Forex dla początkujących.

rynek walutowy
KrystekStock
Kapral

Re: Forex dla początkujących.

Postautor: KrystekStock » 25 lip 2018 07:21

Dzisiaj dzwoniła do mnie jakaś nowa platforma w celu założenia konta. Myślałem, że forex troche podupadł przez kryptowaluty, ale jednak chyba ma się dobrze.

Mateo1978
Starszy szeregowy

Postautor: Mateo1978 » 27 lip 2018 15:44

http://akademiaforex.com/bonus-bez-depo ... ez-ryzyka/ fajna sprawa jak na początek ;)

maksik
Starszy kapral

Postautor: maksik » 10 sie 2018 09:51

Ja założyłem konto demo na Cinkciarzu i na razie się uczę. Mam kilka książek i zdobywam wiedzę. Podobno w inwestowaniu nie ma nic lepszego jak pozyskiwanie wiedzy przez próby i błędy.

paker
Starszy sierżant

Postautor: paker » 02 paź 2018 10:37

Na XTB masz do dyspozycji xstation. Mówi ci to coś? To najlepszy tego typu system. Od razu na starcie dostajesz konto demo, gwarantowany stop loss, masz ochronę przed ujemnym saldem. Do tego opiekun, szkolenia, webinary, codzienne analizy. No i po prostu musisz wykorzystać na maxa okres testowy – to wtedy właśnie musisz poznać mechanizmy rynkowe – inwestując na wersji demo systemu.

PawelBorkowski
Starszy szeregowy

Postautor: PawelBorkowski » 12 paź 2018 22:07

Czy często zwracasz uwagę na to, jak strona jest napisana dla wygody użytkownika? Na przykład dla obcokrajowców lub osób niepełnosprawnych? Zauważyłem, że w naszych czasach wiele stron zwraca na to uwagę. Ale byłem pewien, że niektóre serwisy informacyjne myślą o tym, ale nie o grach. A potem naktnulsya na stronie http://gry-hazardowe-za-darmo.com/, w której adaptacja jest na bardzo dobrym poziomie. Czy spotkałeś takie witryny?

Wróć do „FOREX”