Czy opłaca się jeszcze inwestować w mieszkania?

Stonka
Sierżant sztabowy

Re: Czy opłaca się jeszcze inwestować w mieszkania?

Postautor: Stonka » 15 wrz 2017 09:02

Wydaje mi się, że to jedna z tych form inwestycji, która nigdy do końca nie straci na popularności, więc jak sądzę, jest to inwestycja opłacalna, ale oczywiście wiąże się ze sporymi wydatkami.

ziomo
Sierżant

Postautor: ziomo » 20 wrz 2017 12:15

Też tak myślę. Warto teraz się zainteresować nowymi mieszkaniami Wrocław Żerniki, o których można przeczytać na http://pcg.pl/inwestycja/ritmo-park/, wydaje się, że to może być bardzo dobra inwestycja.

rafal80
Starszy plutonowy

Postautor: rafal80 » 06 paź 2017 14:31

Nieruchomości to zawsze będzie dobra inwestycja, zwłaszcza w dużych miastach.

investmen
Szeregowy

Postautor: investmen » 16 paź 2017 14:29

Moim zdaniem najlepiej inwestować w nowe inwestycje.. http://www.freedom-nieruchomosci.pl/oferty-inwestycyjne

mfliczak
Starszy plutonowy

Postautor: mfliczak » 17 paź 2017 17:39

Szczerze mówiąc to uważam, że bardziej opłacalne może być inwestowanie w waluty. Trzeba jednak mieć świadomość, że swoich oszczędności nie należy wkładać do jednego worka - dobrze jest inwestować zarówno w waluty, jak i nieruchomości. Sam, zauważyłem, że wartość USD ostatnimi czasy spadła: https://pl.tradingview.com/symbols/USDPLN/ przez co poważnie zastanawiam się nad tym, czy w nią nie zainwestować.

Enyee
Starszy szeregowy

Postautor: Enyee » 10 lis 2017 00:44

Oczywiście, że tak. Najlepiej wybierać takie, które już są w popularnych dzielnicach miast lub w takich, które stają się "topowe". Ostatnio przeglądając ogłoszenia sprzedaży mieszkań, wyświetliła mi się reklama Apartamentów Zdrowie w Łodzi. Z ciekawości tam zajrzałam i faktycznie sama nieruchomość zapowiada się obiecująco.

kasai
Plutonowy

Postautor: kasai » 11 lis 2017 15:58

Inwestycja w mieszkania to dobry pomysł ale tylko dla tych, którzy mają doświadczenie w tym zakresie.

_____
RemonTech

monina22
Kapral

Postautor: monina22 » 22 lis 2017 11:50

Według mnie nieruchomości mieszkaniowe to dobra inwestycja. Dla mnie co prawda jest to poza zasięgiem ale jakbym miała dobrze płatną pracę i jakiś kapitał początkowy to na pewno bym spróbowała :) Znajomy ma nawet swoje własne osiedle ale to już całkiem inna bajka. Jakbyście kiedyś interesowali się tematem to zajrzyjcie na http://status.pl Jest to strona zarządcy nieruchomości z Warszawy, bardzo potrzebna firma przy prowadzeniu biznesu w tym temacie

gobaria
Plutonowy

Postautor: gobaria » 03 gru 2017 16:57

Kupiłam ostatnio mieszkanie od dewelopera. Takie ładne,z dużym balkonem z inwestplanu. Zawsze chciałam tam mieszkać, a już teraz mam taką możliwość.

pamelano
Starszy szeregowy

Postautor: pamelano » 04 gru 2017 10:38

inwestycja w mieszkanie to najlepsza inwestycja i najbezpieczniejsza. Również inwestycja w grunty. trzeba dobrze się zapoznać z tematem aby zacząć inwestować :)

paker
Sierżant

Postautor: paker » 06 gru 2017 08:35

Jakie macie doświadczenie w tym temacie - https://www.big.biz.pl/poradnik-inwesto ... czny-zysk/ ? Czy ktoś z Was w tym siedzi? Czego można się po tym spodziewać?
Szukamy pewnej inwestycji, która może dać realne zyski. Czy obligacje korporacyjne właśnie takie są?
W sieci nie widzę choćby jednej osoby, która nie dostała od nich środków, a to istnieje od lat.
Zatem jak jest w praktyce?

Nhuda
Starszy szeregowy

Postautor: Nhuda » 08 gru 2017 21:57

moim zdaniem nieruchomości to najpewniejszy temat jaki może być ;)

TomaszR
Plutonowy

Postautor: TomaszR » 13 gru 2017 18:00

Wydaje mi się, że inwestowanie w nieruchomości to rozsądny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy, ale przede wszystkim w dużym mieście , ja niedawno sam załatwiałem takie sprawy z pomocą firmy http://aiwn.pl/ , najlepiej kiedy ktoś kto zna się na tym doradzi i poprowadzi odpowiednio.

followme33
Sierżant
Kontakt:

Postautor: followme33 » 14 gru 2017 10:54

Coraz więcej cudzoziemców rozgląda się za mieszkaniami w Polsce (przeważnie ze względu na politykę imigracyjną w swoich krajach), więc nieruchomości to dobra opcja na inwestycje.

aszczerbik
Starszy kapral
Kontakt:

Postautor: aszczerbik » 14 gru 2017 15:33

moim zdaniem nieruchomości to najpewniejszy temat jaki może być ;)
Polecam sprawdzić stopę zwrotu w długiej perspektywie. Wiele zależy od momentu kupna, czyli czy się kupowało na górce czy na dołku. Myślę, że tak w okolicach 2012 roku to był dobry moment na kupno. Teraz patrząc na rynek to mamy już poziomy z 2007-2008. Jak wejdzie program Mieszkanie+ to może to mocno popsuć rynek i obniżyć ceny mieszkań. Więc radziłabym uważać.

Wróć do „Polska”