PLATFORMA ....

rynek walutowy
amavi
Sierżant
Posty: 53
Rejestracja: 05 sty 2006 11:32
Lokalizacja: Kalisz

PLATFORMA ....

Postautor: amavi » 17 maja 2007 22:57

Witam,

Proszę o Państwa opinie na temat platform na których pracujecie, w niedługim czasie chcę się dołaczyć do tego marketu wec wszytskie wskazówki będą cenne
z góry dziękuję za cenne uwagi

REKLAMA


wiesio
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 279
Rejestracja: 08 gru 2005 19:25

Postautor: wiesio » 20 maja 2007 12:54

Jakoś nie skłonni do pomocy.Narazie testuje dema fx trading i X trade.Oba maja zalety i wady.Może spróbujesz tak jak ja ?

dejwidziu
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2638
Rejestracja: 12 paź 2005 20:40
Lokalizacja: ZEWSZĄD

Postautor: dejwidziu » 20 maja 2007 14:52

Ja testowałem TMSa, Deal Booka, Saxo..ale zdecydowałem sie na X-TradeBrokers. Platforma prosta w obsludze z delikatnym opóżnieniem kwitowań (ok.1,5sekund). Ale reszta działa bez zarzutu..spread na parach walutowych bez znacznych różnic od wiekszych brokerów.Przelewy za wycofanie środków z rachunku za darmo.
A tak nawiasując platforma i korzystanie z usług danego borkera nijak sie ma do podejmowania decyzji inwestycjnych...
Także...
:)
Pozdrawiam zycząc udanego szarpania pipsów
Obrazek

amavi
Sierżant
Posty: 53
Rejestracja: 05 sty 2006 11:32
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: amavi » 21 maja 2007 14:09

Witam,

Dzięki za opinię, dotychczas testowałem tylko XTB, demo dziła ok. czytałem jednak wiele opinii że realne konto dziła inaczej,zdarzają sie cytuje "braki w dostawach prądu", zmiana speadu etc... nie wiem na ile to jest prawdziwe ...
zastanawiam się na EFIX i bede wdzieczny za opinie na ten temat

pozdrawiam
Paweł

ANDREAS2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2321
Rejestracja: 11 kwie 2006 22:34
Lokalizacja: TORUŃ

Postautor: ANDREAS2 » 21 maja 2007 16:17

Paweł , zadzwoń do nich (XTB) i zapytaj się o te awarie , o rozszerzanie spreadu , o chwilowe problemy z serwerem , rozłączanie kilkakrotne platformy , późniejszą realizację zleceń - tak jak podał Dawid to wariant szybki , rozbieżność pomiędzy podawaną ceną - ja mam również CROWNA na drugim monitorze i sam często widzę rozbieżności 5-10pipsów - No ale są i plusy ale czy ja wiem żeby aż takie :wink: Sam mam też real XTB jak również CROWNA i tak pomalutku :?: :?: :!: :!: :idea: :idea:

dejwidziu
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2638
Rejestracja: 12 paź 2005 20:40
Lokalizacja: ZEWSZĄD

Postautor: dejwidziu » 27 maja 2007 14:28

Jakoś nie skłonni do pomocy.Narazie testuje dema fx trading i X trade.Oba maja zalety i wady.Może spróbujesz tak jak ja ?
pozdrawiam serdecznie Kaszuby.
Obrazek

radekz
Sierżant sztabowy
Posty: 155
Rejestracja: 26 kwie 2007 07:49

Postautor: radekz » 27 maja 2007 22:07

Idźcie do zagranicznych brokerów bo są lepsi i stabilniejsi, tańsi, a umowa z XTB jest tak skonstruowana, że nikt Wam nie pomoże, żaden KNF itp, gdyż praktycznie XTB nie odpowiada za nic. Forex to raczej gra a nie inwestycje oszczędnościowe :) gotówki zbędnej na takim koncie nie trzyma się

amavi
Sierżant
Posty: 53
Rejestracja: 05 sty 2006 11:32
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: amavi » 13 cze 2007 22:24

temat umarł:-)

Zenolop
Starszy chorąży
Posty: 1924
Rejestracja: 18 gru 2005 19:20

Postautor: Zenolop » 14 cze 2007 23:11

Witam,

Dzięki za opinię, dotychczas testowałem tylko XTB, demo dziła ok. czytałem jednak wiele opinii że realne konto dziła inaczej,zdarzają sie cytuje "braki w dostawach prądu", zmiana speadu etc... nie wiem na ile to jest prawdziwe ...
zastanawiam się na EFIX i bede wdzieczny za opinie na ten temat

pozdrawiam
Paweł
lagi na XTB real to normalka .... zrob test start>uruchom>cmd>tracert i wpisz IP serwera , z moich testow wynika ze demo chodzi 2 razy szybciej niz real ... ja mam TMS z powodu ilosci towaru jaki oferuje ta platforma, TMS posiada rowniez CFD na akcje z WIG20 ( tylko longi ) .... identyczna platforme jak TMS posiada w swojej ofercie IDMSA.
zycze bardzo dobrych inwestycji :-)

pozdr
Cicho Sza A Kysz , Bo Zginiesz Tysz !!! Pusz sie Draniu, Pusz Sie Pusz, Potem Hycniesz w Grob i Kusz !!!
Pragmatysta jest to zwykłe bydle, z tą różnicą, że teoretyzując swoje bydlęctwo, wmawia to innym jako jedyną filozofię.

Rysiu.
Starszy chorąży
Posty: 1849
Rejestracja: 02 lis 2006 22:52
Lokalizacja: WIATR WIE,W KTÓRĄ STRONE MA WIAĆ?

Re: PLATFORMA ....

Postautor: Rysiu. » 19 cze 2007 15:06

Witam,

Proszę o Państwa opinie na temat platform na których pracujecie, w niedługim czasie chcę się dołaczyć do tego marketu wec wszytskie wskazówki będą cenne
z góry dziękuję za cenne uwagi
A TU CHODZI O PLATFORMY WIERTNICZE???
:shock:
Inwestycje rozpoczyna się w głębokiej bessie,a to co tu wszyscy uprawiają to taka gra,która polega na tym,żeby znależć głupszego od siebie,któremu wciśnie się drożej niż samemu się kupiło

amavi
Sierżant
Posty: 53
Rejestracja: 05 sty 2006 11:32
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: amavi » 20 cze 2007 19:33

:D

a masz coś ciekawego na temat platform wiertnicznych :lol:

goniec
Sierżant sztabowy
Posty: 173
Rejestracja: 28 cze 2006 14:01

Postautor: goniec » 21 cze 2007 07:49

:D

a masz coś ciekawego na temat platform wiertnicznych :lol:
podobno to dobry interes takie platformy tylko trzeba duuuzo zainwestowac:D

raffus
Starszy chorąży
Posty: 1614
Rejestracja: 01 lip 2006 11:58
Lokalizacja: Przylądek Horn

Postautor: raffus » 25 cze 2007 00:41

do znajacych temat jaka platforma najlepsza...? z gory dzieki za odp. :lol: 8)
„..z giełdą jest jak z rolą jest czas siewu i czas żniw...” raffus

mati 1
Podporucznik
Posty: 13232
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: mati 1 » 30 cze 2007 23:10

Będę teraz mało popularny. XTB. Używam i nie narzekam. Awarie i przestoje zdarzają się wszędzie. Dla mnie najważniejsza jest czytelność danej platformy a XTB pod tym kątem mi przypasował. Zero prowizji a obsługa telefoniczna rewelacyjna. Polecam.

amavi
Sierżant
Posty: 53
Rejestracja: 05 sty 2006 11:32
Lokalizacja: Kalisz

Postautor: amavi » 08 lip 2007 13:24

bo przyjrzeniu sie ofercie zdecyduje sie na DealBook,
co prawda sposób obsług nie nalezy do najprostszych szczegolnie na pocztaku...

pozdrawiam i życzę udanych inwestycji za kilka dni wchodze w real, ale ostrożnie


Wróć do „FOREX”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości