Koszta kredytu hipotecznego

Michael57
Szeregowy
Kontakt:

Re: Koszta kredytu hipotecznego

Postautor: Michael57 » 08 wrz 2017 12:40

najlepiej przejść się do doradcy kredytowego, on wszystko Ci wyjaśni i znajdzie najlepszą ofertę.

TomaszComasz
Plutonowy

Postautor: TomaszComasz » 02 paź 2017 15:20

To prawda - doradca finansowy jest w tym wypadku obligatoryjnym punktem. Sam miałem taki problem. Lepiej jednak zaufac komuś, kto się zna i wziąc kredyt z głową. Zależy w sumie jeszcze, ile kosztuje to mieszkanie, o które chcesz się starać. Banki teraz przecież wymagają wkładu własnego. A takim nie wszyscy dysponują. Wiem, jaki to orzech do zgryzienia, jak moja córka upatrzyła sobie mieszkanie w Warszawie - samo Centrum, przy Varso Tower!

Gigismara
Sierżant sztabowy

Postautor: Gigismara » 10 sty 2018 08:14

Koszta są zależne od bardzo wielu czynników. Pamiętam jak kiedyś otrzymałam stosunkowo tani kredyt hipoteczny w porównaniu do tego, który zaproponowali mi teraz, gdy szukałam kredytu na zakup mieszkania, który znalazłam tutaj https://www.wyszukiwarkamieszkan.pl/dew ... wa/ursynow . Tylko, że w moim przypadku taka sytuacja może być spowodowana tym, że mam już kredyt hipoteczny

jupiter098
Kapral

Postautor: jupiter098 » 02 lut 2018 16:06

Nie da się tego uogólnić. Wiadomo że klienci banku dostaną lepsze warunki. W raiffeisen na ten przykład biorąc kredyt mieszkaniowy można 2 razy w roku obniżyć raty o połowę i nic wielkiego się nie dzieje.

sylwek23
Kapral

Postautor: sylwek23 » 28 lut 2018 16:44

Koniecznie trzeba popatrzeć w kalkulatorach kredytowych. Lepszej metody chyba nie ma. Czy uważacie, że np. coś stąd byłoby dobrym wyjściem https://finanse.rankomat.pl/kredyty/kal ... -gotowkowy Co o tym myślicie?
Są rzeczy, które trwają wiecznie i odrodzą się w każdych okolicznościach

alabaster12
Kapral

Postautor: alabaster12 » 18 kwie 2018 22:56

Z tego co wiem to każda pozabankowa pożyczka może mieć negatywny wpływ na zdolność kredytową.
Dobra darmowa chwilówka online.

burama
Starszy szeregowy

Postautor: burama » 21 kwie 2018 19:20

ludzie biorą kredyt a nigdy nie przeliczą ile przyjdzie im pieniędzy oddać,
nie wspomnę już o ubezpieczeniach, które sa ładnie zakamuflowane

Wróć do „Polska”