MF: Podatek Belki jednak zostaje

vito
Kapitan
Posty: 43275
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Poznań

Postautor: vito » 02 cze 2006 10:08

***** ten PiS razem z rydzykiem na Madagaskar, banda złodzieji i moherowych oszołomów
O ile mnie pamięc nie myli to nie Pis wprowadziło ten podatek, lecz twoi czerwoni towarzysze.
O ile mnie pamiec nie myli to *** obiecywalo w kampanii wyborczej ze zniesie ten podatek, ale w sumie w kampanii wyborczej obiecywalo tez uczciwe panstwo...
Z tego co zauważyłem sporo obietnic PiS realizuje i to mimo zmasowanego ataku lewackiej propagandy i politycznych kłód, jakie sa temu rzadowi rzucane pod nogi.
tak Ocek realizuje
program Drogie Państwo dla Kolesi
program Resocjalizacji Przestępców przez prace w Rządzie
program Zysk lub w Pysk czyli transery górnicze
itp itd
a pamiętasz Ocek co to takiego była Propaganda Sukcesu?
porównaj sobie z nią swoje posty :twisted:
A ty bolszewicki *** czego tu szukasz? W pysk chcesz?
zgodnie z nowomową samopisowską mówi się nie w pysk
tylko czy chcesz w papę :wink: :twisted:

REKLAMA


O`Cellott
Chorąży sztabowy
Posty: 6618
Rejestracja: 05 sie 2005 14:04

Postautor: O`Cellott » 02 cze 2006 10:11

***** ten PiS razem z rydzykiem na Madagaskar, banda złodzieji i moherowych oszołomów
O ile mnie pamięc nie myli to nie Pis wprowadziło ten podatek, lecz twoi czerwoni towarzysze.
O ile mnie pamiec nie myli to *** obiecywalo w kampanii wyborczej ze zniesie ten podatek, ale w sumie w kampanii wyborczej obiecywalo tez uczciwe panstwo...
Z tego co zauważyłem sporo obietnic PiS realizuje i to mimo zmasowanego ataku lewackiej propagandy i politycznych kłód, jakie sa temu rzadowi rzucane pod nogi.
tak Ocek realizuje
program Drogie Państwo dla Kolesi
program Resocjalizacji Przestępców przez prace w Rządzie
program Zysk lub w Pysk czyli transery górnicze
itp itd
a pamiętasz Ocek co to takiego była Propaganda Sukcesu?
porównaj sobie z nią swoje posty :twisted:
A ty bolszewicki *** czego tu szukasz? W pysk chcesz?
zgodnie z nowomową samopisowską mówi się nie w pysk
tylko czy chcesz w papę :wink: :twisted:
Ty jestes specjalistą od manipulacji wiec wiesz lepiej.

kasm_42266
Porucznik
Posty: 20484
Rejestracja: 21 lip 2005 15:01
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kasm_42266 » 02 cze 2006 10:12

Kolejny dowód na to, że deklaracje przedwyborcze sobie a życie sobie.
A może tak spisywać notarialnie deklaracje przedwyborcze i rozliczać po skończonej kadencji ?
Kto nie dotrzyma obietnic to odpowiada za składanie fałszywych obietnic.

:wink:
Błogosławieni, którzy na nic nie liczą albowiem nie będą zawiedzeni.

nowy1981
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2488
Rejestracja: 18 paź 2005 14:45

Postautor: nowy1981 » 02 cze 2006 10:14

***** ten PiS razem z rydzykiem na Madagaskar, banda złodzieji i moherowych oszołomów
Król , o co konkretnie chodzi ? wytłumacz kto to jest moherowy oszolom?

Czy mówisz o złodziejach z ministerstwa finansów? którzy rozdawali nasze pieniądze prywatnym firmom ... Czy mówisz o patologii w górnictwie i ludziach, którzy ustawiali przetargi ?



... a może oszołom moherowy to każda osoba o innych poglądach niż Twoje ( w takim razie mało tolerancyjny jesteś)

Wiesz , ze te umorzone podatki moglyby iść na szpitale , na domy dziecka, podwyżki dla lekarzy, nauczycieli , policjantów.... tutaj nie chodzi o 100 tys zł ale setki mln ... a gdyby kopalnie nie przepłacały na przetargach to górnicy w mogliby dostać większe podwyżki, bo zyski kopalń byłyby wyższe chociazby o róznicę kwot tych ustawionych przetargów.... o wojsku już nie wspomnę...
nick anulowany

O`Cellott
Chorąży sztabowy
Posty: 6618
Rejestracja: 05 sie 2005 14:04

Postautor: O`Cellott » 02 cze 2006 10:21

Kolejny dowód na to, że deklaracje przedwyborcze sobie a życie sobie.
A może tak spisywać notarialnie deklaracje przedwyborcze i rozliczać po skończonej kadencji ?
Kto nie dotrzyma obietnic to odpowiada za składanie fałszywych obietnic.

:wink:
Nawet najlepszy rząd jest zdolny do popełnienia najgorszego łajdactwa gdy braknie mu pieniędzy. Rzad PiSu, jak prawie wszystkie rzady w Europie i wiekszośc demokratycznie wybranych rzadów na świecie jest rządem socjalistycznym. Gdyby jakikolwiek socjalistyczny rzad zmniejszył kiedykolwiek podatki byłby to cud porównywalny z przemianą wody w wino. Nie da się odejśc od socjalizmu bez ograniczenia demokracji, co było widoczne np w Peru.

kasm_42266
Porucznik
Posty: 20484
Rejestracja: 21 lip 2005 15:01
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kasm_42266 » 02 cze 2006 10:23

***** ten PiS razem z rydzykiem na Madagaskar, banda złodzieji i moherowych oszołomów
Król , o co konkretnie chodzi ? wytłumacz kto to jest moherowy oszolom?

Czy mówisz o złodziejach z ministerstwa finansów? którzy rozdawali nasze pieniądze prywatnym firmom ... Czy mówisz o patologii w górnictwie i ludziach, którzy ustawiali przetargi ?



... a może oszołom moherowy to każda osoba o innych poglądach niż Twoje ( w takim razie mało tolerancyjny jesteś)

Wiesz , ze te umorzone podatki moglyby iść na szpitale , na domy dziecka, podwyżki dla lekarzy, nauczycieli , policjantów.... tutaj nie chodzi o 100 tys zł ale setki mln ... a gdyby kopalnie nie przepłacały na przetargach to górnicy w mogliby dostać większe podwyżki, bo zyski kopalń byłyby wyższe chociazby o róznicę kwot tych ustawionych przetargów.... o wojsku już nie wspomnę...
Pozwolę się nie zgodzić z częścią Twojego zdania.
Co do patologii i korupcji nie mam wątpliwości.
Watpliwości budzi natomiast chęć dawania podwyżek górnikom. Nie zapominaj, że przez wiele lat po transformacji grube miliardy z budżetu były pompowane w górnictwo. Zyski pojawiły się niedawno ze względu na dobrą koniunkturę. Jednak nic nie trwa wiecznie. Przejadanie zysków nie jest najlepszym rozwiązaniem.
A co będzie jak skończy się dobra koniunktura ? Górnicy znowu pójda pod Belweder i Sejm z żądaniami ?
Błogosławieni, którzy na nic nie liczą albowiem nie będą zawiedzeni.

Krol
Starszy sierżant
Posty: 75
Rejestracja: 24 lut 2006 18:34

Postautor: Krol » 02 cze 2006 10:27

***** ten PiS razem z rydzykiem na Madagaskar, banda złodzieji i moherowych oszołomów
Król , o co konkretnie chodzi ? wytłumacz kto to jest moherowy oszolom?

Czy mówisz o złodziejach z ministerstwa finansów? którzy rozdawali nasze pieniądze prywatnym firmom ... Czy mówisz o patologii w górnictwie i ludziach, którzy ustawiali przetargi ?



... a może oszołom moherowy to każda osoba o innych poglądach niż Twoje ( w takim razie mało tolerancyjny jesteś)

Wiesz , ze te umorzone podatki moglyby iść na szpitale , na domy dziecka, podwyżki dla lekarzy, nauczycieli , policjantów.... tutaj nie chodzi o 100 tys zł ale setki mln ... a gdyby kopalnie nie przepłacały na przetargach to górnicy w mogliby dostać większe podwyżki, bo zyski kopalń byłyby wyższe chociazby o róznicę kwot tych ustawionych przetargów.... o wojsku już nie wspomnę...
moherowy oszołom to ktoś własnie o pogladach rydzyka/giertycha/kaczyńskiego ktos kto buduje swoje imperium na ciemnocie narodu, wykorzystuje naiwnosc i flustrację...

kasm_42266
Porucznik
Posty: 20484
Rejestracja: 21 lip 2005 15:01
Lokalizacja: Szczecin

Postautor: kasm_42266 » 02 cze 2006 10:29

Kolejny dowód na to, że deklaracje przedwyborcze sobie a życie sobie.
A może tak spisywać notarialnie deklaracje przedwyborcze i rozliczać po skończonej kadencji ?
Kto nie dotrzyma obietnic to odpowiada za składanie fałszywych obietnic.

:wink:
Nawet najlepszy rząd jest zdolny do popełnienia najgorszego łajdactwa gdy braknie mu pieniędzy. Rzad PiSu, jak prawie wszystkie rzady w Europie i wiekszośc demokratycznie wybranych rzadów na świecie jest rządem socjalistycznym. Gdyby jakikolwiek socjalistyczny rzad zmniejszył kiedykolwiek podatki byłby to cud porównywalny z przemianą wody w wino. Nie da się odejśc od socjalizmu bez ograniczenia demokracji, co było widoczne np w Peru.
Zgoda.
Jednak dla mnie liczą się słowa i odpowiedzialność za ich wypowiadanie.
Póki elity polityczne nie będą słowne wobec swoich wyborców, póty zaufanie do nich będzie na miernym poziomie.
Mam świadomość, że w polityce o to niezwykle trudno, jednak mam prawo tego wymagać od osób, które decydują również o mnie.
Notabene jestem m.in. po politologii. Mam wielu znajomych z różnych opcji. Jednak nie skalałem się z nimi ze względu na bagno jakie występuje na każdym szczeblu organizacyjnym. :wink:
Błogosławieni, którzy na nic nie liczą albowiem nie będą zawiedzeni.

O`Cellott
Chorąży sztabowy
Posty: 6618
Rejestracja: 05 sie 2005 14:04

Postautor: O`Cellott » 02 cze 2006 10:38

Kolejny dowód na to, że deklaracje przedwyborcze sobie a życie sobie.
A może tak spisywać notarialnie deklaracje przedwyborcze i rozliczać po skończonej kadencji ?
Kto nie dotrzyma obietnic to odpowiada za składanie fałszywych obietnic.

:wink:
Nawet najlepszy rząd jest zdolny do popełnienia najgorszego łajdactwa gdy braknie mu pieniędzy. Rzad PiSu, jak prawie wszystkie rzady w Europie i wiekszośc demokratycznie wybranych rzadów na świecie jest rządem socjalistycznym. Gdyby jakikolwiek socjalistyczny rzad zmniejszył kiedykolwiek podatki byłby to cud porównywalny z przemianą wody w wino. Nie da się odejśc od socjalizmu bez ograniczenia demokracji, co było widoczne np w Peru.

Zgoda.
Jednak dla mnie liczą się słowa i odpowiedzialność za ich wypowiadanie.
Póki elity polityczne nie będą słowne wobec swoich wyborców, póty zaufanie do nich będzie na miernym poziomie.
Mam świadomość, że w polityce o to niezwykle trudno, jednak mam prawo tego wymagać od osób, które decydują również o mnie.
Notabene jestem m.in. po politologii. Mam wielu znajomych z różnych opcji. Jednak nie skalałem się z nimi ze względu na bagno jakie występuje na każdym szczeblu organizacyjnym. :wink:
Demokracja to stan permanentnego, choc łagodnego, bo rozładowywanego czesciowo co 4 lata, kryzysu politycznego. Wymagać od polityków trzeba jak najwięcej, to oczywiste. PiS stoi teraz przed takimi wyzwaniami i takimi problemami, że kwestia rozczarowania małej grupki spekulantów giełdowych jest przy tym niewiele znaczaca. Wojna z mafią z WSI dopiero się zaczęła, a jej wygranie to klucz do przyszłości tego kraju.

greg20
Starszy chorąży
Posty: 1715
Rejestracja: 02 maja 2006 13:18
Lokalizacja: Kraków

Postautor: greg20 » 02 cze 2006 10:51

[Chłopie co ty w ogóle mowisz!!
widać ze nie masz pojęcia o ekonomii!!!
Efektywne państwo to takie w którym obywatel jest w stanie na siebie SAM zarobić a nie wystawia rękę po kasę!!
Takie państwo proponuje pis gdzie zajmuje się rozdawaniem tego co nasze a nie robi nic w jierunku gruntownych reform i przebudowy państwa !!Patrz Słowacja!!
Pis proponuje powtórkę z historii tylko w niby lepszym wydaniu!!!

greg20
Starszy chorąży
Posty: 1715
Rejestracja: 02 maja 2006 13:18
Lokalizacja: Kraków

Postautor: greg20 » 02 cze 2006 10:56

A nie pieprzcie o jakiś lekarzach domach dziecka!!!
Na to nigdy nie będzie w sytuacji gdy rząd ugina sie pod naciskiem różnych grup społecznych!!!
Górnicy pierwszy raz od niewiadomo kiedy doprowadzili do zysku!!
Koniunktóra swiatowa!!!
I od rzu chca zyski dzielic po równo!!!
Nie pamiętają ile każdy z nas do nich dorzucił przez15 lat!!
A wegiel jak drogi był tak jest !!
Jaki z tego zysk dla normalnego obywatela??!! Zaden!! Bo i tak płaci za wszystko w h.. z a drogo!!!

Drzejson
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 317
Rejestracja: 27 mar 2006 16:59

Postautor: Drzejson » 02 cze 2006 11:05

Był taki kawał;-)

Donald Tusk poszedł do nieba i wita go w bramie św. Piotr. Rozglądając się widzi bardzo dużo zegarw i pyta Piotra co to za zegary?
- Taki zegar ma kązdy człowiek na ziemi. Od urodzin ustawiony jest na godzinę 12-stą a z każdym kłamstwem wskazówka się troche obraca.
Tusk lekko zdziwiony pyta:
- A gdzie są zegary Kaczyńskich ?
- Robią jako wentylatory w holu...

:twisted:
Każdy ma swoją cenę...

O`Cellott
Chorąży sztabowy
Posty: 6618
Rejestracja: 05 sie 2005 14:04

Postautor: O`Cellott » 02 cze 2006 11:13

[Chłopie co ty w ogóle mowisz!!
widać ze nie masz pojęcia o ekonomii!!!
Efektywne państwo to takie w którym obywatel jest w stanie na siebie SAM zarobić a nie wystawia rękę po kasę!!
Takie państwo proponuje pis gdzie zajmuje się rozdawaniem tego co nasze a nie robi nic w jierunku gruntownych reform i przebudowy państwa !!Patrz Słowacja!!
Pis proponuje powtórkę z historii tylko w niby lepszym wydaniu!!!
Nie masz pojęcia to tym co sie w tym kraju dzieje i kompletne bzdury wypisujesz. Państwo jest zmonoplizowane przez mafię powstałą po rozpadzie pzpr i ruskich i prlowskich służb specjalnych, dlatego przeciętny obywatel nie miał przez długi czas szanas na kredyt inwestycyjny a wybrani bezkarnie doprowadzali banki do upadłości nie spłacając kredytów, dlatego wiele sektorów gospodarczych zostało opanowanych przez wąska grupkę komunistycznych mafiozów, patrz afera PKN, kulczyk, guzowaty, itp. Patrz jak niszczyli biznesmenów spoza układu - Kluska, a jak zyli ci z układu - krauze, walter itp. do tego dochodza skostniałe paramafijne układy w systemie stosowania prawa, sadownictwie, adwokaturze, prokuraturze. Zobacz jakie ataki poszły na PiS gdy tknął te układy. To wszystko to gorset, który dławi gospodarkę, bo wiele osób wyrzuca poza rynek. A socjalizmu i tak się nie pozbedziemy, bo tego chcą wyborcy, dlatego napisałem, że nie da się uwolnic od socjalizmu bez ograniczenia demokracji. Zgadzam się, że Pinocheta nam trzeba.

O`Cellott
Chorąży sztabowy
Posty: 6618
Rejestracja: 05 sie 2005 14:04

Postautor: O`Cellott » 02 cze 2006 11:15

Był taki kawał;-)

Donald Tusk poszedł do nieba i wita go w bramie św. Piotr. Rozglądając się widzi bardzo dużo zegarw i pyta Piotra co to za zegary?
- Taki zegar ma kązdy człowiek na ziemi. Od urodzin ustawiony jest na godzinę 12-stą a z każdym kłamstwem wskazówka się troche obraca.
Tusk lekko zdziwiony pyta:
- A gdzie są zegary Kaczyńskich ?
- Robią jako wentylatory w holu...

:twisted:
Znami inny:
Lech Kaczyński poszedł do nieba i wita go w bramie św. Piotr. Rozglądając się widzi bardzo dużo zegarw i pyta Piotra co to za zegary?
- Taki zegar ma kązdy człowiek na ziemi. Od urodzin ustawiony jest na godzinę 12-stą a z każdym kłamstwem wskazówka się troche obraca.
Kaczyński lekko zdziwiony pyta:
- A gdzie są zegary Rokity i Tuska ?
- Robią jako wentylatory w holu...

greg20
Starszy chorąży
Posty: 1715
Rejestracja: 02 maja 2006 13:18
Lokalizacja: Kraków

Postautor: greg20 » 02 cze 2006 11:31

Jesteś błaznem i to w dużym formacie!!
Proponujesz zniszczenie całej organizacji państwa?!
Chłopie to że jest układ wie każdy ale walka na tylu frontach i pozostwienie spraw gosp na marginesie jest idiotyzmem!!
Kto teraz rządzi? chłopie za niedługo strzeli rok i *** bedzie zmienione!!
A takie podejście do sprawy jakie prezentujesz jest smieszne!!
Poucz sie historii !!
I troche pokory!!


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości