pijanemu kierowcy zabieramy kluczyki, a choremu

wikary78
Szeregowy

pijanemu kierowcy zabieramy kluczyki, a choremu

Postautor: wikary78 » 28 wrz 2018 20:54

Gdy ktoś z naszych bliskich pije alkohol, mimo, że jest kierowcą zazwyczaj reagujemy. Zabieramy kluczyki, ostrzegamy by nie wsiadał za kierownicę, wzywamy taksówkę by bezpiecznie wrócił do domu. A co zrobić gdy ktoś bierze leki i sięga po kieliszek? Jak reagować gdy osoba chora na serce, nadciśnienie, czy cukrzycę ma problem alkoholowy. Czym grozi choroba, zażywanie leków i alkohol. Może trafi do was ten artykuł w poradniku Zachowajmy Zdrowie - zachowajmyzdrowie.pl/interakcje-lekow-z-alkoholem-alkohol-a-choroby-serca-cukrzyca-nacisnienie-tetnicze/.

ammas
Kapral
Kontakt:

Re: pijanemu kierowcy zabieramy kluczyki, a choremu

Postautor: ammas » 15 paź 2018 11:21

Ważna sprawa, jeśli nie najważniejsza, piłeś? nie jedź! bo może skończyć się to tragicznie...
Animus24.pl - tylko profesjonalne usługi pogrzebowe lublin w tym niesłychanie trudnym dniu dla bliskich

main_future
Kapral

Re: pijanemu kierowcy zabieramy kluczyki, a choremu

Postautor: main_future » 18 paź 2018 10:21

Witam was.

Mnie od samego czytania na temat pijanego kierowcy jeżą się włosy. Miałem dość poważną stłuczkę poza miastem właśnie spowodowaną przez takiego człowieka. Dlatego od razu wyczulam wszystkich żeby reagowali na taki widok! Najgorsze było to, że on jechał z naprzeciwka i to dosyć powoli, ale kiedy byliśmy od siebie jakieś 50 metrów to nagle wbił się na środek jezdni a ja odbiłem w prawo. Było mokro po deszczu, auto solidnie złapało pobocze i stoczyłem się po nasypie. On sobie pojechał dalej i widziałem jakim szlaczkiem jedzie. Autem wyjechać nie mogłem, cud że nie wydachowałem bo nasyp był dosyć stromy. Uratowała mi życie kamerka bo od razu zadzwoniłem na policję, sprawdziłem numery na nagraniu i im podałem.

I teraz wiecie z czym była najgorsza kwestia? Obawiałem się o odszkodowanie bo wiem, że jak po pijanemu stworzy stłuczkę to że ubezpieczalnia chyba nie wypłaca pieniędzy i od tego petenta trzeba wymagać kasy. Czytałem różne informacje na stronach odszkodowawczych np. https://www.helpfind.pl/odwolanie-od-de ... ciela-wzor, ale dobrze zrobiłem że tego samego dnia zgłosiłem się do swojego ubezpieczyciela i zrobiłem chyba z 200 zdjęć. Na całe szczęście wypłacili mi normalnie odszkodowanie i teraz będą gonić tego kierowcę żeby on im zwrócił całą kasę. Jeszcze będzie miał problem że w ogóle odjechał i nawet się nie zatrzymał sprawdzić. Także lepiej uważajcie na takie sytuacje.

Wróć do „Polska”