LUXIMA dofinansowanie PARP na 2,4 mln PLN

Gecko
Młodszy chorąży
Posty: 619
Rejestracja: 10 lut 2011 09:47

LUXIMA dofinansowanie PARP na 2,4 mln PLN

Postautor: Gecko » 27 kwie 2012 10:57

Podpisanie umowy z PARP o dofinansowanie w wysokości 2.427.110 zł w ramach działania 1.4.

Zarząd LUXIMA S.A. informuje, że w dniu 26 kwietnia br. podpisał umowę z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości o dofinansowanie w ramach działania 1.4 na realizację projektu pt. "Badania przemysłowe nad opracowaniem innowacyjnej technologii wykonania opraw oświetleniowych LED". Wysokość dofinansowania wynosi 2.427.100,00 zł.

Przedmiotem projektu jest poprawa innowacyjności LUXIMA S.A. poprzez wykorzystanie wyników prac badawczo rozwojowych nad opracowaniem odbłyśnika oprawy służącego do uzyskania równomiernego rozproszenia silnego strumienia światła emitowanego przez LED. Głównym celem projektu jest opracowanie konstrukcji i technologii wykonania rodzin opraw typu downlight z półprzewodnikowymi źródłami światła, świecących rozproszonym światłem odbitym. Dzięki realizacji projektu możliwe będzie uzyskanie równomiernego odbicia wielko płaszczyznowego przy sprawności układu LED - odbłyśnik na poziomie co najmniej 85%.

Do celów szczegółowych inwestycji zalicza się wzrost potencjału badawczo-rozwojowego w zakresie inżynierii elektrotechnicznej, wprowadzenie nowej gamy produktów w zakresie opraw oświetleniowych z wykorzystaniem technologii LED, wzrost zatrudnienia personelu badawczego w komórce B+R związany z realizacją projektu, utworzenie trwałej komórki badawczo-rozwojowej w strukturze Spółki, rozszerzenie ochrony patentowej wynalazku na wybrane kraje UE, zgłoszenie wzoru użytkowego.

http://www.newconnect.pl/?page=1045&ph_ ... 13&id_tr=1

REKLAMA


TomaszMroczek_48338
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8033
Rejestracja: 10 wrz 2005 13:24
Lokalizacja: KRAKÓW

Postautor: TomaszMroczek_48338 » 27 kwie 2012 10:58

Witam

spółki powinny zajmować się zarabianiem forsy
a
nie żebraniem o pomoc

POZDR.
Do postaci kultowej w historii forum przeszedł „Mroczek”
2012 o mnie http://blog.parkiet.com/jarosz/2012/01/ ... as-patrza/

tomold
Starszy chorąży
Posty: 1450
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: tomold » 05 cze 2012 09:04

Czy są na forum osoby które kupowały od Pana Jarosława R z Łomży akcje serii C
spółki eenergo które potem były niby resplitowane? Chodzi konkretnie o serię C.Wg mojego stanu wiedzy te osoby zostały wprowadzone w błąd, dostały po 10% akcji bo żadnego resplitu nie było.90% ktoś po drodze przytulił, mogę domyślać się kto.
Jak są tu takie osoby to proszę się wpisać.

Prezmo
Plutonowy
Posty: 12
Rejestracja: 17 kwie 2014 19:30

Postautor: Prezmo » 17 kwie 2014 19:35

Co trzeba zrobić, żeby dostać taką dotację? Pytam tak w praktyce jak to wygląda, bo przecież nie każdy kto złoży wniosek dostanie.

__________________
Oświetlenie led: https://www.ibiznes.katowice.pl/oswietl ... zie-kupic/
Lampy led diodowe oświetlenie dekoracyjne i użytkowe


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości