Jaka powinna byc dobra strona dla firmy

annabajon
Sierżant sztabowy
Posty: 163
Rejestracja: 09 lip 2015 15:54

Jaka powinna byc dobra strona dla firmy

Postautor: annabajon » 23 kwie 2020 07:51

Aktualnie jestem na etapie zakładania strony www dla swojej firmy i zastanawiam się na jakie elementy tutaj zwrócić uwagę.

Jak powinna wygladac wygodna oraz dobra strona www dla mojej firmy ?

REKLAMA


stilzkil
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 225
Rejestracja: 12 maja 2015 14:51

Re: Jaka powinna byc dobra strona dla firmy

Postautor: stilzkil » 23 kwie 2020 13:04

Strona powinna zatrzymac inne osoby na dłużej... Internauci skanują stronę poświęcając jej zaledwie kilka, kilkanaście sekund. Jesli strona nie bezie wygodna to na pewno nie będą sie męczyli oraz na pewno przeskocza na inna. I przez to mozesz stracić wielu klientów.... Dopiero gdy ta próba wypadnie pomyślnie, nasza witryna dostaje szanse na dłuższą wizytę, zaangażowanie użytkownika oraz konwersję. Mając to na uwadze kluczowa jest estetyka i przejrzystość.

Strona powinna być również responsywna. To bardzo ważne bo wiele osób obecnie używa tabletów oraz czytników i właśnie nimi przegląda sieć. Powinna działać dobrze na wszystkich urządzeniach mobilnych.

Alex33
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 277
Rejestracja: 11 wrz 2014 09:46
Kontakt:

Re: Jaka powinna byc dobra strona dla firmy

Postautor: Alex33 » 05 cze 2020 13:12

Tak jak tutaj osoba powyżej pisze, dobra strona dla firmy powinna być na pewno
responsywna - szczególnie, że obecnie znaczenie telefonów oraz innych urządzeń mobilnych jest bardzo wysokie i raczej nie zapowiada sie na to aby spadło
czytelna
ciekawa graficznie
nie warto jest również przesadzać z ilością informacji na stronie, wiadomo, ze taka informacja jest dobra pod kątem pozycjonowania strony, ale może znudzić potencjalną osobę zainteresowaną naszą ofertą. Tak wiec do tekstu dobrze jest stworzyć zakładkę blog. http://przemekbednarz.pl/zakladasz-skle ... jonowaniu/

mantear
Starszy plutonowy
Posty: 30
Rejestracja: 03 lip 2020 13:29

Re: Jaka powinna byc dobra strona dla firmy

Postautor: mantear » 31 lip 2020 11:31

Aktualnie jestem na etapie zakładania strony www dla swojej firmy i zastanawiam się na jakie elementy tutaj zwrócić uwagę.

Jak powinna wygladac wygodna oraz dobra strona www dla mojej firmy ?
Dobra strona powinna spełniać tutaj kilka założen
Działać szybko - nie ma niczego bardziej denerwującego niż zacinająca się strona www, która wolno się wczytuje. WIelu klientów będzie przez coś takiego zniecierpliwionych i nie bedzie miało ochoty na skorzystanie z usług
Być ciekawa graficznie
Dobrze zoptymalizowana - strona powinna być tworzona również pod katem przyszłego pozycjonowania, jest to bardzo ważne jeśli chcemy zyskać klientów.

Ze swojej strony polecam zastanowić sie nad stworzeniem strony na Drupalu. Wygodny cms, który jest ciągle rozwijany. https://drupalsolution.pl/oferta/strony ... cms-drupal Na stronie opisane są zalety


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości