Cloudflare NYSE: NET dostawca CDN - przyspiesza dostarczanie obrazów, filmów i innych treści na strony internetowe

czyli wszystkie giełdy bardziej rozwinięte niż GPW
slayer74
Porucznik
Posty: 34902
Rejestracja: 19 lip 2005 13:21
Lokalizacja: West Poland- FZ 1974

Cloudflare NYSE: NET dostawca CDN - przyspiesza dostarczanie obrazów, filmów i innych treści na strony internetowe

Postautor: slayer74 » 26 paź 2021 11:44

Obrazek
wykres
https://finance.yahoo.com/chart/NET
https://stockcharts.com/h-sc/ui?s=NET

Cloudflare NYSE: NET Firma założona w 2009 roku jest jednym z największych na świecie dostawców CDN (Content Delivery Network) w oparciu o całkowitą liczbę klientów. Platforma CDN przyspiesza dostarczanie obrazów, filmów i innych treści na strony internetowe, podczas gdy usługa serwera nazw domen (DNS) łączy adresy stron internetowych z poprawnymi adresami IP. Ponadto Cloudflare chroni hostowane strony internetowe przed wszelkiego rodzaju cyberatakami.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Cloudflare
https://www.cloudflare.com/
Ostatnio zmieniony 26 paź 2021 11:53 przez slayer74, łącznie zmieniany 1 raz.
Pieniądz robi pieniądz a bieda robi jeszcze wiekszą biedę !!!


slayer74
Porucznik
Posty: 34902
Rejestracja: 19 lip 2005 13:21
Lokalizacja: West Poland- FZ 1974

Re: Cloudflare NYSE: NET dostawca CDN - przyspiesza dostarczanie obrazów, filmów i innych treści na strony internetowe

Postautor: slayer74 » 26 paź 2021 11:51

CZWARTEK, 21 PAŹDZIERNIKA 2021

Cloudflare (NET)

Parę razy byłem proszony o przedstawienie na blogu spółki Cloudflare i dlatego dzisiaj na życzenie przeanalizuję firmę i przedstawiem moje zdanie. Firma jest jednym z największych na świecie dostawców CDN (Content Delivery Network) w oparciu o całkowitą liczbę klientów. Platforma CDN przyspiesza dostarczanie obrazów, filmów i innych treści na strony internetowe, podczas gdy usługa serwera nazw domen (DNS) łączy adresy stron internetowych z poprawnymi adresami IP. Ponadto Cloudflare chroni hostowane strony internetowe przed wszelkiego rodzaju cyberatakami.

Przychody spółki w 2020 roku wzrosły o 50% do 431 mln. $ i firma spodziewa się, że w bieżącym roku przychody wzrosną o ok 47%. Do tej pory firma nie była rentowna, ale ostatnio straty się zmniejszyły. Analitycy spodziewają się pierwszego zysku dopiero w 2024 roku. Wycena spółki wzrasta razem z kursem akcji, a to oznacza, że dotychczas finansowo nie rośnie szybciej niż oczekiwania jakie inwestorzy w tą spółkę wkładają - wycena z miesiąca na miesiąc jest coraz wyższa.

Przez to inwestycję w spółkę kategoryzować trzeba do wysoko spekulacyjnych w których drobne rozczarowania w kwartalnych publikacjach wyników, doprowadzić mogą do ponadprzeciętnie głębokich spadków - najbliższe ogłoszenie wyników już czwartego listopada.

Technicznie kurs akcji znajduje się w zdrowym trendzie - "w zdrowym" oznacza, że dotychczas nie doszło do fałszywych pokonań wsparcia, które mogłyby sugerować zakończenie wzrostów. Wsparcia dla kursu zaznaczyłem na powyższym wykresie - najbliższe mamy w okolicach 137 $, kolejne 110 $ itd. Widoczny wykres kursu akcji wygenerowany został przez platformę xStation, którą udostępnił mi X-Trade Brokers.

Reasumując: krótkoterminowo kurs znajduje się w silnym trendzie wzrostowym i z tym trendem nie ma co dyskutować - do czasu kiedy on trwa można próbować to wykorzystać. Długoterminowo ze względu na rosnącą wycenę fundamentalną, istnieje podwyższone ryzyko do tego, że w przypadku jakichś potknięć, kurs doświadczy ponadprzeciętnie głębokie obsunięcie.

https://www.pamietnikgieldowy.pl/2021/1 ... e-net.html
Pieniądz robi pieniądz a bieda robi jeszcze wiekszą biedę !!!


Wróć do „Zagranica”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość