Kantor Alior opinie

rynek walutowy
Alicja9
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 12 gru 2018 22:21

Kantor Alior opinie

Postautor: Alicja9 » 12 gru 2018 22:38

Chciałabym wymienić zarobione euro na złotówki przed świętami i szukam dobrego kantoru. Przez chwile myślałam nad kantorami internetowymi ale nasłuchałam się różnych opini. Taks samo zwykły kantor raz mnie oszukał i straciłam do nich zaufanie. Czy myślicie że kantor alior ma dobrą renomę? Czy jest godny zaufania? To końcu instytucja bankowa pod KNF ale wiadomo co się tam ostatnio dzieje...

REKLAMA


marysienka
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 22 mar 2019 21:02

Re: Kantor Alior opinie

Postautor: marysienka » 27 mar 2019 19:36

Ja jednak cenie sobie tempo i korzystam dlatego z kantorów online takich jak pluskantor.pl - opłaca się, do tego mam możliwość wymiany cała dobę. Mi się sprawdza i jestem zadowolona z tej opcji

slayer74
Kapitan
Posty: 44305
Rejestracja: 19 lip 2005 13:21
Lokalizacja: West Poland- FZ 1974

Re: Kantor Alior opinie

Postautor: slayer74 » 06 kwie 2019 13:28

Chciałabym wymienić zarobione euro na złotówki przed świętami i szukam dobrego kantoru. Przez chwile myślałam nad kantorami internetowymi ale nasłuchałam się różnych opini. Taks samo zwykły kantor raz mnie oszukał i straciłam do nich zaufanie. Czy myślicie że kantor alior ma dobrą renomę? Czy jest godny zaufania? To końcu instytucja bankowa pod KNF ale wiadomo co się tam ostatnio dzieje...
Korzystam, polecam Alior Kantor
Pieniądz robi pieniądz a bieda robi jeszcze wiekszą biedę !!!

Vodylupe
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 01 kwie 2021 13:14

Re: Kantor Alior opinie

Postautor: Vodylupe » 01 kwie 2021 13:39

Chciałabym wymienić zarobione euro na złotówki przed świętami i szukam dobrego kantoru. Przez chwile myślałam nad kantorami internetowymi ale nasłuchałam się różnych opini. Taks samo zwykły kantor raz mnie oszukał i straciłam do nich zaufanie. Czy myślicie że kantor alior ma dobrą renomę? Czy jest godny zaufania? To końcu instytucja bankowa pod KNF ale wiadomo co się tam ostatnio dzieje...
Euro na złote wymieniam w Warszawie tylko w tym kantorze https://exchanger24.pl/eur-pln tutaj kurs euro jest dużo niższy od kursu bankowego i istnieje możliwość ustalenia kursu na 1 godzinę bezpośrednio na stronie.

Meanwhile
Kapral
Posty: 6
Rejestracja: 06 kwie 2021 09:10

Re: Kantor Alior opinie

Postautor: Meanwhile » 06 kwie 2021 09:17

Tragedia jest z polskim złotym, euro ponad 4, 60...


Wróć do „FOREX”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości