POLICE [PCE] cz. 9

wszystko na temat spółek publicznych
LadyKlepka_384706
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 395
Rejestracja: 19 lis 2010 17:15

Postautor: LadyKlepka_384706 » 26 mar 2012 11:49

Police przygotowują się do dalszej dywersyfikacji dostaw gazu.
http://www.radioszczecin.pl/index.php?idp=1&idx=84773
Obrazek

REKLAMA


oldman
Starszy sierżant
Posty: 91
Rejestracja: 25 maja 2011 15:34

Postautor: oldman » 26 mar 2012 14:39

witam
prośba do starych akcjonariuszy, jakie jest aktualne zadłużenie ?czy proces restrukturyzacji jest już zakończony? oraz co z pozwem przeciwko pekao s.a. o opcje?przecież lata 2009-2010 to strata blisko 500 mln ile gotówki w kasie o jest!!także tak różowo to raczej narazie nie jest i fundy o tym wiedzą czekają na powtarzalnośc 2011r
dzięki
p,s, wszedłem pierwszym pakietem na mocnych wsparciach 100 i 200 sesyjnych
restrukturyzacja zakończona. tak jak było w planie skończyli do końca roku. jest o prawie 300 osób mniej. Koniec wysiadania stołków płacenia pensji dyrektorom dyrektorów. jałosiński pogonił to towarzystwo i od razu widać to po wynikach. Reszta ma nawet gwarancje zatrudnienia na 3 lata, wiec nie musz sie martwić.
To samo jeśli chodzi o zadłużenie: PGNiG, urząd marszałkowski, ARP czyli 319 mln spłacone.
Mało atrakcyjne kredyty zamienione na linie kredytowe w PKO i Boś na duzo lepszych warunkach, marże zmniejszone o prawie 2 proc. czyli 5 mln zł.

jednym zdaniem spółka w świetnej kondycji. czasem nie chce mi się wierzyć, że oni to zrobili w ciągu jedengo roku. Do tego spłącając zadłużenie jeszcze potrafili poprawić zysk o 1000 proc. wiem ze była koninktura, ale to jest też kwestia umiejętnego zarządzania. jak na to patrze to wydaje mi sie ze poporzedni zarzad to powinni oberwac ze skóry. ten aktualny pokazał im jak się zarzadza spółką

jajeczko77
Plutonowy
Posty: 13
Rejestracja: 15 mar 2012 12:42

Postautor: jajeczko77 » 26 mar 2012 15:05

witam
prośba do starych akcjonariuszy, jakie jest aktualne zadłużenie ?czy proces restrukturyzacji jest już zakończony? oraz co z pozwem przeciwko pekao s.a. o opcje?przecież lata 2009-2010 to strata blisko 500 mln ile gotówki w kasie o jest!!także tak różowo to raczej narazie nie jest i fundy o tym wiedzą czekają na powtarzalnośc 2011r
dzięki
p,s, wszedłem pierwszym pakietem na mocnych wsparciach 100 i 200 sesyjnych
restrukturyzacja zakończona. tak jak było w planie skończyli do końca roku. jest o prawie 300 osób mniej. Koniec wysiadania stołków płacenia pensji dyrektorom dyrektorów. jałosiński pogonił to towarzystwo i od razu widać to po wynikach. Reszta ma nawet gwarancje zatrudnienia na 3 lata, wiec nie musz sie martwić.
To samo jeśli chodzi o zadłużenie: PGNiG, urząd marszałkowski, ARP czyli 319 mln spłacone.
Mało atrakcyjne kredyty zamienione na linie kredytowe w PKO i Boś na duzo lepszych warunkach, marże zmniejszone o prawie 2 proc. czyli 5 mln zł.

jednym zdaniem spółka w świetnej kondycji. czasem nie chce mi się wierzyć, że oni to zrobili w ciągu jedengo roku. Do tego spłącając zadłużenie jeszcze potrafili poprawić zysk o 1000 proc. wiem ze była koninktura, ale to jest też kwestia umiejętnego zarządzania. jak na to patrze to wydaje mi sie ze poporzedni zarzad to powinni oberwac ze skóry. ten aktualny pokazał im jak się zarzadza spółką
skoro jest tak dobrze to dlaczego kurs jest taki sam jak rok temu?

i dlaczego nie wyplace przynajmniej zlotowki dywidendy skoro maja 4,2zl zysku na akcje?
Kto Ty jesteś - jajeczko. Jaki znak Twój - żolteczko. Gdzie Ty mieszkasz - w skorupce. W jakim kraju - w kurzej dupce

oldman
Starszy sierżant
Posty: 91
Rejestracja: 25 maja 2011 15:34

Postautor: oldman » 26 mar 2012 15:36

no ale oddzielmy kurs od sytuacji zakładu. wiadomo, że każdy z nas by chciał zeby poszybowało ja też, ale inaczej trzyma się akcje spółki ktora jest w dobrej sytuacji, niż takiej, która by była na skraju upadku, a i takie sytuacje przyszło mi przeżywać kiedyś. dlatego jeżeli chodzi o sytuację to ona mnie cieszy. wiem ze szkoda ze na razie nie przekłada się moze na akcje, ale jest wieksza szansa ze bedzie.
co do dywidendy to pewnie słyszałes o ich planach na inwestycje, żeby w końcu przygotować się na LNG. to będą ogrmone nakłady. Lepiej zeby kasa zostala w spolce i niech w to zainwestują dzięki temu nie bedzie porbelmów kazdej zimy, bedzie tez konkurencja jesli chodzi o ceny. Wie ze kazdy z nas chciałby pieniądze, ale pomysl głownie by na tym zyskał SP, który by te kase przejadł a tak police ją wykorzystają

LadyKlepka_384706
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 395
Rejestracja: 19 lis 2010 17:15

Postautor: LadyKlepka_384706 » 26 mar 2012 17:18

To ja już więcej nie przeszkadzam :)
Panowie sobie w spokoju będą rozmawiać sami.
Obrazek

piast_wroclawski
Chorąży
Posty: 904
Rejestracja: 10 cze 2011 15:01

Postautor: piast_wroclawski » 26 mar 2012 17:25

ciech plus 5%
pulawy plus 4,7%
synthos plus 4%
azoty plus 1,2%

police na zerominus

jajeczko77
Plutonowy
Posty: 13
Rejestracja: 15 mar 2012 12:42

Postautor: jajeczko77 » 26 mar 2012 19:46

no ale oddzielmy kurs od sytuacji zakładu. wiadomo, że każdy z nas by chciał zeby poszybowało ja też, ale inaczej trzyma się akcje spółki ktora jest w dobrej sytuacji, niż takiej, która by była na skraju upadku, a i takie sytuacje przyszło mi przeżywać kiedyś. dlatego jeżeli chodzi o sytuację to ona mnie cieszy. wiem ze szkoda ze na razie nie przekłada się moze na akcje, ale jest wieksza szansa ze bedzie.
co do dywidendy to pewnie słyszałes o ich planach na inwestycje, żeby w końcu przygotować się na LNG. to będą ogrmone nakłady. Lepiej zeby kasa zostala w spolce i niech w to zainwestują dzięki temu nie bedzie porbelmów kazdej zimy, bedzie tez konkurencja jesli chodzi o ceny. Wie ze kazdy z nas chciałby pieniądze, ale pomysl głownie by na tym zyskał SP, który by te kase przejadł a tak police ją wykorzystają
mogliby dac 1 zl dywidendy
a 3,3 zl zysku z kazdej akcji wydac na inwestycje

akcjonariuszom tez sie cos nalezy

a 23% z zysku przeznaczyc na dywidende to nie jest az tak duzo nie
Kto Ty jesteś - jajeczko. Jaki znak Twój - żolteczko. Gdzie Ty mieszkasz - w skorupce. W jakim kraju - w kurzej dupce

Lion1
Sierżant sztabowy
Posty: 166
Rejestracja: 17 mar 2012 19:45

Postautor: Lion1 » 27 mar 2012 10:21

ładne obroty na policach

pazdzioch
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 9615
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28

Postautor: pazdzioch » 27 mar 2012 10:30

ładne tylko po publikacji wynikow powinno byc juz 14 a zachowuje sie gorzej niz ciech który miał słabe wyniki

jajeczko77
Plutonowy
Posty: 13
Rejestracja: 15 mar 2012 12:42

Postautor: jajeczko77 » 27 mar 2012 10:50

ładne tylko po publikacji wynikow powinno byc juz 14 a zachowuje sie gorzej niz ciech który miał słabe wyniki
ktos caly czas sypie i sypie

byc moze jak sie wysypie to zacznie rosnac

ale obroty calkiem ladne
Kto Ty jesteś - jajeczko. Jaki znak Twój - żolteczko. Gdzie Ty mieszkasz - w skorupce. W jakim kraju - w kurzej dupce

LadyKlepka_384706
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 395
Rejestracja: 19 lis 2010 17:15

Postautor: LadyKlepka_384706 » 27 mar 2012 10:51

ładne tylko po publikacji wynikow powinno byc juz 14 a zachowuje sie gorzej niz ciech który miał słabe wyniki
Nie załapaliście się :wink:
Siorbać.
Obrazek

osowek
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2733
Rejestracja: 24 lis 2006 13:09

Postautor: osowek » 27 mar 2012 16:45

Jakaś paranoja na tym papierze :shock:
Niby ekstra wyniki i obiecująca przyszłość a a tu wysypywanie jakby jakiś trup w szafie :?:

jajeczko77
Plutonowy
Posty: 13
Rejestracja: 15 mar 2012 12:42

Postautor: jajeczko77 » 27 mar 2012 17:00

Jakaś paranoja na tym papierze :shock:
Niby ekstra wyniki i obiecująca przyszłość a a tu wysypywanie jakby jakiś trup w szafie :?:
tez tak uwazalem
ale wyniki spolka miala berdzo dobre

dzis byl bardzo duzy popyt
ale podaz jeszcze wieksza
Kto Ty jesteś - jajeczko. Jaki znak Twój - żolteczko. Gdzie Ty mieszkasz - w skorupce. W jakim kraju - w kurzej dupce

piast_wroclawski
Chorąży
Posty: 904
Rejestracja: 10 cze 2011 15:01

Postautor: piast_wroclawski » 27 mar 2012 20:23

cała chemia szła do góry bo:

http://www.tvn24.pl/0,1739566,0,1,rzad- ... omosc.html

ale sp ma polic 6%

markad
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 344
Rejestracja: 09 lip 2010 18:26

Postautor: markad » 02 kwie 2012 21:53

Ciekawe kiedy podadzą info o inwestycji w nowy produkt. Mogłoby to być motorem napędowym wzrostów. Trzeba czekać.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 212 gości