Pasja gotowania

goldie
Starszy szeregowy

Pasja gotowania

Postautor: goldie » 11 lis 2018 20:26

Macie czas na pichcenie w domu? :)

InwestorSopot
Sierżant

Re: Pasja gotowania

Postautor: InwestorSopot » 13 lis 2018 11:19

Mało! A szkoda, bo lubię co nieco poeksperymentować. Śmiem twierdzić, że jestem w tym lepszy, niż moja żona ;) (Całe szczęście, że ona nie zagląda na to forum:p).

klaudiuszw
Starszy szeregowy

Postautor: klaudiuszw » 13 lis 2018 23:32

Szczerze powiedziawszy to u mnie raczej slabo z czasem ze wzgledu na duza ilosc godzin w pracy. Jesli juz cos sie uda zrobic to bardziej w okolicach weekendu. Lubie sobie natomiast w przerwie w pracy czytac rozmaite poradniki odnosnie gotowania. Mozna znalezc naprawde duzo wartosciowych wiadomosci korzystajac z portali spolecznosciowych. Jesli chodzi o same przepisy to ostatnio bardzo zasmakowaly mi cebulaki kasieńki - https://uwielbiam.pl/przepis/cebulaki-kasienki Przepis jest banalnie prosty w przygotowaniu, nie potrzeba duzo czasu - a smak bardzo satysfakcjonujacy. Lubie sobie podjesc jako zakaske do ogladania ulubionego filmu :)

Sandra160
Szeregowy

Postautor: Sandra160 » 22 gru 2018 10:52

I cook every day. I run a restaurant so I can't escape it. On my off days I cook at home because I really enjoy it. There are instances where I will not cook, like today because I am on vacation, but usually I cook every day. 9apps

Stonka
Sierżant sztabowy

Postautor: Stonka » 17 sty 2019 10:42

Kucharką nie jestem, ale staram się żeby zawsze był jakiś domowy obiad

Wróć do „Polska”