Ubezpieczenie mieszkania a montaż systemu alarmowego

janekbiznes
Starszy sierżant
Posty: 73
Rejestracja: 10 gru 2014 08:25

Ubezpieczenie mieszkania a montaż systemu alarmowego

Postautor: janekbiznes » 24 mar 2015 06:45

Zapytam, może spotkaliście się z czymś takim. Czy po zamontowaniu systemu alarmowego i poinformowaniu o tym fakcie firmy ubezpieczeniowej mogę liczyć na niższe składki za polisę? Czy taki system alarmowy powinien spełnić jakieś określone normy, wymogi?

REKLAMA


pitar
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 367
Rejestracja: 08 wrz 2014 09:55

Postautor: pitar » 24 mar 2015 07:58

Ciekawe pytanie. Z tego co mi wiadomo, to możesz uzyskać taki rabat. Zwykle jest on nie większy niż 30-40% w skali polisy ubezpieczeniowej - ale ostateczna kwota zależy od wysokości TU oraz od klasy alarmu. Czy jest on lokalny, z powiadomieniem czy z interwencją. Najlepszą opcją jest oczywiście ta ostatnia. Jak coś to tutaj masz trochę więcej informacji na ten temat https://www.mieszkajbezpiecznie.pl/arty ... pieczenie/

Agent prawdopodobnie nie będzie nawet sprawdzał czy mówisz prawdę. Po prostu jeżeli alarm nie zadziała to odszkodowanie pomniejszane jest o wysokość udzielonego rabatu. Myślę, że to uczciwe.

pitar
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 367
Rejestracja: 08 wrz 2014 09:55

Postautor: pitar » 17 cze 2015 09:38

Ja sam również spotkałem się z podobną sytuacja. Jakiś czas temu ubezpieczałem mieszkanie i ubezpieczyciel powiedział,ze jak będę posiadał alarm to ubezpieczenie będzie niższe. Tak więc zamontowaliśmy alarm razem z żoną .

Odsyłam do doradcy internetowego, dzięki któremu łatwiej będzie Wam zdecydować się na to ubezpieczenie: http://superpolisa.pl/ - na stronie jest mozliwość aby zostawić swój kontakt i ktoś powinien się do Was odezwac w tej sprawie.

Pozdrawiam.

Mini
Plutonowy
Posty: 14
Rejestracja: 20 maja 2015 22:10
Kontakt:

Postautor: Mini » 25 cze 2015 18:13

Trzeba zaznaczyć ,że zniżka nie będzie dotyczyła całego ubezpieczenia tylko części majątku ubezpieczonego od kradzieży.

stilzkil
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 225
Rejestracja: 12 maja 2015 14:51

Postautor: stilzkil » 21 wrz 2015 12:13

A czy motaż samych czujek wystarczy aby dostać taką zniżkę?

Manila
Sierżant sztabowy
Posty: 131
Rejestracja: 27 paź 2014 13:20

Postautor: Manila » 21 wrz 2015 13:46

A czy motaż samych czujek wystarczy aby dostać taką zniżkę?
Myślę,ze tak. Chociaż wiele zalezy tutaj od konkretnego towarzystwa ubezpieczeniowego tak więc nie piszę tego na 100% . Sam musiałbyś się dokładniej dopytać aby się dowiedzieć jak to naprawdę z tym jest. Tak czy inaczej zakup systemu alarmowego jest bardzo dobrym pomysłem.

Jeśli chcesz zamontować sobie czujki to sam zestaw możesz zamowić sobie w sklepie internetowym . Konkretnie: http://www.eltrox.pl/systemy-alarmowe/czujniki.html

Będzie taniej i panowie powinni Ci tam doradzić co wybrać.

fejm12
Sierżant
Posty: 46
Rejestracja: 20 maja 2015 18:49
Kontakt:

Postautor: fejm12 » 05 sty 2016 22:00

Podobna sytuacja jak z ubezpieczeniem autocasco - kiedyś za GPS z GSM dawali zniżki, a teraz już chyba nie jest tak łatwo bo to żadne zabezpieczenie.

mnjkhj
Kapral
Posty: 6
Rejestracja: 06 sty 2016 15:23

Postautor: mnjkhj » 06 sty 2016 15:28


Obrazek


postępowanie karne przed sądem II instancji trwa
Obrazek

http://www.parkiet.com/artykul/1456868- ... o.html?p=3
Obrazek
przestań z tymi fotami
moder wywal go z forum :evil:


gf43
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 17 sty 2016 01:58

Postautor: gf43 » 17 sty 2016 01:59

No i mam na koncie info o prawach poboru (zapisy od 25 stycznia).
9 dni na podjęcie decyzji :wink:
no to się wj.ebal.es

:lol: :lol: :lol:

przecież tu o to chodzi, żeby się *** pozapisywały po 10 groszy

i dały *** 4 mln gotówki....

zaraz jak się zapiszecie, wyrzyga wszystkie akcje

a wy się będziecie cieszyć, że bierzecie po 4 grosze....

potem respli

to taki drugi ATLANTIS, FON

a wy - BUCE - wciąż dajecie się ***
...

skąd taka koncepcja :roll:


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości