Handel internetowy

kasai
Plutonowy

Handel internetowy

Postautor: kasai » 03 lis 2017 10:52

Jak dziś waszym zdaniem ma się handel internetowy? Czy opłaca się inwestować w uruchomienie sklepu internetowego? Po wpisaniu w wyszukiwarkę frazy hurtownia butów wólka kosowska widać całkiem ciekawą podstawę do stworzenia oferty, ale czy warto?

mohp
Plutonowy
Kontakt:

Re: Handel internetowy

Postautor: mohp » 05 lis 2017 22:31

Myślę że skoro wolpol się zdecydował- to warto :)

Garin
Szeregowy
Kontakt:

Postautor: Garin » 06 lis 2017 15:22

Kwestia czasu, gdy sklepy internetowe przewyższą obrotami stacjonarne - w niektórych branżach już tak jest. Jasne, że warto inwestować w biznes online.

dudek20
Kapral

Postautor: dudek20 » 06 lis 2017 17:22

Handel internetowy jest bardzo popularny, bardzo wiele osób kupuje w internecie. Więc warto założyć sklep w internecie, i również tam sprzedawać. Koszt założenia sklepu nie jest duży.

koening
Starszy szeregowy
Kontakt:

Postautor: koening » 07 lis 2017 15:08

Dokładnie wszyscy przedmówcy mają racje, warto zainwestować w bizes w sieci.
Drukarnia busko - wydruki offsetowe i wielkoformatowe
reklama busko - studio reklamy

mfliczak
Starszy plutonowy

Postautor: mfliczak » 11 lis 2017 21:03

No jacha! Jak otworzysz sklep, zadbaj o dobry towar i o to, żeby przesyłki szybko dochodziły o klientów, a sukces masz gwarantowany! Możesz korzystać z https://bliskapaczka.pl/ bo ma swoje punkty na każdym kroku, a nadanie paczki kosztuje grosze.

PiotrG
Plutonowy

Postautor: PiotrG » 23 kwie 2018 17:34

Ja bym się nie pchał radośnie, bo handel internetowy to sporo pracy. Jeżeli już do chłodne negocjacje z hurtowniami i staranne przygotowania do działania. Wiele zależy od tego, czym chce się handlować, bo ofert hurtowni typu https://obuwie365.pl/ jest trochę, a tylko dobre produkty się sprzedają.

stefu
Szeregowy

Postautor: stefu » 08 maja 2018 12:05

sklep internetowy zawsze warto, tylko trzeba przemyśleć strategie marketingową, bo samo pozycjonowanie juz nie wystraczy , trzeba umiejętnie dotrzeć do kienta
http://dlapaznokci.pl/pokazy-i-prezenta ... zychodzic/
Ostatnio zmieniony 04 cze 2018 15:22 przez stefu, łącznie zmieniany 1 raz.

Zocha799
Starszy kapral

Postautor: Zocha799 » 08 maja 2018 15:27

Moim zdaniem to wszystko się zazębia. Co z tego, że jeden element naszych działań realizujemy na wysokim poziomie, jak zaniedbujemy coś innego. Zaś co do pozycjonowania, to ja mogę polecić agencję, z której usług sama korzystam i jestem naprawdę bardzo zadowolona. To ich strona www - https://foxstrategy.pl/kampanie-google-adwords/

chestik
Starszy plutonowy

Postautor: chestik » 07 cze 2018 13:28

Rzeczywiście internet przejmuje powoli handel, następne prawdopodobnie będą usługi kiedy tylko wirtualni asystenci będą funkcjonować samodzielnie i wydajnie, natomiast jestem przekonany że są produkty które nigdy nie przewyższą wyników sprzedażowych przez internet w porównaniu do tych w sklepach stacjonarnych, na przykład Jeżyki

mfliczak
Starszy plutonowy

Postautor: mfliczak » 26 cze 2018 17:30

uważam, że handel internetowy ma się świetnie i ciągle się rozwija. jak najbardziej opłaca się otwierać sklep internetowy, wystarczy tylko znaleźć dobrą i tanią firmę kurierską. dlatego ja polecam Ci https://www.sendit.pl/

rybak12
Starszy szeregowy
Kontakt:

Postautor: rybak12 » 23 lip 2018 10:36

Handel internetowy tylko z pozoru wydaje się prosty i łatwy. Prawda jest taka, że aby zarobić w tym biznesie trzeba być w czołówce czyli tzw top 10 na daną frazę. Chętnych jest wielu ale zarobi tylko mała częśc. Przeważnie są to duże firmy albo te, które istnieją już od lat. W handlu przez internet trzeba poświęcic wiele kapitału na pozycjonowanie, które jest podstawą. Ciężko też jest znaleśc osoby, które za nieduże pieniądze są skuteczne w tej dziedzinie. Zazwyczaj lepsi specjaliści się bardzo cenią. Dwa trzeba szukac tzw niszy gdzie jeszcze konkurencja nie jest na tyle silna i gdzie mamy szanse za parę miesięcy się przebic z biznesem. Ostatnio np na topie jest np szerzenie patriotyzmu gospodarczego i konsumenckiego. Kupując w polskich sklepach rodzime towary daje się prace Polakom i również kapitał zostaje w kraju. Coraz więcej firma stawia też na jakościowe towary. Dlatego powstało mn w ostatnim czasie sporo firm produkujących i sprzedających odzież patriotyczną, odzież uliczną i sportowa. http://www.street-shop.pl

przydatny
Plutonowy

Postautor: przydatny » 11 paź 2018 14:56

Handel internetowy to przyszłość, bardzo dobry przykład sklepu internetowego z agregatorami prądotwórczymi barracuda.sklep.pl
Firma transportowa - TSL Nordic

kokosik
Szeregowy

Postautor: kokosik » 11 paź 2018 21:36

Mam problem z tą gałęzią gospodarki. Do końca nie dowierzam moim "kontrahentom" internetowym. Nie można im spojrzeć w oczy a to dla mnie bardzo ważne.

walenty
Szeregowy

Postautor: walenty » 19 paź 2018 11:58

jasne, ze się opłaca. teraz wszystko zamawia się w sieci - od zakupów spożywczych po widly do wózków widłowych (takie jak tutaj) - wiesz, to kwestia zapotrzebowania itd. takie zakupy są po prostu wygodne i szybkie

Wróć do „Polska”