Forex- zaczynam grać.

rynek walutowy
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 08 sty 2019 11:52

Z racjii posuchy na GPW , postanowiłem zacząć grać na FX, pierwsze wyniki są załkiem zachecające.

Pare dni temu wydałem troche powyzej 30 K na otworzenie longów na OILa. Postanowiułem je pozamykać dzisiaj z zyskiem ok 26 K PLN. Takze zarobek procentowy jest całkiem ciekawy jak na kilka dni wejscia w pozycje OILa wyniosi powyzej 80%. Miałem trzymać te longi do powyzej 50 $ ale postanowiłem je teraz opchnąć licząc ze po tej wspinaczce cenowej trochę będa chcieli się ochłodzić, i bedzie czekała Oila lekka korekta cenowa.

Obrazek

Umknęła mojej uwadze parę dni temu PLATYNA , na której poszło ładne wynibicie, niestety jest małopłynny towar i spready sa sporaśne natomiast można było też załąpać sie na ładne odbicie.

Obrazek

Dlatego też dzisiaj zaczałem kupowac loty na COFFE. sądzę że jest szansa na spore wybicie niedługo patrząc na wykres.

Jak bedzie zobaczymy. Moim zdaniem ten istrument mocno juz dojrzał do wzrostów.

Obrazek

REKLAMA


galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: galileogalileo » 08 sty 2019 11:56

BIEDAKU
WYCZYSZCZA CIE DO ZERA
a potem zaoferuja "darmowy" kurs inwestowania "
ocywiscie na forex - i na metatrader 4 ulubionej platformie market makerow do czyszczenia naiwniakow z gotowki

to juz lepij moglej zaczac grac na kontraktach na wig20 albo na akcje

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: galileogalileo » 08 sty 2019 12:29

alina *** ty i forex he :lol: :lol: :lol:
i jeszcze maret maker robi mu matrixa w ofertach i na wykresie :lol: :lol: :lol:

przeciez to foty to leca meta trader 4
:lol: :lol: :lol:
platforma stworzona dla takich "butikow inwestycyjnych"

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 08 sty 2019 12:34

alina *** ty i forex he :lol: :lol: :lol:

No wolę akcje lubie kupic kwity i pokisić dopóki nie uznam ze trzeba sprzedawać.

Ale czasy sie zmieniają , trzeba sie zacząć troche rozwijac nie podoba mi sie to w jakim kierunku idzie Polska i europa , mówie tu o nastrojach nacjonalistyczno - psychodenicznych. Dlatego kto wie może trzeba bedzie niedługo zawijac sie stad do jakiejs np PANAMY , czy innej Tajlandii ze swoim kapitałem itp. a wtedy raczej gra na Polskich akcjach bedzie utrudniona , więc lepiej zacząć już teraz testować się na np na Forexie. Wszędzie istniejej ryzyko , wszędzie musisz opracować swój własny system postępowania , na forexie tylko należy brac pod uwagę to ze jest systemowy lewar.

dlatego pomimo ze pzrez lata byłem przeciwnikiem tego typu inwestowania, to jak mówie czasy się zmieniają i trzeba sie umieć adaptowac do nowych warunków.

co do COFFE, to wyglada to naprawdę całkiem nieźle. jak pokonaja 104.5 $ to może pójść ciekawa dzida, a juz jest na ASK 103.9 $.

patrząc nawet w długim terminie to Coffe jest w ciekawym punkcie.

Obrazek

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 08 sty 2019 12:45


i jeszcze maret maker robi mu matrixa w ofertach i na wykresie :lol: :lol: :lol:

przeciez to foty to leca meta trader 4
:lol: :lol: :lol:
platforma stworzona dla takich "butikow inwestycyjnych"
GALILEO----Jęczałko , piszczałko , smęciałko--Kiepskiej baletnicy , przeszkadza i rąbek u spódnicy.

To tyle w temacie tego twojego marudzenia, o tym jak to z jednej strony trzeba HAROWAĆ od 1 wszego do 1 wszego w Polsce, a z drugiej strony , nawiajsz jak to można zarabiać na platformie która nie ma starsze oprogramowanie. :lol: :lol: :lol:

Zdecyduja sie o co ci chodzi---czy jest tak źle , czy powinno być tak profesjonalnie----, BO Mnie to wali czy sobie AT robie na stooq czy na innych darmowych platformach , ważne żeby , moje schematy działały i zebym zarabiał , a reszta to detale---Którymi ty sobie KITE zawracasz. To samo dotyczy platformy na której działam , nie potrzebuję póki co całego spektrum forexu wraz z jego najnbowszymi narzedziami--póki co testuję różne instrumenty i swoje decyzje na FX---do tego nie potrzebuje pełnego spektrum FX jakie oferują inni dostawcy platform. :mrgreen:


P.S już wszystkie pozycje na COFFI są na plusie - obecny zysk sumaryczny to ok 2.5 K PLN i to sie liczy

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 08 sty 2019 12:47

Idzie wybicie ---104.4 USD na ASK na coffie

incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8056
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: incoqnito » 08 sty 2019 12:47

Już cię zaczęli zerować, tylko jeszcze o tym nie wiesz 8)

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 08 sty 2019 12:57

Już cię zaczęli zerować, tylko jeszcze o tym nie wiesz 8)
czas pokaże nie raz słyszałem tego typu texty dotyczące konkretnych spółek , nie raz różnefgo rodzaju doradcy -CIENIASY, nawijali jak to mnie na kasę przekręcą.

Tak sie nie stało---czy tak bedzie na FX czas pokaże. 8)

Obrazek

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 08 sty 2019 14:13



głupio robisz idź lepiej na novą giełde tam zarobisz
moze tak moze nie w kazdym razie juz teraz mam pare K PLn do przodu , po paru godzinach od otworzenia pozycji. 8)

To tak odnośnie FX bo Novej to wogóle nie będę komentował ---za duże badziewie jest zeby sie nad tym rozpisywac.

Obrazek

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 08 sty 2019 14:42

Zyski puchną juz jest powyzej 105 USD

a zysk juz ponad 10 K w parę godzin. na 5 lotach.

Nie pisze tego żeby się jarać tymi zyskami , ale dlatego ze na forexie tez pewne sygnały moga działać. Co zauważyłem wcześniej na metalach szlachetnych na oilu i teraz na coffie---To nawet jest bardziej , logicvzne niz akcje gdzie jakies INFO--moze zaburzyć całą logike inwestowania.

Najwazniejsze jest opracowanie własnego schematu postepowania, sygnały K oraz S.

Obrazek

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 08 sty 2019 15:39

Otworzenie DZISIAJ 5 lotów LONG kosztowałao mnie ok 70 K pln.

obecnie jestem na + ok 15 K pln.

w ciagu paru godzin zyskałem ok 20% zainwestowanej bezposrednio kasy ---oczywiscie mam też gotówke po to zeby dodakowe miec zabezpiecznie, wiec efektywny zysk PROCENTOWY z całego portflela Forexowego becnie jest mniejszy, ale biorać pod uwage zrealizowany zysk z oila dzisiaj to juz moje zyski z paru dni wynosza ok 40 K PLN, a łacznie lotem silver to ok 45 K pln.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 08 sty 2019 15:44 przez Julian11, łącznie zmieniany 1 raz.

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: riplej » 08 sty 2019 15:55

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 08 sty 2019 15:56

A tak a pro pos KAWY

tu jest fajny artykuł jak NAS KONSUMENTÓW robią w bambooko , i jakie maja marże ci co sprzedają finalny produkt w postaci MAŁEJ CZARNEJ.

Obrazek

https://www.fakt.pl/pieniadze/zakupy/ce ... je/lrqkjxs
Ostatnio zmieniony 08 sty 2019 15:58 przez Julian11, łącznie zmieniany 1 raz.

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: riplej » 08 sty 2019 15:57

to jest demo na chyba 100 000 zl
a pokazuje tylko udane transakcje
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: riplej » 08 sty 2019 15:58

i to tyle bo czekam na wielebnego
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy


Wróć do „FOREX”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości