Wezwanie na przesłuchanie w sprawie manipulacji na GPW

szszeregowy
Chorąży
Posty: 737
Rejestracja: 21 sty 2006 23:13

Postautor: szszeregowy » 17 maja 2006 23:11

To może jeszcze garść szczegółów :
wezwania jeszcze nie dostałem - na razie zadzwoniła w/w pani i "zaprosiła" mnie na przesłuchanie w charakterze świadka
wezwanie podobno jest w drodze - mogę uchylic się od odebrania go i odwlec sprawę - po co iść w pierwszym szeregu pod topór
za słownikiem : teoretyczny ~ni
oparty na teorii, wynikający z teorii (a nie z praktyki); istniejący w teorii, abstrakcyjny
a chęć kupna poparta zleceniem nie jest zobowiązaniem się do zakupu.

Poza tym wkurwia mnie że wśród tylu manipulacji jakie non stop są na GPW będą się pastwić akurat nad moimi kilkoma zupełnie niewinnymi zleceniami.
:D :D :D :D :D :D podmyj się i idź spać człowieku, żadnego telefonu nie było, żadnego wezwania nie będzie to tylko Twój chory umysł po wpływem gorzały........tworzy te wizje......jutro nic nie będziesz pamiętał :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

REKLAMA


szszeregowy
Chorąży
Posty: 737
Rejestracja: 21 sty 2006 23:13

Postautor: szszeregowy » 17 maja 2006 23:13

.......
skąd się biorą takie *** jak TY ?

mółbyś zapytać się MATKI ?
na pewno nie z koziej rzyci, ta wylęgarnia jest zarezerwowana dla takich kretynów jak TY analfabeto :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Mondrala
Starszy chorąży
Posty: 1085
Rejestracja: 15 maja 2006 13:57
Lokalizacja: z Mondralowa

Postautor: Mondrala » 17 maja 2006 23:13

..

skąd się biorą takie *** jak TY ?

mógłbyś zapytać się MATKI ?

seba_wesoly
Chorąży
Posty: 735
Rejestracja: 18 paź 2005 16:22
Lokalizacja: Wesoła

Postautor: seba_wesoly » 17 maja 2006 23:14

Dziwne -za coś takiego jak "zabawy" na TKO ciągają kogoś po jakichś prokuratorach.Dziwne że w takim wypadku tylko Ty jesteś wzywany , i jakoś nikt wiecej nie pisze o tym....chyba chodzi o coś innego ...przyznaj się - ta zwała od kilku dni to Twoja wina :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

qqrq
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2875
Rejestracja: 01 lip 2005 01:21
Lokalizacja: WROCŁAW

?

Postautor: qqrq » 17 maja 2006 23:14

Ja myślę że to wszystko to jest pewien sposób na dobranie sie do ekipy która na GPW "robi " lody. Trzeba znaleźć kogos kto troche siedzi w giełdowych sprawach po to aby wskazał właściwe osoby . Wyrazy współczucia od takiego leszcza jak ja. :(
Niech żyje Wasza przy Naszej !!! , a WROCŁAW i tak poddaje się zawsze ostatni !!!!

szszeregowy
Chorąży
Posty: 737
Rejestracja: 21 sty 2006 23:13

Postautor: szszeregowy » 17 maja 2006 23:15

.......
skąd się biorą takie *** jak TY ?

mółbyś zapytać się MATKI ?
na pewno nie z koziej rzyci, ta wylęgarnia jest zarezerwowana dla takich kretynów jak TY analfabeto :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D

.djmis.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2207
Rejestracja: 21 maja 2005 19:14
Lokalizacja: mieszkam na działkach

Postautor: .djmis. » 17 maja 2006 23:23

To po prostu niemożliwe że dopadło to tylko mnie. Więc albo dalsze wezwania są w drodze ( kto nie manipulował choć raz TKO ręka w górę ) - albo nie chcecie się przyznać ( nie wiem czemu - przecież to nic złego - wszystko co dozwolone nie może podlegać karze. Jeśli komuś duże różnice TKO robią problem to może ustanowić widełki na TKO i po sprawie ).
Te *** bluzgi są bez sensu - nie wierzysz to zadzwoń 022 6037771 i sprawdź.

Mondrala
Starszy chorąży
Posty: 1085
Rejestracja: 15 maja 2006 13:57
Lokalizacja: z Mondralowa

Postautor: Mondrala » 17 maja 2006 23:25

......
skąd się biora takie *** jak TY ?

mógłbyś zapytać się MATKI ?



:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

szszeregowy
Chorąży
Posty: 737
Rejestracja: 21 sty 2006 23:13

Postautor: szszeregowy » 17 maja 2006 23:29

.......
skąd się biorą takie *** jak TY ?

mółbyś zapytać się MATKI ?
na pewno nie z koziej rzyci, ta wylęgarnia jest zarezerwowana dla takich kretynów jak TY analfabeto :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
:D :D

michal57
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 324
Rejestracja: 16 lut 2006 21:41

Postautor: michal57 » 17 maja 2006 23:50

Widzę że zrobiło się bardzo wesoło, faktycznie odpowiedź szszeregowego ***** i mnie :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Mozilla
Chorąży
Posty: 737
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Re: ?

Postautor: Mozilla » 18 maja 2006 11:51

Ja myślę że to wszystko to jest pewien sposób na dobranie sie do ekipy która na GPW "robi " lody. Trzeba znaleźć kogos kto troche siedzi w giełdowych sprawach po to aby wskazał właściwe osoby . Wyrazy współczucia od takiego leszcza jak ja. :(
Ciekawa teoria, a przy absurdalności całej "sprawy" wypada tylko się z nią zgodzić.

.djmis.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2207
Rejestracja: 21 maja 2005 19:14
Lokalizacja: mieszkam na działkach

Postautor: .djmis. » 18 maja 2006 12:59

Dziś mam kryzys - cała sprawa wydaje mi się coraz bardziej poważna. Do jej zbadania powołano rzeczoznawcę - opinię jaką wystawi spokojnie mogę sobie wyobrazić.

małolat =P
Sierżant
Posty: 63
Rejestracja: 03 maja 2006 23:11

Postautor: małolat =P » 18 maja 2006 21:43

nawet transakcje mające na celu wprowadzenie w błąd co do rzeczywistego popytu lub podaży podchodza pod manipulacje kursem i są penalizowane
- a jak to się ma do ukrywania zleceń ?? :D
hehe =] nie no bez bajeru dobre pytanie =]
zawsze liczy sie ostatecznie intencja ustawodawcy, czyli intuicyjnie wiemy o co chodzi =D
ale jasne - dyskusję akademicką z każdym sądem i prokuratorem można poprowadzić <lol>
zgryz moga mieć niemały o ile wogóle rozumieją rynek kapitałowy =D

.djmis.
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2207
Rejestracja: 21 maja 2005 19:14
Lokalizacja: mieszkam na działkach

Postautor: .djmis. » 18 maja 2006 22:14

Pytałem - nie inwestują bezpośrednio na giełdzie. Więc jak można mieć o niej jakiekolwiek pojecie ????

szszeregowy
Chorąży
Posty: 737
Rejestracja: 21 sty 2006 23:13

Postautor: szszeregowy » 18 maja 2006 22:45

Pytałem - nie inwestują bezpośrednio na giełdzie. Więc jak można mieć o niej jakiekolwiek pojecie ????
:D :D :D :D no i *** wpadłeś!!! pytałeś wszystkich sędziów i prokuratorów w Polsce twierdzisz? człowieku weź młotek i ***** się w łepetynę ( najlepiej pomiedzy oczami) z całej siły :D :D :D :D :D masz omamy chłopie, normalnie omamy :D :D :D :D :D jak Ty ich wypytałeś ? weź się zastanów *** co piszesz? :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Wróć do „Polska”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 21 gości