PIS dokonal cudu gospodarczego.

InwestorSopot
Starszy sierżant
Posty: 71
Rejestracja: 09 sty 2018 11:14

Re: PIS dokonal cudu gospodarczego.

Postautor: InwestorSopot » 09 gru 2019 11:28

Nie ma tutaj żadnego cudu gospodarczego. Gospodarka Polski się rozwija bo taka jest tendencja na swiecie. W praktycznie każdym kraju gospodarka sie rozwija.

Moglismy z tego skorzystać o wiele wiecej jakby rząd dał więcej ulg dla przedsiębiorców a zamiast dawać ulgi przykręca im jedynie śrubę....

Gorzej jak przyjdzie kryzys.

REKLAMA


stilzkil
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 225
Rejestracja: 12 maja 2015 14:51

Re: PIS dokonal cudu gospodarczego.

Postautor: stilzkil » 10 gru 2019 10:56

A mnie wkurza to, że chwalą sie takim dużym wzrostem gospodarczym gdy perspektywy naszych emerytur raczej nie zapowiadają się dobrze. Co z tego, ze mamy taki duży wzrost jak będzie trzeba go w koncu spłacić. Kryzys przyjdzie i pewnie zapłacimy za to wszyscy. Sam ostatnio zastanawiałem się nad emeryturą i doszedłem do wniosku, że raczej nie ma co liczyć na zus ale trzeba składać pieniądze samodzielnie, jeśli w przyszłości chce się coś mieć. Zastanawia mnie jak sprawdzą się pracownicze plany kapitałowe. Nowy sposob oszczędzania na emeryturę, mają wejść od pierwszego lipca tego roku (na początku dla dużych firm). https://6krokow.pl/-pracownicze-plany-k ... zalozenia/

slayer74
Kapitan
Posty: 44305
Rejestracja: 19 lip 2005 13:21
Lokalizacja: West Poland- FZ 1974

Re: PIS dokonal cudu gospodarczego.

Postautor: slayer74 » 22 cze 2021 20:25

NBP kupił prawie 2 tony złota

Narodowy Bank Polski podał komunikat o zwiększeniu rezerw złota (GOLD) z 228,7 ton do 230,54 ton. To pierwszy taki zakup banku centralnego od dwóch lat, który regularnie zwiększa rezerwy metali szlachetnych. Jest to zgodne z zapowiedziami prezesa NBP Adama Glapińskiego, który w marcu podał, że polski bank centralny chce dokupić jeszcze przynajmniej 100 ton złota. Tym samym pozycja Polski wśród krajów o największych rezerwach złota wzrosła do 21. miejsca na świecie. eToro
Pieniądz robi pieniądz a bieda robi jeszcze wiekszą biedę !!!

slayer74
Kapitan
Posty: 44305
Rejestracja: 19 lip 2005 13:21
Lokalizacja: West Poland- FZ 1974

Re: PIS dokonal cudu gospodarczego.

Postautor: slayer74 » 26 lip 2021 13:30

Obrazek

Eee że tam zaraz upadek :twisted: może trwa remont 8) Te konie też jakieś takie niepolskie... tylko arabskie
Pieniądz robi pieniądz a bieda robi jeszcze wiekszą biedę !!!


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości