Kupno mieszkania - Jak wybraliście dewelopera?

Milosz89
Kapral

Kupno mieszkania - Jak wybraliście dewelopera?

Postautor: Milosz89 » 12 gru 2018 13:58

Czym kierowaliście przy wyborze dewelopera kiedy kupowaliście mieszkanie? Chyba że najpierw patrzyliście na samo mieszkanie, a deweloper był sprawą poboczną.
Sporo o tym ostatnio myślę, przygotowuję się do tego, że za jakiś rok wezmę kredyt i kupię coś swojego, ale wiele się słyszy o problemach z deweloperami i chciałbym tego uniknąć. Co według was może pomóc przewidzieć takie problemy?

Stonka
Sierżant sztabowy

Re: Kupno mieszkania - Jak wybraliście dewelopera?

Postautor: Stonka » 21 gru 2018 07:05

Bo ja wiem, nie zdarzyło mi się szukać wśród nowych mieszkań, które są strasznie drogie...

QasA3e2er1007
Kapral

Postautor: QasA3e2er1007 » 26 gru 2018 20:10

After spending some time in renting business you’ll realise that you should stop throwing away money on rent month after month, and buy a house or an apartment. If you are going to buy your first apartment ever, then in this article will show you a checklist of things that you should verify before buying. I’ve made this list because in future I’ll want to buy an apartment for me, and I want to be aware of things that I need to know before buying, avoid unpleasant surprises and of course invest carefully in my future.
Replace Double Glazing Windows Glasgow

InwestorSopot
Starszy plutonowy

Postautor: InwestorSopot » 09 sty 2019 15:54

@Stonka, zależy w jakim mieście, z tego co się orientuję w Warszawie to właśnie nowe mieszkania są tańsze. Zapewne z racji gorszej lokalizacji.
Co do dewelopera - radzę mu się dokładnie przyjrzeć, bo łatwo można paść ofiarą oszustów, których wśród deweloperów nie brakuje.

Wróć do „Polska”