Poszukiwani autorzy tekstów o finansach! Zdalnie!

Krzysztofrank
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 12 mar 2021 14:52

Poszukiwani autorzy tekstów o finansach! Zdalnie!

Postautor: Krzysztofrank » 12 mar 2021 14:54

Cześć!

Szukamy autorów do stałej współpracy.

Jesteśmy firmą SEO, zajmujemy się pozycjonowaniem stron w wyszukiwarkach i marketingiem internetowym.

Chcielibyśmy, żebyś orientował/a się w tematach:

kredyty
kryptowaluty
akcje, giełda
rynek forex
karty wielowalutowe

Rozliczenie: przez portal useme.com lub B2B.

Stawka: 1000 zzs / 10 zł za tekst pisany bez narzędzia Surfer. 1000 zzs/12-13 zł za tekst pisany w Surferze. Znajomość Surfera mile widziana.

Tygodniowo zlecamy przynajmniej 10-15 stron tekstu do napisania i około 15 do optymalizacji (naniesienia poprawek na gotowym tekście).

Jesteśmy zespołem międzynarodowym, więc język angielski na poziomie komunikatywnym będzie dla nas plusem.

Dużym atutem będą także teksty na temat finansów w Twoim portfolio. Jeżeli ich nie masz, a tematy wydają Ci się interesujące, również zapraszamy do aplikowania.

Zgłoszenia proszę wysyłać na adres: krzysztof@rankflow.io.

REKLAMA


Sam Jones
Starszy kapral
Posty: 7
Rejestracja: 17 mar 2020 05:10

Re: Poszukiwani autorzy tekstów o finansach! Zdalnie!

Postautor: Sam Jones » 05 paź 2021 19:44

Wydaje mi się, że lepiej jest pracować jako osoba, która będzie pracować jako tłumacz. Zarabiają teraz bardzo dobre pieniądze. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat, przeczytaj w Internecie. A strona, na której można to zrobić (nauczyć się języka) znajduje się tutaj. Jestem pewien, że będziesz zadowolony z korzystania z niego, tak jak ja.

Kirkos
Sierżant
Posty: 46
Rejestracja: 22 kwie 2021 10:58

Re: Poszukiwani autorzy tekstów o finansach! Zdalnie!

Postautor: Kirkos » 18 maja 2022 12:27

Dobrze piszesz. Być może mógłbyś założyć bloga dla nowicjuszy w grach. Kiedy zaczynałem poszukiwania, nie odrzucałem solidnych rad. Jednak chciałem podzielić się linkiem do vulkan vegas login ze wszystkimi. Pozwoli to wprowadzić wszystkie zalecenia w życie bez wydawania więcej pieniędzy. To właśnie zrobiłem, zanim opracowałem moje unikalne podejście do gry na automatach.


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości