Gdzie najtańsze ubezpieczenie OC

michsob
Starszy plutonowy

Re: Gdzie najtańsze ubezpieczenie OC

Postautor: michsob » 09 kwie 2018 10:50

Bardzo dobrą opcją jest możliwość skorzystania z porównywarek ubezpieczeń. Na stronie https://superpolisa.pl/ znajdziesz porównywarkę OC i AC. Dzięki temu wybierzesz najtańszą i najkorzystniejszą opcję. Polecam zapoznać się bliżej z tematem, to bardzo wygodne, a zaoszczędzić można nawet kilkaset złotych.

winiar
Kapral

Postautor: winiar » 25 kwie 2018 14:51

Nie lepiej spojrzeć w rankingi w Internecie? Moim zdaniem to może być dobre rozwiązanie ;)

Czy uważacie, że np. te porady w zakresie karty ubezpeczeniowej ekuz są warte uwagi ekuz opole na polisaturystyczna.pl ? Co o tym sądzicie?
Ostatnio zmieniony 30 kwie 2018 13:45 przez winiar, łącznie zmieniany 1 raz.
Wasz gatunek nie został stworzony do subtelności, was trzeba walnąć w głowę, a czasami miłość się wślizguje nawet wtedy, gdy drzwi i okna pozostają zamknięte.

miki789
Starszy szeregowy

Postautor: miki789 » 25 kwie 2018 15:58

Masz dobrą profesjonalna porównywarkę na najtaniejuagenta.pl, tutaj ponad 50 różnych polis ze sobą zestawiają, więc te pole manewru nie jest takie wąskie :) Ja będę płacił mniej o jakąś 1/3 z tego co sobie na początku wynalazłem...Najpierw chciałem po prostu wziąć polisę tam gdzie ma kumpel bo polecał, ale się okazało że oni mi wyliczyli wcale nie taką fajną stawkę jak jemu.

Hartacz
Starszy kapral

Postautor: Hartacz » 30 kwie 2018 14:14

Też uważam, że szukanie przy pomocy porównywarek jest najlepszym wyjściem, wygodne i co ważne oferty przeważnie są bardzo atrakcyjne co do wyboru sami szukamy i wykupujemy takie ubezpieczenia OC (w tym roku z jednym AC na auto żony :-) ) przez https://superpolisa.pl/ jest ona przez nas sprawdzona i jesteśmy z niej zadowoleni, ale wiem,że takich porównywarek jest więcej na rynku i można spokojnie z nich korzystać.

realname
Plutonowy

Postautor: realname » 15 maja 2018 18:05

A gdzie najlepiej szukać taniego OC po podwyżkach dla kierowcy do 30 roku życia? Bo agent zaproponował mi składkę tak wysoką, że prawie przewyższa wartość samochodu. Czy jest szansa, żeby tą składkę jakoś obniżyć?

PiotrG
Starszy kapral

Postautor: PiotrG » 16 maja 2018 10:09

A byłeś może już u multi agenta? Można też skorzystać z jakiejś porównywarki jak np. Rankomat czy coś podobnego. Też możesz zmienić ubezpieczyciela, albo ustanowić mamę/tatę jeśli mają wysokie zniżki jako współwłaściciela i skorzystać że zniżek. To zawsze jakaś oszczędność.

realname
Plutonowy

Postautor: realname » 17 maja 2018 10:09

No u multi agenta nie byłem ale w Rankomacie wysłałem kilka próśb o kontakt. Widzę, że Link4 ma dość ciekawą ofertę z tańszą składką. A o co chodzi z tym współwłaścicielem?

maksik
Kapral

Postautor: maksik » 21 maja 2018 18:12

Do multiagenta też się opłaca iść, bo czasami oni by mieć prowizje wyszukają ofertę z "kosmosu". Ale rankomat to też fajne narzędzie. Też można w współwłaścicielem pokombinować.

pamelano
Starszy szeregowy

Postautor: pamelano » 21 maja 2018 19:31

jednemu taniej wyjdzie w jednej firmie drugiemu jeszcze w innej, teraz ubezpieczenia są dostosowane do osób.

realname
Plutonowy

Postautor: realname » 22 maja 2018 14:13

Jak do osób, jak moje pytanie dotyczy ubezpieczenia samochodu a nie ubezpieczenia OC osoby. Przecież tu zależy od tego jaki samochód ubezpieczamy itp.

maksik
Kapral

Postautor: maksik » 23 maja 2018 12:41

Ale przy wykupieniu polisy OC liczy sie wiek kierowcy itp. Oraz to jakie ma zniżki za bezszkodową jazdę. Kierowca do 30 roku życia nie ma zniżek a składki ma sporo zawyżone. I tu sposób na współwłaściciela sprawdza się najlepiej.

realname
Plutonowy

Postautor: realname » 24 maja 2018 09:58

No właśnie widziałam na tym całym Rankomacie, że tam pytają o dużo rzeczy zarówno auto jak i kierowcę itp. A czy to znaczy, że jak kierowca do 30 lat niema zniżki to płaci pełną wartość składki i nie da rady jakoś tego obniżyć. Bo ta porównywarka pokazała mi 3 tysiące za ubezpieczenie.

maksik
Kapral

Postautor: maksik » 24 maja 2018 15:21

A masz może ojca, albo mamę co długo ma samochód i ma duże zniżki? Bo możesz dopisać rodzica jako współwłaściciela samochodu i skorzystać z jego zniżek. Wtedy kwota składki na pewno będzie mniejsza.

realname
Plutonowy

Postautor: realname » 25 maja 2018 09:28

Właśnie się dowiedziałem, że tata ma 60% i zgodził się na dopisane jako współwłaściciel, sam to zaproponował. Więc dopełnimy formalności i przez Rankomat poszukamy najlepszej składki.

kwakero
Sierżant

Postautor: kwakero » 26 maja 2018 14:58

Właśnie się dowiedziałem, że tata ma 60% i zgodził się na dopisane jako współwłaściciel, sam to zaproponował. Więc dopełnimy formalności i przez Rankomat poszukamy najlepszej składki.
A korzystałeś wcześniej z rankomat? Proponuje najlepsze oferty czy te za które im najlepiej płacą pośrednicy? Pytam bo w czerwcu muszę przedłużyć polisę ubezpieczeniową i jak mi aktualna ubezpieczalnia podała kwotę, to prawie spadłem z krzesła. Cena w stosunku do roku ubiegłego wzrosła o 25%. Szok!

Wróć do „Polska”