Forex- zaczynam grać.

rynek walutowy
riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: riplej » 16 sty 2019 13:19

brak nawet podstawowego wyksztalcenia

Don Kichot walczyl z wiatrakami a nie ze soba ***
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

REKLAMA


riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: riplej » 16 sty 2019 13:21

i juz mi sie nie chce swirze z toba gadac
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 16 sty 2019 16:41

brak nawet podstawowego wyksztalcenia

Don Kichot walczyl z wiatrakami a nie ze soba ***
Walczył ze swoimi urojeniami i wizjami czyli ze sobą, a dokładniej ze swoją zwichrowaną psychiką. :mrgreen:

Dokładnie jest tak samo z TOBĄ.

***.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 22 sty 2019 14:29

Tak przetestowałem pewne techniki grania , łącznie z graniem takim szybkim , ustawianiem w miarę bliskich SL jak też i kasowanie zysków.

Efekt jest dużo gorszy niż granie trochę na dłuzszy termin , po prostu polegając na własnych sygnałach kupna , jak to np robiłem na Akcjach.

Afekt jest taki że zamiast teraz licząć duże zyski z 2 lotów na oilu ktory brałem po 45 i 46 $ po ich skeszowaniu na 49 $ i zmianie testowania systemu rozgrywki zacząłem generować wiecej strat niz korzyści.

Podobnie było z lotami na coffee miałem ich 5 w średniej cenie ok 103 .xx $ częściowo wypadłem na SL a częsćiowo na bliskich Take profit. Po tym jak coffee cofnęło się na ok 100 $ .

jednym słowem przekonuje sie coraz bardziej do tego że straty Inwetorów indywidualnych ( ok 80% zalicza straty)w głownej mierze wynikają z szybkich zmian pozycji graczy Forexowych. Te zmiany moga wynikac z Dwóch kwestii ze zbyt małego zabezpieczenia jakie inwestorzy indywidualni maja na swoich kontach w stosunku do wielkosci otwieranych pozycji, druga kwestia to psychologia patrząc na ciagle zmieniajace sie cyferki na twoim koncie wpływa to na psyche przy poszcególnych pozycjach co powoduje na chęć ciecia pozycji zarówno na stratach jak i na zyskach.

Pomimo niewielkiego niecałego miesięcznego doświadczenia na FX, zaczynam skłaniać sie do tego że tu , należy podobnie grać jak na akcjach jesli wydaje ci sie że są silne sygnały K to wchodzić na i czekasz aż pojawią się silne sygnały S---Nalezy tylko pamietać o Prawdziwych wartościach zajmowanych pozycji i dostosować to do twojego keszowego portfela, bo pzreciez nie musisz brac załych lotów tylko grac na mikrolotach w wtedy pozycje już nie sa warte setki K PLN jak to jest za za 1 LOTA.

na chwile obecną po licznych roszadach i testowaniu systemu---mam 1 Lota na COFFEE. i zamierzam się na tym instrumencie skupić docelowo w najblizszych terminach ( chcąc zwiększać na nim swoja pozycję.)

jeśli chodzi o OIL---wydaje mi się że będzie jeszcze cofka, spora cofka i byc może wyrysują potencjalny RGR z Głową na ponad 54 $ ---wówczas może się rozstrzygnąć na dłuższą metę w którą stronę pójdą czy w górę czy jednak w dól.

Obrazek

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: riplej » 22 sty 2019 19:16

po pierwsze strategia ***

a ty bucu nie masz zadnej

zdychaj dalej na newconnect
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: riplej » 22 sty 2019 19:22

glowa z ramionami czy tez odwrocona glowa z ramionami
czy ty wiesz bucu ze aby ta formacje rozpoznac niezbedny do tego jest wolumen
a na foreksie nie masz wolumenu ***
a i nawet jakbys bucu prawidlowo rozpoznal orgr czy tez rgr to nawet nie masz pojacie jak to rozegrac
a wiec w jaki sposob w to wdepnac i jak sie bronic w razie wtopy
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 22 sty 2019 22:09

Pokaż mistrzu SHORTÓW na Forexie ten twój 10 letni wyczyn na rachunku, to tak odnośnie epatowania tej twojej wiedzy i strategii. Pokaż jaki zysk wyśrubowałeś na tym rachunku. :mrgreen:

Pochwal sie swoją świetną już 10 letnia strategią. ***. :lol:

Psioczysz , nawijasz to samo od jakiegoś czasu, ale tak na prawdę jesteś zwykłym KNYPKIEM bez kasy i ze strategią --NIE DAĆ SIE WYDUPCYĆ z tych resztek zaskórniaczków jakie posiadasz, ale i tak ci to kiepsko wychodzi---SHORT MENIE. :lol:

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: riplej » 22 sty 2019 22:11

buda frajerze
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: riplej » 22 sty 2019 22:12

buc swiruje pawiana
wszyscy z NC to buce liczacy ze zyskaja a koncza pisaniem ze ich wydymali
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: riplej » 22 sty 2019 22:16

z newconnecta na forex
takie rzeczy tylko na Forum.parkiet.com
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 22 sty 2019 22:35

Czyli nie masz czym się pochwalić za tym twoim pustosłowiem o 10 letnim EXPIRIENCE , strategii i innych *****----stoi jedna wielka KUPA wynikowa.

Co do NC ---to zdarzaja sie i takie perełki , ta spółka była notowana na NC ipo zrobiła je po 1.8 PLN jej szczyt to był 550 PLn i pewnie za parę lat zostanie POBITY. --jakbys w NIA wszedł zamiast bujać się na FX bez ładu i składu byłbys juz duzo bogatszym człowiekiem ---

Obrazek

Nie masz pojecia o czym mówisz , bo jesteś ograniczony po maxie ---koń z klapkami na oczach przy tobie to stworzenie o bardzo szerokich perspektywach patrzenia na świat. :mrgreen:

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: riplej » 22 sty 2019 22:37

buda bylo
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 25 sty 2019 14:42

Obecnie jestem na drugiej półkuli, chcąc wygrzać trochę kości, dlatego u mnie już jest późny wieczór zaglądając na sytuację na kawie. Wygląda na to, że kawa może w końcu znowu próbować na" poważnie" zmienić trend rynkowy na wzrostowy. Obecnie posiadam na 2 rachunkach 5 lotów buy na tym który pokazywałem jest na Buy 3 loty, zobaczymy co z tego wyjdzie na troszkę dłuższą metę

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 26 sty 2019 12:11

kolejny niedowiarek. :lol:

Jesli chodzi o 2 konta to sprawa jest prosta. Zarzadzam finansami domowymi ale z pewnych wzgledów żona i ja mamy oddzielne kwestie finansowo podatkowe, tak jest też z moimi inwestycjami akcyjnymi , kupuje kwity na 2 konta.
Po delikatnym przetestowaniu na jednym koncie postanowiłem inwestować na obydwu, dla mnie nie ma większego znaczenia czy działam na 2 czy na jednym ale od strony formalnej moja zona ma swoje finanse ja swoje , poniewaz uwazam że juz czas inwestować tez na FX to zawieram transakcje na 2- kontach.

Pozatym pomyśl czy ktos kogo nie byłoby stać na otwarcie paru pozycji na FX pojechałby sobie na połowę ferii zimowych z rodzina na 2 półkulę po ciepło i słońce.

potwierdzenie że zdjęcie jest z obecnego czasu,

Obrazek

Tutaj balkon mojego pokoju hotelowego z tabletem na którym był wyswietlany twój post.

Obrazek

a tu ogólny widok z tego balkonu.

Obrazek

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 04 lut 2019 16:13

wróciłem z eskapady i już jestem w Polsce . Szkoda troszkę że czasu nie miałem bo mozna było ładnie troszke wieksze kóleczka zaliczać Z BUY przestawiać sie na SELL w okolicach 106-107 i znow z sell na buy w okolicach 103.

No ale ja nadal mam 5 pozycji BUY, czekam na w końcu jakies większe wybicie powyzej tych oporów na 106-107, wówczas może zalicze wiekszy rajd i pzrestawię się na sell na poziomach sporo wyższych.

Jak to wyjdzie zobaczymy.


Wróć do „FOREX”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości