znajdować w regulaminie, na bank są również komentarze w sieci. Nie ma problemów ze sprawdzeniem tego. Bardziej problem twki w tym, że zaczynając na forexie, mało kto wie, czego na dobrą sprawę powinien się spodziewać, co powinien mieć. Ja już wiem, że to ma być gwarantowany stop loss, gwarancja salda, stałe spready. Wiem jakie znaczenie ma dealCancellation, ale ja o to wszystko pytałem bardziej doświadczonych, przed rozpoczęciem inwestowania. Kiedy zaczynałem obracanie pieniędźmi, to już byłem świadomy co jaki ma wpływ na bezpieczeństwo i dlaczego easyMarkets je maksymalizuje tymi wszystkimi możliwościami.

olex4645
Plutonowy
Posty: 16
Rejestracja: 25 maja 2017 16:32

Postautor: olex4645 » 25 maja 2017 17:36

też chcę zacząć jakieś demo na forexie, na razie czytam sobie informacje i obserwuję, bardzo mnie to zaciekawiło, głównie dlatego że jestem w domu i jakoś chciałabym dorobić sobie do budżetu https://www.tms.pl/forex-eurusd , tutaj czerpie wiedzę, mam nadzieję że dobrze trafiłam. Także z chęcią poczytam tematy i się dokształce.
Ja od przeszło 3 lat korzystam z MT4 w xm.com, jak na razie nie zawiodłem się, platforma bardzo prosta w obsłudze, w języku polskim, a broker solidny. Jak wypłacam kasę z konta, a zazwyczaj wnioskuję o wypłatę środków w piątek wieczór (chyba, że wtopię kasę, a zdarza się jeszcze czasami :D ), to w środę mam pieniądze na koncie.

A jeśli chcesz na prawdę się nauczyć i mieć dobry obraz tego jakiemu brokerowi zaufać, to polecam Ci grupę na facebooku Trading Jam Session PL, maja też filmiki na You Tube (inwestują na żywo przed kamerą, można się tam bardzo wiele nauczyć, mi ta grupa na początku bardzo pomogła, mają ogromną wiedzę, teraz rzadko korzystam bo jestem raczej samotnym wilkiem, lepiej mi się handluje jak nikt nie wpływa na moją koncepcję, ale i tak polecam do nauki).

olex4645
Plutonowy
Posty: 16
Rejestracja: 25 maja 2017 16:32

Postautor: olex4645 » 25 maja 2017 17:48

Tak, stop loss to obowiązek, ale popatrz - kto daje to obligatoryjnie? No właśnie. EasyMarkets ma, u nikogo innego w regulaminie tego nie widziałem. Analizowanie powodów nie ma sensu - najważniejsze że stop loss i ograniczasz tam faktycznie ryzyko. Prawda jest taka, że startując mało kto zna wszystkie narzędzia i potrafi nimi operować. Dlatego właśnie konto robi się tak szybko puste....

w xm.com też są stop lossy, wydaje mi się, że każdy broker ma stop lossy, bo inaczej ludzie bali by się zakładać u takiego brokera konta, a gdyby na początku nie wiedzieli co to jest stop loss i założyli konto, to po jakimś czasie uciekli by od takiego brokera, bo ochrona kapitału jest jedną z podstawowych warunków, żeby nie stracić całego kapitału.

kalinka2
Sierżant
Posty: 43
Rejestracja: 21 lip 2016 18:42

odp

Postautor: kalinka2 » 21 lip 2017 20:18

pakers - też mi się wydaje, że ludzie tego nie rozumieją, ale my też kiedyś tak mieliśmy. easyMarkets ma gwarantowane. U innych o tym, że nie jest gwarantowane dowiesz się wtedy, kiedy najbardziej cię to zaboli, przy istotnych wydarzeniach.

kazimiernikejszyn
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 397
Rejestracja: 25 lip 2017 17:15

Re: Jaka platforma do Forexu na początek?

Postautor: kazimiernikejszyn » 25 lip 2017 18:15

Polecam brokera XTB, działa wszystko jak trzeba niemal 24 h/dobę przez 365 dni w roku. Oczywiście jak wszędzie problemem są SWAPy ale to już taki urok inwestowania na rynku Forex :)
“Rynki nigdy się nie mylą – za to opinie, często.” – Jesse Livermore.
Oświadczam, że nie biorę odpowiedzialności za decyzje inwestycyjne podejmowane pod wpływem wyżej publikowanej treści...

AdamKruchy
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2001
Rejestracja: 01 sie 2017 14:01

Re: Jaka platforma do Forexu na początek?

Postautor: AdamKruchy » 01 sie 2017 14:22

Na początek? Praktycznie każdy. Musisz zobaczyć czy pasuje ci MT4, MT5 czy coś zupełnie innego. Potem wszystko zależy od twojej wiedzy, kasy. Na początek małymi pieniędzmi możesz wszędzie bo i tak stracisz. Ale to będzie swoiste szkolenie.
8) 8) 8)

erykcot
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 15 lut 2018 11:01

Re: Jaka platforma do Forexu na początek?

Postautor: erykcot » 15 lut 2018 11:04

podbijam temat. co sądzicie o zaczynania od konta demo?

realname
Starszy plutonowy
Posty: 29
Rejestracja: 02 paź 2017 15:45
Lokalizacja: śląsk

Re: Jaka platforma do Forexu na początek?

Postautor: realname » 20 kwie 2018 19:23

Czy ktoś z Was może korzysta z systemu https://cinkciarz.pl/forex?? Konto na Cinkciarzu mam od dłuższego czasu, ale od niedawna zastanawiam się nad Forex.em. Możecie coś podpowiedzieć?

Iwona536
Starszy szeregowy
Posty: 3
Rejestracja: 21 kwie 2018 16:17

Re: Jaka platforma do Forexu na początek?

Postautor: Iwona536 » 21 kwie 2018 16:24

Moim zdaniem Dukascopy Europe jest najlepszym brokerem na początek. Przemawia do mnie platforma transakcyjna tego brokera, na której można się wiele nauczyć.

piotrus645aw
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 22 kwie 2018 11:08

Re: Jaka platforma do Forexu na początek?

Postautor: piotrus645aw » 22 kwie 2018 11:16

Sam znam kilka platform tylko nie wiem czy mogę tu reklamować je

____________________________
https://www.ratalska.pl/

Mozes
Sierżant
Posty: 60
Rejestracja: 24 kwie 2018 17:18

Re: Jaka platforma do Forexu na początek?

Postautor: Mozes » 22 maja 2018 01:50



Wróć do „FOREX”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości