Szkolenie - od skalpowania do dłuższego inwestowania

rynek walutowy
GrandForever
Chorąży
Posty: 836
Rejestracja: 08 sie 2010 21:17
Kontakt:

Szkolenie - od skalpowania do dłuższego inwestowania

Postautor: GrandForever » 06 lis 2011 12:08

Witam!

W dobie mieszanych nastrojów giełdowych, kiedy nic nie jest pewne, co raz więcej inwestorów postanawia inwestować swoje pieniądze na giełdzie obrotu derywatów. Foreign exchange jest co raz popularniejsze. Brokerzy reklamują swoją ofertę jako prosty i przyjemny sposób dorobienia się fortuny - nic bardziej mylnego.

Można przebywać całą drogę od początku i poszukiwać swojego świętego graala, lub też skorzystać ze szkolenia i jednocześnie uczyć się systemu oraz dyscypliny, co na FX jest najtrudniejsze i jednocześnie najważniejsze.

System opiera się na średnich kroczących oraz złożonej filozofii ich interpretacji. Nie polega na najprostszym zastosowaniu znanym przez każdego, lecz na dostrzeganiu różnych układów.

Dwa tygodnie temu sam zapisałem się na to szkolenie i od tego czasu postęp jest kolosalny. Wcześniej byłem stosunkowo miernym traderem, teraz jednak postępy z dnia na dzień są co raz większe. Zarobki również się zwiększyły.

Szkolenie odbywa się przez Skype'a i trwa tak długo, aż adept nauczy się inwestowania za pomocą systemu Zicmara - autora systemu i zarazem szkolącego. Nie jest to żadna ściema, ponieważ wejścia można obserwować na blogu oraz wątku forumowym o foreksie. Oto linki:

http://maxsystem.bblog.pl/
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... hp?t=17528

Na początku osobiście byłem zdecydowanym sceptykiem szkoleń, jednakże po dwóch tygodniach mogę stwierdzić, że była to jedna z lepszych decyzji inwestycyjnych w tym roku.

Na wszelkie pytania odpowiadam na priv. i mailu: grandforeverfx@gmail.com.

Proszę o pytania, zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam
GrandForever

REKLAMA


Rkinwestycje
Starszy chorąży
Posty: 1069
Rejestracja: 17 mar 2011 02:16
Lokalizacja: Radom - Warszawa

Postautor: Rkinwestycje » 06 lis 2011 21:56

Hi hi hi. Dobre. Ci co zarabiają w większości sami uczyli się tradingu na własnych błędach. Tylko w ten sposób znajdziesz dla siebie graala, niekoniecznie złotego. Z całm szacunkiem ale te szkolenia za pomocą skypa to niezła ściema. Jest taki kolega jeszcze jak Sebastian Urbański, który na youtube nawet filmy z \Hiszpanii wkleja aby zachęcić. Grand daj sobie spokój z tym naganianiem. :lol:
Kontrakty na W20 - 1000 pkt rocznie

GrandForever
Chorąży
Posty: 836
Rejestracja: 08 sie 2010 21:17
Kontakt:

Postautor: GrandForever » 07 lis 2011 11:34

Hi hi hi. Dobre. Ci co zarabiają w większości sami uczyli się tradingu na własnych błędach. Tylko w ten sposób znajdziesz dla siebie graala, niekoniecznie złotego. Z całm szacunkiem ale te szkolenia za pomocą skypa to niezła ściema. Jest taki kolega jeszcze jak Sebastian Urbański, który na youtube nawet filmy z \Hiszpanii wkleja aby zachęcić. Grand daj sobie spokój z tym naganianiem. :lol:
A jak niby mają odbywać się szkolenia? U szkolącego w domu? Przez skype'a najwygodniej. Z resztą w formie zapłaty zawsze można się dogadać, udowodnić niektóre rzeczy niedowiarkom etc. Forex nie polega na samym szukaniu systemu, a na odnalezieniu odpowiedniej dla siebie strategii i szlifowania swojej osoby jako tradera.

Poczytaj bloga, są tam wejścia i moje, słabe bo słabe, ale powoli na tym zarabiam oraz wejścia innych - weteranów w tym systemie, którzy żyją za pieniądze z FX.
Szkolenia z tradingu za pomocą AT. Daytrading, swingtrading, short-,longterm. Akcje, kontrakty, surowce, FX. Sprawdzone, polecane:
www.maxsystem.bblog.pl
grandforeverfx@gmail.com

Aternative_
Starszy sierżant
Posty: 73
Rejestracja: 21 paź 2011 14:20

Postautor: Aternative_ » 10 lis 2011 15:42

http://forsal.pl/artykuly/563110,inwest ... robic.html

a, tak poza tym, czemu nie zaczniesz sam zarabiać używając tej metody ??

prawda jest taka, że wszyscy którzy piszą książki, poradniki, szkolenia, sami trzymają się z dala od giełdy (być może dlatego że stracili wszystko) :roll:

Anusia1989
Sierżant sztabowy
Posty: 109
Rejestracja: 30 gru 2010 16:44

Postautor: Anusia1989 » 21 lis 2011 21:38

eh człowieku , grand z tego co pamiętam spaliłeś się na giełdzie i co naciąganie na forexa:x?

Rkinwestycje
Starszy chorąży
Posty: 1069
Rejestracja: 17 mar 2011 02:16
Lokalizacja: Radom - Warszawa

Postautor: Rkinwestycje » 27 lis 2011 13:53

Grand ci co zarabiają nie musza pisać książek, robić szkolen za kasę. Rynek finansowy to wolność ale jedynie dla praktyków. Wszelkiej maści teoretycy, super wykładowcy, trenerzy to ściema.

Tutaj na początku potrzeba ciężkiej pracy. Giełda fajna rzecz w czasie hossy. W trakcie bessy zarabiaja tylko rekiny. Kontrakty: na wielkie pieniądze brak miejsca (słaba płynność) ale mniejsza dźwignia finansowa niż na forex.

Forex to formuła 1 bez ściemy. Tutaj potrzeba długiego treningu aby osiągnąć pierwsze sukcesy.
Kontrakty na W20 - 1000 pkt rocznie

Akumuluj24.pl
Starszy plutonowy
Posty: 20
Rejestracja: 23 mar 2012 14:50

Postautor: Akumuluj24.pl » 23 mar 2012 15:18

Dokładnie tak jak w powyższym poście,inwestowanie nie należy do łatwych czynności,jest to raczej stresujące zajęcie. Poza tym warto zapoznać się wcześniej z dobrą literaturą z tego zakresu jak chociażby "Teoria nowoczesnego inwestowania" kupimy ją w księgarni inwestora.

wisniewski.inwestycje
Podporucznik
Posty: 13604
Rejestracja: 22 lut 2012 12:28
Lokalizacja: Warsaw nasza piękna

Postautor: wisniewski.inwestycje » 26 mar 2012 15:12

Radzę popróbwać obecnie na XTB FoRex Cup. Może wtedy co poniektórzy zrozumieją, że to jest 10 razy trudniejsze niz rynek kasowy
TEN SYSTEM WYMiATA

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=195143

cel 10000 % do końca roku
a już jest ponad 4720 % zysku

Akumuluj24.pl
Starszy plutonowy
Posty: 20
Rejestracja: 23 mar 2012 14:50

Postautor: Akumuluj24.pl » 13 kwie 2012 13:47

Ja jednak zachęcam także do wspomnianej literatury,w dobrej księgarni giełdowej można ją bez problemu,wiec warto wzbogacać wiedzę.

wisniewski.inwestycje
Podporucznik
Posty: 13604
Rejestracja: 22 lut 2012 12:28
Lokalizacja: Warsaw nasza piękna

Postautor: wisniewski.inwestycje » 16 kwie 2012 23:27

Ja jednak zachęcam także do wspomnianej literatury,w dobrej księgarni giełdowej można ją bez problemu,wiec warto wzbogacać wiedzę.

Wiedzy nigdy za wiele :wink:
TEN SYSTEM WYMiATA

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=195143

cel 10000 % do końca roku
a już jest ponad 4720 % zysku

fajnyrysiek
Sierżant sztabowy
Posty: 178
Rejestracja: 15 maja 2012 15:11

Re: Szkolenie - od skalpowania do dłuższego inwestowania

Postautor: fajnyrysiek » 22 maja 2012 16:06

Witam!

W dobie mieszanych nastrojów giełdowych, kiedy nic nie jest pewne, co raz więcej inwestorów postanawia inwestować swoje pieniądze na giełdzie obrotu derywatów. Foreign exchange jest co raz popularniejsze. Brokerzy reklamują swoją ofertę jako prosty i przyjemny sposób dorobienia się fortuny - nic bardziej mylnego.

Można przebywać całą drogę od początku i poszukiwać swojego świętego graala, lub też skorzystać ze szkolenia i jednocześnie uczyć się systemu oraz dyscypliny, co na FX jest najtrudniejsze i jednocześnie najważniejsze.

System opiera się na średnich kroczących oraz złożonej filozofii ich interpretacji. Nie polega na najprostszym zastosowaniu znanym przez każdego, lecz na dostrzeganiu różnych układów.

Dwa tygodnie temu sam zapisałem się na to szkolenie i od tego czasu postęp jest kolosalny. Wcześniej byłem stosunkowo miernym traderem, teraz jednak postępy z dnia na dzień są co raz większe. Zarobki również się zwiększyły.

Szkolenie odbywa się przez Skype'a i trwa tak długo, aż adept nauczy się inwestowania za pomocą systemu Zicmara - autora systemu i zarazem szkolącego. Nie jest to żadna ściema, ponieważ wejścia można obserwować na blogu oraz wątku forumowym o foreksie. Oto linki:

http://maxsystem.bblog.pl/
http://www.forex.nawigator.biz/dyskusje ... hp?t=17528

Na początku osobiście byłem zdecydowanym sceptykiem szkoleń, jednakże po dwóch tygodniach mogę stwierdzić, że była to jedna z lepszych decyzji inwestycyjnych w tym roku.

Na wszelkie pytania odpowiadam na priv. i mailu: grandforeverfx@gmail.com.

Proszę o pytania, zapraszam do dyskusji.
Pozdrawiam
GrandForever


Gran ty żyjesz jeszcze? Czy trend cię wykończył. Dawno nie uaktualnałeś wpisów na swojej stronie z max systemem.

marmoon
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 21 maja 2012 11:58

Postautor: marmoon » 25 maja 2012 16:43

Faktycznie raczej nie słyszy się o sukcesach giełdowych wielkich autorów :) Może nie jestem autorytetem w tym temacie, ale według mnie znacznie korzystniejsze jest inwestowanie w złote kruszce. Wpiszcie sobie w wyszukiwarce powiedzmy frazę „ kupno złota białystok ” i zobaczcie, jak dużo pojawi się wyników. Według mnie duże zainteresowanie tym tematem świadczy o bezpieczeństwie takiej inwestycji. No i nie trzeba się szkolić przez skype :)

GrandForeverFX
Starszy kapral
Posty: 8
Rejestracja: 01 wrz 2012 12:50
Kontakt:

Postautor: GrandForeverFX » 01 wrz 2012 12:53

Witam,

Tak to jest jak się zapomni hasła do poprzedniego konta ;) Nie, trend mnie nie wykończył, a ja od tamtego czasu dużo zmieniłem w kwestii szkoleń i tradingu, dlatego publikuję program szkoleniowy.

Pozdrawiam


Wróć do „FOREX”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości