SPRAWA JTT COMPUTERS ,OPTIMUSA

Analkofein
Młodszy chorąży
Posty: 493
Rejestracja: 28 wrz 2012 12:51
Lokalizacja: z gontyna

SPRAWA JTT COMPUTERS ,OPTIMUSA

Postautor: Analkofein » 18 sty 2013 11:26

http://finanse.wp.pl/kat,104762,title,S ... omosc.html

JTT COMPUTER-CZECHOWICZ,OLIMPUS-KLUSKA!!


proste pytanie

1) Dlaczego komputery z zagranicy były zwolnione z podatku a krajowe nie?. 2) Więc kto ustanowił takie prawo?. 3)Czy nie należy sprawdzić w scenogramach jak przebiegał proces ustanawiania ustawy? Od tego trzeba zacząć. Kto działa na szkodę interesów Państwa podlega karze. Zdrajców ROZ..C !!!!.

REKLAMA


dywidenda
Starszy sierżant
Posty: 89
Rejestracja: 16 sty 2013 19:38

Re: SPRAWA JTT COMPUTERS ,OPTIMUSA

Postautor: dywidenda » 18 sty 2013 11:28

http://finanse.wp.pl/kat,104762,title,S ... omosc.html

JTT COMPUTER-CZECHOWICZ,OLIMPUS-KLUSKA!!


proste pytanie

1) Dlaczego komputery z zagranicy były zwolnione z podatku a krajowe nie?. 2) Więc kto ustanowił takie prawo?. 3)Czy nie należy sprawdzić w scenogramach jak przebiegał proces ustanawiania ustawy? Od tego trzeba zacząć. Kto działa na szkodę interesów Państwa podlega karze. Zdrajców ROZ..C !!!!.
1.te zagranicy mialy 22% podatku wiec krajowe byly bez szans

2.tworca byl komunista z sld niejaki modzelewski!

czyli meritum ,jak kazdy komuch socjslista doprowadzi do uapdku czego sie tylko dotknie!!!

i tak tez bylo z kluski firma oraz czechowicza!

zalamanie21
Starszy chorąży
Posty: 1381
Rejestracja: 07 paź 2012 18:52

Re: SPRAWA JTT COMPUTERS ,OPTIMUSA

Postautor: zalamanie21 » 18 sty 2013 11:31

http://finanse.wp.pl/kat,104762,title,S ... omosc.html

JTT COMPUTER-CZECHOWICZ,OLIMPUS-KLUSKA!!


proste pytanie

1) Dlaczego komputery z zagranicy były zwolnione z podatku a krajowe nie?. 2) Więc kto ustanowił takie prawo?. 3)Czy nie należy sprawdzić w scenogramach jak przebiegał proces ustanawiania ustawy? Od tego trzeba zacząć. Kto działa na szkodę interesów Państwa podlega karze. Zdrajców ROZ..C !!!!.
BO MIELISMY KUPOWAC IMPORT ZACHODNICH KORPO
a nie samodzielnie skladac
dzieki POLSKIEMU RZADOWI KTORY W TEN SPOSOB UCZYNIL ISTOTNA CENOWA PRZEWAGE KONKURENCYJNA NA FIRM ZACHODNICH :lol:

Kelt9
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2884
Rejestracja: 02 gru 2011 22:18
Lokalizacja: z ciemności

Postautor: Kelt9 » 18 sty 2013 12:02

Pan Roman Kluska prawdziwy przedsiębiorca z krwi i kości, rozwijający swój biznes od podstaw sprzedał OPTIMUSA w odpowiednim momencie, ma się dobrze i produkuje teraz doskonałe sery . Dla takich ludzi trzeba mieć pełen szacunek i uznanie :)

http://www.prawdziwejedzenie.pl/

pozwolę sobie zacytować za stronką :




Szanowni Państwo,

Kiedy poznałem walory smakowe i zdrowotne dobrego sera owczego, a równocześnie okazało się jak trudno jest go kupić, postanowiłem wytworzyć taki ser dla siebie, rodziny i przyjaciół. Nielogicznym jest zainwestować w owce, w wiedzę oraz w maleńką mleczarnię i prowadzić produkcję przez parę tygodni w roku tylko na własne potrzeby. Dlatego nasza maleńka mleczarnia produkuje sery przez cały sezon, a nadwyżkę produkcji pragnę zaoferować Państwu.

Ser, który Wam oferuję, to ten sam ser jaki produkuję dla samego siebie, czyli wytworzony:

z mleka pozyskanego z mojego stada owiec, które mogę w pełni kontrolować, żywionych bez GMO, oraz bez podawania owcom antybiotyków i hormonów, wypasanych w czystym górskim środowisku,
z mleka dojonego wyłącznie od zdrowych owiec,
z mleka surowego, czyli niepasteryzowanego,
tylko z mleka owczego bez użycia jakichkolwiek nowoczesnych dodatków chemicznych, polepszaczy czy substytutów mleka,
bez standaryzacji mleka czyli zawsze pozostawiamy mleko takim jakie daje natura, a ponieważ natura daje codziennie nieco inne mleko, dlatego ma nie dwóch partii naszego sera o identycznym smaku,
zgodnie z tradycyjnymi zasadami, bez przyspieszania procesów produkcji i dojrzewania.

Taki ser to dzieło sztuki. Wiem, że jesteśmy na początku szkoły, w której musimy się jeszcze wiele nauczyć, ale dzięki doskonałemu mleku naszych owiec, nasz ser już zyskał uznanie europejskich autorytetów serowarstwa, którzy chętnie służą nam swoja wiedzą, zafascynowani polskim przedsięwzięciem.

Dziękuję Państwu za najpiękniejszy dar dla producenta, to jest akceptację produktu poprzez jego zakup. Podbudowany Waszym uznaniem, a równocześnie świadomy wyzwania, aby w Polsce był wytwarzany jeden z najlepszych serów owczych, podjąłem w tym zakresie strategiczne decyzje. Nie szczędząc środków finansowych tam gdzie chodzi o jakość, zamówiłem najdoskonalszą - dostępną dziś na świecie aparaturę do produkcji serów w małej skali. Zaczęliśmy także stopniowo zwiększać stado naszych owiec. Efekty tych znaczących inwestycji odczujecie Państwo w 2013 roku.

Z poważaniem,
Roman Kluska
Obrazek
>>> >>> >>> NIGDY DOŚĆ I BEZ KOŃCA <<< < <<<
Ciesz się swoimi pasjami i żyj życiem. Nie pozwól by Twoje pasje zmieniły się w obsesje.


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość