Czy po OFE kolej przyjdzie na lokaty?

AdmiralPiett
Chorąży sztabowy
Posty: 6114
Rejestracja: 13 lip 2015 12:32

Postautor: AdmiralPiett » 04 lip 2016 09:32

a w normalnych krajach:

Kontrakty na indeksy giełdowe w zachodniej Europie rosną.

Na rynkach przychylne wyczekiwanie na decyzje polityczne oraz banków centralnych wobec problemów gospodarczych związanych z Brexitem.
Jeszcze Polska nie zginęła,
Kiedy my żyjemy !!!

REKLAMA


KOSA7
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8517
Rejestracja: 15 cze 2007 11:14
Lokalizacja: SZCZECIN

Postautor: KOSA7 » 04 lip 2016 09:41

Wyborco PISU właśnie zostałeś zgwałcony na sucho przez JK, mówiąc delikatnie.
Dzisiaj w TVN24 w rozmowie z Kajdanowiczem Sasin potwierdził, że PIS ma zamiar likwidację OFE.
Tak PiSokomuna na pewno zadba aby pieniądze z OFE poszły na twoją emeryturę. Pójdą na pijaków bo przecież na 500+ trzeba kasy której nie ma. Ta faszystowska partia za 4 doprowadzi do drugiej Argentyny a nie Grecji i problemem nie będzie to że kasy nie możesz pobrać z banku a to że nie ma już banków. Wszystko zniknie jak SKOKi Pisokomunowskie które się zamykają spraw w prokuraturze nie ma bo Żeberko zabrania. A co robi Pisokomuna krzyczy o amber gold gdzie poszkodowanych było kilka tysięcy osób na kilkadziesiąt mln zł a nie kilkaset tysięci a za chwilę miliony na grube miliony.

Ale spokojnie siedź i broń faszystów i czekaj na 500+ które każdego kosztuje 1000+ ... tak się cieszą barany przed ścięciem.
mam w D*** OFE i to co bedzie za kasa rozumiesz?
Mozesz miec.....oczywiscie...potem mozesz miec w du.pi...co sie stanie np..z rezerwami NBP....czy np....z ograniczaniem dostepnosci....do transferow czy wyplat...swoich WLASNYCH aktywow w instytucjach....finansowych.....Mozesz miec..w ***...ze nie mozesz spokojnie kupic ziemi...czy lasow...dla przyszlych pokolen,,,,,.dywersyfikujac oszczednosci...na wypadek np...mega inflacji....tak jak maja na Ukrainie takie ograniczenia zwykli ludzie.......mozesz miec to wszystko w ***...powtarzajac...ze tak robia tylko KUŁACY..i spekulancji...a nie ci co buduja wartosc aktywow....dla przysxlych pokolen..TAK JAK TO ROBIA NA ZACHODXIE OD DAWNA.....mozesx twierdzic...ze partyjniackie niemoty w zarzadach spolek...to nic takiego...i wystarczy ze ktos sie czyms zainteresowal....zeby byc juz odpowiednim czlowiekiem....na odpowiednim miejscu......jak teierdzi...wierchuszka partyjna.....i ze masz to w ***....

Ale czy konsekwencje....i przyszlisc twoich potomkow....TEZ MASZ W ***????

jeśli ktoś ma wszystko w *** to co ma w głowie :?:

airness
Starszy sierżant
Posty: 80
Rejestracja: 24 mar 2010 00:12

Postautor: airness » 04 lip 2016 11:00

Ja do końca roku kasuję IKE i IKZE moje i żony.

1. Tylko 25% będzie można wypłacić jednorazowo, reszta w formie renty - nie na to się pisałem otwierając IKE i IKZE.

2. Jak zmieszają środki z OFE z IKE, to zaraz się okaże, że wszystko na IKE jest publicznymi pieniędzmi i za jakiś czas ktoś się po to zgłosi.

Dzięki, Morawiecki.

Kalarepa_Hefofefa
Starszy chorąży
Posty: 1828
Rejestracja: 04 paź 2013 21:33

Postautor: Kalarepa_Hefofefa » 04 lip 2016 11:05

Do tego dochodzi fakt, że nie ważne ile uzbierałeś w OFE.
Dostaniesz 6,3 tyś.

Znowu patologia i żule górą.

Neuter
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8015
Rejestracja: 12 kwie 2014 22:02

Postautor: Neuter » 04 lip 2016 11:12

Ja do końca roku kasuję IKE i IKZE moje i żony.

1. Tylko 25% będzie można wypłacić jednorazowo, reszta w formie renty - nie na to się pisałem otwierając IKE i IKZE.

2. Jak zmieszają środki z OFE z IKE, to zaraz się okaże, że wszystko na IKE jest publicznymi pieniędzmi i za jakiś czas ktoś się po to zgłosi.

Dzięki, Morawiecki.
nie żartuj

przeciez najwieksi glupole by takich rzeczy nie proponowali nawet ! :oops:
Jeszcze będzie przepięknie ! Jeszcze (kiedyś) będzie normalnie !

Zawodowiec40
Chorąży sztabowy
Posty: 6113
Rejestracja: 21 gru 2011 18:34
Lokalizacja: SirVulcano-St.Choraży Sztabowy "zdradzony o świcie"

Postautor: Zawodowiec40 » 04 lip 2016 11:18

Gdzie jeszce jest kasa?? Bo pomyslow na wydanie ciagle duzo...Hmm wylazic bogate dranie..Juz wiem czemu polacy wiecznie udaja biednych...Wiedz aze Hegemon panstwo wczseniej czy pozniej sie zglosi po oszcednosci jakiekolwiek i kogokolwiek.. Wszaj trzba miec skads na odsetki od biliona PLN dlugu politykow...

Frog
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2927
Rejestracja: 07 lut 2013 21:05

Postautor: Frog » 04 lip 2016 11:26

OFE zlikwidowane. IKE częściowo kasa zajumana.
IKZE, TFI, lokaty, gotówka, nie używane nieruchomości... - jest jeszcze co zajumać.
www.blogiekonomiczne.blogspot.com

Posiadam spryt lisa, szybkość węża, siłę lwa, inteligencję delfina, wzrok sokoła, słuch kota i skromność pawia.

alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 04 lip 2016 11:27

Ja do końca roku kasuję IKE i IKZE moje i żony.

1. Tylko 25% będzie można wypłacić jednorazowo, reszta w formie renty - nie na to się pisałem otwierając IKE i IKZE.

2. Jak zmieszają środki z OFE z IKE, to zaraz się okaże, że wszystko na IKE jest publicznymi pieniędzmi i za jakiś czas ktoś się po to zgłosi.

Dzięki, Morawiecki.
No tak to jest ryzyko...ze po polaczeniu....wszytkie konta IKE..beda traktowane jako ....SYSTEMOWE....PANSTWOWE.... :shock:

a co potem stoi na pzreszkodzie zmienic i te reguly 25%..skoro mozna...ustawami Blokowac..najwazniejsze niezalezne instytucje ....UMIEJSCOWIONE..w ....KONSTYTUCJI....i swirowac...ze ustawa jest wazniejsza niz konstytucja..??...
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

Marek__B
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2544
Rejestracja: 18 maja 2016 14:00

Postautor: Marek__B » 04 lip 2016 11:30

Ja do końca roku kasuję IKE i IKZE moje i żony.

1. Tylko 25% będzie można wypłacić jednorazowo, reszta w formie renty - nie na to się pisałem otwierając IKE i IKZE.

2. Jak zmieszają środki z OFE z IKE, to zaraz się okaże, że wszystko na IKE jest publicznymi pieniędzmi i za jakiś czas ktoś się po to zgłosi.

Dzięki, Morawiecki.
No tak to jest ryzyko...ze po polaczeniu....wszytkie konta IKE..beda traktowane jako ....SYSTEMOWE....PANSTWOWE.... :shock:

a co potem stoi na pzreszkodzie zmienic i te reguly 25%..skoro mozna...ustawami Blokowac..najwazniejsze niezalezne instytucje ....UMIEJSCOWIONE..w ....KONSTYTUCJI....i swirowac...ze ustawa jest wazniejsza niz konstytucja..??...
Mam wrażenie, że jest was coraz więcej,
Czy wy, ***, rozmnażacie się przez pączkowanie? :roll:

alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 04 lip 2016 11:32

Ja do końca roku kasuję IKE i IKZE moje i żony.

1. Tylko 25% będzie można wypłacić jednorazowo, reszta w formie renty - nie na to się pisałem otwierając IKE i IKZE.

2. Jak zmieszają środki z OFE z IKE, to zaraz się okaże, że wszystko na IKE jest publicznymi pieniędzmi i za jakiś czas ktoś się po to zgłosi.

Dzięki, Morawiecki.
No tak to jest ryzyko...ze po polaczeniu....wszytkie konta IKE..beda traktowane jako ....SYSTEMOWE....PANSTWOWE.... :shock:

a co potem stoi na pzreszkodzie zmienic i te reguly 25%..skoro mozna...ustawami Blokowac..najwazniejsze niezalezne instytucje ....UMIEJSCOWIONE..w ....KONSTYTUCJI....i swirowac...ze ustawa jest wazniejsza niz konstytucja..??...
Mam wrażenie, że jest was coraz więcej,
Czy wy, ***, rozmnażacie się przez pączkowanie? :roll:
jak tam twoje Lki....ktore czekaja na 2400.....DURNA..PALO.... :lol: 8) :lol:
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

abe
Chorąży sztabowy
Posty: 6234
Rejestracja: 11 sty 2014 12:55

Postautor: abe » 04 lip 2016 11:38

NO PROSZE TEN BOLSZEWICKI PIS OBNIZA PODATEK OD INWESTYCJI POWYZEJ ROKU DO ZALEDWIE 10%
JAKI TEN PIS ZLY

TUSK MIAL WAM ZNIESC PODATEK MOGL CHOCIAZ OBNIZYC
TERAZ ROBI TO WAM JAREK TO JESCZE MATOLY NIE NIEGO PLUJECIE JADEM

A pieniadze w ofe ludzie ONE NIGDY NIE BYLY WASZE Laughing Laughing KTO WAM TO WMOWIL ZE TO JEST WASZA KASA? JERZY BUZEK? KWASNIEWSKI KTORY PODPISAL USTAWE? Laughing O LUDZKA NAIWNOSCI Laughing

NISKI PODATEK NA PEWNO ROZRUSZA GPW JESZCZE TYLKO TRZEBA UPANSTWOWIC GPW TAK BY MOZNA BYLO OPLATY ZA HANDEL ZNACZACO OBNIZYC i RYNEK WYSTRZELI

Marek__B
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2544
Rejestracja: 18 maja 2016 14:00

Postautor: Marek__B » 04 lip 2016 11:46

No tak to jest ryzyko...ze po polaczeniu....wszytkie konta IKE..beda traktowane jako ....SYSTEMOWE....PANSTWOWE.... :shock:

a co potem stoi na pzreszkodzie zmienic i te reguly 25%..skoro mozna...ustawami Blokowac..najwazniejsze niezalezne instytucje ....UMIEJSCOWIONE..w ....KONSTYTUCJI....i swirowac...ze ustawa jest wazniejsza niz konstytucja..??...
Mam wrażenie, że jest was coraz więcej,
Czy wy, ***, rozmnażacie się przez pączkowanie? :roll:
jak tam twoje Lki....ktore czekaja na 2400.....DURNA..PALO.... :lol: 8) :lol:
Caly czas dobieram *** od takich *** jak ty.
Średnia już 1715, więc już minimalny plus, sprzedam tobie *** przy 2400.
A teraz idz pluć na kaczora, w końcu taki caly sens twojego marnego żywota.
Bez odbioru. :roll:

alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 04 lip 2016 11:51

Mam wrażenie, że jest was coraz więcej,
Czy wy, ***, rozmnażacie się przez pączkowanie? :roll:
jak tam twoje Lki....ktore czekaja na 2400.....DURNA..PALO.... :lol: 8) :lol:
Caly czas dobieram *** od takich *** jak ty.
Średnia już 1715, więc już minimalny plus, sprzedam tobie *** przy 2400.
A teraz idz pluć na kaczora, w końcu taki caly sens twojego marnego żywota.
Bez odbioru. :roll:
dobierasz....GOLASIe...juz dawno by cie wyszyscili z depo....CWOKU..jestes takim drugim LAPTOPEM..tlko .ty .***..swirujesz ASA...na KONTRAKTACH...ktore systemowo maja....9 krotny lewar.... :lol: 8) :lol:
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett

Laptop-
Chorąży sztabowy
Posty: 5334
Rejestracja: 10 maja 2016 11:36

Postautor: Laptop- » 04 lip 2016 11:52

jak tam twoje Lki....ktore czekaja na 2400.....DURNA..PALO.... :lol: 8) :lol:
Caly czas dobieram *** od takich *** jak ty.
Średnia już 1715, więc już minimalny plus, sprzedam tobie *** przy 2400.
A teraz idz pluć na kaczora, w końcu taki caly sens twojego marnego żywota.
Bez odbioru. :roll:
dobierasz....GOLASIe...juz dawno by cie wyszyscili z depo....CWOKU..jestes takim drugim LAPTOPEM..tlko ..***..swirujesz ASA...na KONTRAKTACH...
KRASNAL DLA CIEBIE TO WSZYSCY GOLASY BUHHAHAHHAHA PIEKNIE JESTES KRASNAL ZAKOMPLEKSIONY PO TYM PBG BUHAHHAHAHAHHA

alkoita2
Chorąży sztabowy
Posty: 5645
Rejestracja: 21 paź 2015 17:50

Postautor: alkoita2 » 04 lip 2016 11:55

Caly czas dobieram *** od takich *** jak ty.
Średnia już 1715, więc już minimalny plus, sprzedam tobie *** przy 2400.
A teraz idz pluć na kaczora, w końcu taki caly sens twojego marnego żywota.
Bez odbioru. :roll:
dobierasz....GOLASIe...juz dawno by cie wyszyscili z depo....CWOKU..jestes takim drugim LAPTOPEM..tlko ..***..swirujesz ASA...na KONTRAKTACH...
KRASNAL DLA CIEBIE TO WSZYSCY GOLASY BUHHAHAHHAHA PIEKNIE JESTES KRASNAL ZAKOMPLEKSIONY PO TYM PBG BUHAHHAHAHAHHA
NIe wszyscy....TYLKO takie *** JAK wy..ktorzy kier.wa..inwestuja..od lat POD PRAD...na czym musza dostawac..BATY....i dlatego na bulki zarbiaja....po latach pobytu na RYNKU..........a swiruja....na forumach........mistzrow,.... :lol: 8) :lol:

Ja tez poszedlem..swiadomie......pod prad...na PBG...w 2012...wyciagnalem wnioski... :lol: 8) :lol:
Dużo lepiej jest kupić wspaniałą firmę za przeciętną cenę, niż przeciętną firmę za wspaniałą cenę - Warren Buffett


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości