Szkolenia biznesowe? Ściema czy Fakt

WojtekPrymus
Starszy szeregowy

Szkolenia biznesowe? Ściema czy Fakt

Postautor: WojtekPrymus » 11 lip 2018 11:15

Cześć!
Chciałem od was usłyszęc jakie macie podejście do szkoleń biznesowych, np odnośnie wystąpień publicznych. Ma to sens? Znajomy ciągnie mnie na szkolenie od Wrocławskiej firmy https://intellect-group.pl/szkolenia-in ... ubliczne/ ale zastanawiam się czy jest sens tracić pieniądze. Często muszę prowadzić prezentacje przy większej ilości osób, dlatego wystąpienia publiczne...

MilesDavis176
Kapral

Re: Szkolenia biznesowe? Ściema czy Fakt

Postautor: MilesDavis176 » 14 lip 2018 12:45

Pytanie, czy właśnie szkolenie z wystąpień publicznych to to, co pomoze Ci w biznesie? A może lepiej MBA? Szkolenie z optymalizacji kosztów? Analizy ryzyka? Badań rynku? Dobrych praktyk rekrutacyjnych? Marketingu w praktyce? Wystąpienia publiczne są ważne w niektórych przypadkach - ok, rozumiem potrzebę takich szkoleń - ale wiele osób myśli, patrząc na gwiazdy linkedinów, że ładnym gajerkiem i gadką załatwi biznes. Nawet jeśli coś sprzedasz, to potem trzeba to dowieźć, a potem stworzyć z tego powtarzalny i skalowalny proces. To właśnie do ostatnie - to jest biznes :)
Obrazek
Too too to roo trooo

rafirafi
Szeregowy

Postautor: rafirafi » 23 lip 2018 16:27

Szkolenia biznesowe to nie jest ściema, musisz wybrać osobę która ma rzeczywiste wysokie wyniki z prowadzenia firmy/firm. Stosuję tutaj autoreklamę, ale zapraszam na moją stronę www.rafalszrajnert.pl Zanim zacząłem szkolić odniosłem wiele sukcesów prowadząc firmę z branży marketing internetowy i drugą jako dział handlowy dla kancelarii odszkodowawczej.

WojtekPrymus
Starszy szeregowy

Postautor: WojtekPrymus » 26 lip 2018 08:11

Hm, dzięki wielkie. Zmieniliście mój punkt widzenia.

Rafirafi - chwileczke odwlekamy w czasie decyzje o szkoleniu ale na pewno skonsultuje się z Tobą za jakis czas ;-)

Panibasia84
Starszy szeregowy

Postautor: Panibasia84 » 22 sie 2018 09:34

Byłem na szkoleniu w Intellecie i było bardzo sympatycznie 8) Także mogę ich śmiało polecić. Zapisałem się juz na kolejne ale to w odległym terminie. Dam znać czy pierwsze szkolenie było "wypadkiem" przy pracy czy zawsze maja tak dobre szkolenia.

Jestem też po szkoleniu z excela od Calculatic - https://calculatic.pl/kursy-excel Podobna opinia. Fajne jest, że firmy nie są nastawione na czysty zysk tylko potrafią zainteresować klienta.

pozdrawaim

Gigismara
Sierżant sztabowy

Postautor: Gigismara » 24 sie 2018 00:49

Nie mam żadnego doświadczenia w szkoleniach dotyczących wystąpień publicznych i dlatego nie będę wypowiadać się o nich. Natomiast jesli chodzi o same szkolenia biznesowe, to jestem jak najbardziej za i uważam, że nigdy nie jest za późno na naukę i w każdym momencie swojego życia powinniśmy dbać o swój rozwój i starać się zdobywac nowe kompetencje. Ja niedługo wybieram się na konferencje dotyczącą HR, której oferte znalazłam tutaj http://kursnahr.pl/

Wróć do „Polska”