Blog o finansach - jak ściągnąć na niego użytkowników?

Stonka
Sierżant sztabowy
Posty: 151
Rejestracja: 11 sty 2017 11:33

Re: Blog o finansach - jak ściągnąć na niego użytkowników?

Postautor: Stonka » 17 sty 2019 10:38

Promowanie blogów nie jest takie proste niestety, a jest ich tyle w sieci, że różnie to bywa

REKLAMA


Konstruktywny
Starszy kapral
Posty: 7
Rejestracja: 14 gru 2017 10:58
Kontakt:

Re: Blog o finansach - jak ściągnąć na niego użytkowników?

Postautor: Konstruktywny » 28 mar 2019 16:34

Dobrym pomysłem może być pisanie postów gościnnych na innych blogach o podobnej tematyce.

igulina
Kapral
Posty: 5
Rejestracja: 04 wrz 2016 16:44

Re: Blog o finansach - jak ściągnąć na niego użytkowników?

Postautor: igulina » 02 kwie 2019 12:48

Wyjeżdżając z Torunia w kierunku Łodzi jest baner reklamujący usługi SEO i blogi tematyczne. Baner jest wykonany profesjonalnie. Podobne banery wykonuje Fabryka Reklamy w Łodzi. Widać, że ktoś na tym nie oszczędzał. Tylko że samochody jadą tam z prędkością 70 km/h i wątpię by ktoś odczytał adres strony internetowej, a nazwa firmy która oferuje usługi internetowe nie zapadła w pamięci. Jest tam podwójna ciągła więc nie sądzę by komuś kto przejedzie kilkaset metrów zechce się zawrócić by spokojnie przeczytać jego treść. Zastanawiałem się po co taka reklama. Przecież jak ktoś działa w internecie to powinien reklamować się w internecie. Dochodzę jednak do wniosku że wiele osób ma strony internetowe bo tak trzeba a działań promujących w sieci w ogóle nie rozumie.

Jarkoo
Starszy plutonowy
Posty: 35
Rejestracja: 10 kwie 2019 18:14

Re: Blog o finansach - jak ściągnąć na niego użytkowników?

Postautor: Jarkoo » 10 kwie 2019 18:17

Myślę, że dobrym pomysłem może być skorzystanie z jakiejś agencji oferującej usługi SEO.

Filipina
Plutonowy
Posty: 15
Rejestracja: 26 sie 2017 16:08
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Blog o finansach - jak ściągnąć na niego użytkowników?

Postautor: Filipina » 15 kwie 2019 15:52

Nawet najlepszym treściom należy pomóc i odpowiednio je promować - w sieci oraz w kanałach social media. Dobrym przykładem jest blog jakoszczedzacpieniadze.pl. Tam Michał Szafrański poprzez odpowiednią optymalizację treści dla użytkowników (oraz pozycjonowanie dla wyszukiwarek) osiągnął wspaniały sukces jeśli chodzi o generowanie wielkiej ilości użytkowników na blogu.
Człowieka można zniszczyć, ale nie pokonać
Best ship parts ACE Pump

nider
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 19 paź 2018 06:38

Re: Blog o finansach - jak ściągnąć na niego użytkowników?

Postautor: nider » 26 kwie 2019 06:50

Jakoszczedzacpieniadze.pl to strona, którą warto przeanalizować pod kątem tego, w jaki sposób zwiększała się liczba czytelników. Osobiście sądzę, że duży wpływ na wzrost poczytności miała transparentność i uczciwe potraktowanie czytelników przez autora bloga. Czytałem go od dawna i widziałem, jakim zainteresowaniem cieszyły się na przykład jego wpisy o zarobkach generowanych za pośrednictwem tego bloga.

Olix0
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 06 maja 2019 19:18

Re: Blog o finansach - jak ściągnąć na niego użytkowników?

Postautor: Olix0 » 06 maja 2019 19:33

Spróbuj dostać się z ta informacją na inne fora :)

artur_im
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 26 mar 2019 22:49

Re: Blog o finansach - jak ściągnąć na niego użytkowników?

Postautor: artur_im » 10 maja 2019 22:51

Branża finansowa nie jest branżą łatwą, ale warto podjąć działania z zakresu kampanii Google ADS, oczywiście łatwo przepalić tutaj budżet dlatego niezmiernie łatwa będzie pełna jej kontrola i optymalizacja. Warto zatem wesprzeć się w zakresie jej prowadzenia agencją posiadającym certyfikat Google. Jesteśmy jedną z nich, działamy w Katowicach, ale obsługujemy klientów z całej Polski. Od wielu lat ściśle współpracujemy z Google i posiadamy status Premium wśród agencji partnerskich Google. Naszą ofertę w zakresie Google AdWords można poznać tutaj -> https://inmedium.pl/oferta/google-adwords/

Geox
Kapral
Posty: 5
Rejestracja: 10 wrz 2016 11:55

Re: Blog o finansach - jak ściągnąć na niego użytkowników?

Postautor: Geox » 11 maja 2019 14:37

Jeżeli masz hosting na Google to same treści pozycjonują w sposób niemal kompletny. Można się oczywiście wspomóc równoległymi działaniami na social mediach. Co do firm zajmujących się pozycjonowaniem to cena takich usług zależy od tego z czego chcesz korzystać. Tak przynajmniej jest w New Project Łódź zajmującej się pozycjonowaniem w Google - newproject.biz.pl .

olindaa87
Kapral
Posty: 6
Rejestracja: 10 lip 2019 23:22

Re: Blog o finansach - jak ściągnąć na niego użytkowników?

Postautor: olindaa87 » 10 lip 2019 23:34

Ja od lat prowadzę bloga i samodzielnie sobie go pozycjonuję. Jeśli pojawia się coś o czym nie mam pojęcia, to zapisuje się na takie konsultacje jak https://stokowski.eu/oferta/konsultacje-seo/ . Nie wiąże się umową za SEO... taką mam zasadę!

Piotr96
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2019 11:11

Re: Blog o finansach - jak ściągnąć na niego użytkowników?

Postautor: Piotr96 » 18 paź 2019 11:16

Analizy zachowania konsumentów wskazują, że osoby wyszukujące dłuższe i bardziej sprecyzowane frazy są zazwyczaj o wiele bardziej zdecydowane na zakup danego produktu lub też na skorzystanie z konkretnej usługi. Nasza agencja wyróżnia się bogatym doświadczeniem, na przestrzeni lat wypracowaliśmy metody pozwalające skutecznie wypozycjonować stronę niemal na każdą frazę, także tą typu long tail. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie ltb.pl/seo.

Piotr96
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 18 paź 2019 11:11

Re: Blog o finansach - jak ściągnąć na niego użytkowników?

Postautor: Piotr96 » 18 paź 2019 11:53

Jest wiele firm zajmujących się pozycjonowaniem stron. Możesz poczytać więcej o technikach pozycjonowania na stronie https://www.ltb.pl/seo/.

ozonmedia
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 26 lis 2019 09:59
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Re: Blog o finansach - jak ściągnąć na niego użytkowników?

Postautor: ozonmedia » 26 lis 2019 10:03

Wszelkiej maści działania marketingowe warto jednak poprzedzić właściwym landing page, profesjonalne projektowanie strony internetowej to niezmiernie ważna sprawa pod kątem seo, pozycjonowania czy konwersji na blogu (witrynie). Z całą pewnością polecam https://ozonmedia.pl Agencję Marketingową z Wrocławia, która zajmuje się tworzeniem stron www i doradzi jak zbudowac stronę czy bloga, aby ściągnąć na niego użytkowników.
Strony internetowe https://ozonmedia.pl Agencja Marketingowa Wrocław

Bartech
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 20 gru 2019 16:38

Re: Blog o finansach - jak ściągnąć na niego użytkowników?

Postautor: Bartech » 20 gru 2019 16:39

Nie warto się zajmować samemu pozycjonowaniem strony internetowej, gdy się nie ma wystarczającej wiedzy. Lepiej zaufajcie specjalistycznym firmą od tych spraw. Sam korzystam z takiej firmy. Zaufałem im i jestem zadowolony https://semowcy.pl

estes
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 22 gru 2019 21:39

Re: Blog o finansach - jak ściągnąć na niego użytkowników?

Postautor: estes » 29 gru 2019 10:29

Może przy pomocy facebooka? Jakś fanpage, reklama etc?


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości