Sieć komórkowa

KlaudiuszRomanski
Plutonowy
Posty: 13
Rejestracja: 25 lip 2015 12:48

Sieć komórkowa

Postautor: KlaudiuszRomanski » 01 sie 2022 13:57

W jakiej sieci komórkowej macie swoje telefony, prywatne lub służbowe? Ja ostatnio przeglądam oferty różnych operatorów i trafiłem na różne sieci, których nawet nie znałem. Rynek telefonii komórkowej się mocno zmienił najwyraźniej. Na przykład oferta polskiej sieci https://otvarta.pl/ jest całkiem atrakcyjna, ich najdroższy abonament wynosi niecałe 30 złotych, kiedy ja sam płacę prawie 60 za swój. Co sądzicie o tej firmie? Macie tam abonament?

REKLAMA


slayer74
Kapitan
Posty: 44305
Rejestracja: 19 lip 2005 13:21
Lokalizacja: West Poland- FZ 1974

Re: Sieć komórkowa

Postautor: slayer74 » 10 sie 2022 22:24

pierwszy raz słyszę o tej sieci, oferta za 50 zł wygląda ciekawe. "Bazują" na sieci Plusa?
Pieniądz robi pieniądz a bieda robi jeszcze wiekszą biedę !!!

Emily0
Sierżant
Posty: 46
Rejestracja: 06 sty 2021 15:35

Re: Sieć komórkowa

Postautor: Emily0 » 13 kwie 2023 12:20

Gdyby to była moja wola, generalnie zabroniłbym moim dzieciom korzystania z Internetu, ponieważ jest tam dużo niepotrzebnych informacji, które mogą im zaszkodzić. Ale niestety muszą korzystać z telefonu, aby ukończyć zadania edukacyjne. Staram się kontrolować moje dzieci, więc na tej stronie aplikacjaszpiegowska.pl zainstalowałem dla siebie aplikację, która pozwala mi śledzić ich lokalizację przez SMS i tak dalej. Wszystko to w trosce o ich bezpieczeństwo.


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości