KGHM a notowania miedzi

ropa, złoto i ziemniaki
misiek 22
Młodszy chorąży
Posty: 470
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

KGHM a notowania miedzi

Postautor: misiek 22 » 08 cze 2006 09:24

jestem przeciwnikiem ślepego patzrenia za ocean,u nas nie ma przesłanek fundamentalnych do spadków,tylko psychologiczne.
Niektórzy wykorzystuja złe nastroje i zaniżaja kursy spółek zawsze na koniec lub w trakcie sesji odkupując na dołkach.
Dziś było zastanawiające że np. KGHm leciał praktycznie przez całą sesję w dół , bo kurs w londynie też leciał w dół,ale z chwilą zamknięcia giełdy w warszawie nagle jak za dotknięciem różczki poszedł do góry i o 17 -ej był prawie 2,4 % na plusie .
Przypomina mi to zagrywki funduszy które obstawiają spadki na kontraktach i zwalają akcje by indeks poszedł w dół a później na odwrót.
Słowem jedna wielka spekulacja , piszę te slowa dla niezorientowanych dokłądnie w temacie którzy uważają , że jak akcje spadają to zawsze tylko dlatego ,że ktoś ich się pozbywa ze strata . To wszystko gra ,tylko nieliczni sprzedają ze strata ,to ci niezorientowani i ci którymm puściły nerwy !
MOJE KREDO : KREW SIĘ LEJE KUPUJ AKCJE ,STRACH MA WIELKIE OCZY

REKLAMA


vega_pl
Sierżant sztabowy
Posty: 146
Rejestracja: 29 gru 2005 12:44

Postautor: vega_pl » 08 cze 2006 09:35

a moje kredo to "trend jest twoim wrogiem gdy nie potrafisz go rozpoznać"


Wróć do „Towary”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 101 gości