Kolejny ksiądz *** - POLSAT NEWS

luźne dyskusje inwestorów
Diango
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2079
Rejestracja: 17 maja 2013 19:48

Kolejny ksiądz *** - POLSAT NEWS

Postautor: Diango » 04 paź 2013 19:04

to już kilkunasty przypadek chyba!!!? Co za zboczeńcy w tym kościele!!!! Tfu!

:? :? :?
DORADCY24 - firma staje na nogi, pierwsze przychody, pierwsze zyski. Tylko patrzyć jak ruszy z kopyta a z 2 groszy dziś być może zrobi się 2 złote za rok, dwa?

REKLAMA


Pawel.K
Starszy kapral
Posty: 7
Rejestracja: 01 paź 2013 18:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Pawel.K » 05 paź 2013 07:20

Nie żebym bronił księży pedofilów, daleko mi do tego ale podejrzewam, że taki sam % pedofili jest wśród maklerów giełdowych, nauczycieli muzyki i przedstawicieli innych zawodów ale tego jakoś sie nie *** w wiadomościach.

A może sie myle?
Pozdrawiam,
Paweł
Na mroźne zimowe dni piece kominkowe są świetnym rozwiązaniem.

Zgredek
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 383
Rejestracja: 04 paź 2013 11:05

Postautor: Zgredek » 05 paź 2013 07:56

Nie żebym bronił księży pedofilów, daleko mi do tego ale podejrzewam, że taki sam % pedofili jest wśród maklerów giełdowych, nauczycieli muzyki i przedstawicieli innych zawodów ale tego jakoś sie nie *** w wiadomościach.

A może sie myle?
ale *** czy maklerzy sa nauczycielami wiary czy maklerom dajesz dziecko by je uczyli o bogu cos ci sie baranie we lbie po merdalo :evil:

Pawel.K
Starszy kapral
Posty: 7
Rejestracja: 01 paź 2013 18:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Pawel.K » 05 paź 2013 09:22

Spokojnie kolego, maklerzy to był przykład, równie dobrze mógłbym napisać o nauczycielach w podstawówkach, ratownikach na basenie, też mają kontakt z dziecmi. Chodziło mi o to że pedofilia niedotyczy tylko ksiezy to jest dewiacja która zdarza sie w każdej grupie społecznej/zawodowej.
Pozdrawiam,
Paweł
Na mroźne zimowe dni piece kominkowe są świetnym rozwiązaniem.

Zgredek
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 383
Rejestracja: 04 paź 2013 11:05

Postautor: Zgredek » 05 paź 2013 10:18

Spokojnie kolego, maklerzy to był przykład, równie dobrze mógłbym napisać o nauczycielach w podstawówkach, ratownikach na basenie, też mają kontakt z dziecmi. Chodziło mi o to że pedofilia niedotyczy tylko ksiezy to jest dewiacja która zdarza sie w każdej grupie społecznej/zawodowej.
*** maklerzy ucza cie moralnosc ogarnij sie *** dajesz dziecko by uczyli o milosci o bogu a te chooje zabawiaja sie dzieckiem ciekawe co bys zrobil jak by to twojego dziecka sie tyczylo baranie oni stoja ponad wszystkim a jp2 tolerowal to jaki ten frajer jest swietym powiedz :evil:

Pawel.K
Starszy kapral
Posty: 7
Rejestracja: 01 paź 2013 18:24
Lokalizacja: Warszawa

Postautor: Pawel.K » 05 paź 2013 11:11

Również tego nie toleruje i uważam, że to zjawisko bardzo szkodliwe ale jeśli mamy rozmawiać jak cywilizowani ludzie to bez obrzucania innych błotem i używajmy kulturalnego słownictwa.
Pozdrawiam,
Paweł
Na mroźne zimowe dni piece kominkowe są świetnym rozwiązaniem.

Zgredek
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 383
Rejestracja: 04 paź 2013 11:05

Postautor: Zgredek » 05 paź 2013 12:16

Również tego nie toleruje i uważam, że to zjawisko bardzo szkodliwe ale jeśli mamy rozmawiać jak cywilizowani ludzie to bez obrzucania innych błotem i używajmy kulturalnego słownictwa.
oki ale noz sie otwiera jak sie czyta jakie brudy wychodza latami pod dywan zamiatali razem z jp2 :oops: :evil:

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 05 paź 2013 16:48

Coś mi się zdaje, że to jakaś nagonka na księży ostatnio jest. Nie rozumie też, czemu kościół trzyma takich księży u siebie. Kiedyś pewnie też ten temat istniał, ale tak głośno się o tym nie mówiło. Nie było przede wszystkim TVNu i POLSATU. :lol:
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

Zgredek
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 383
Rejestracja: 04 paź 2013 11:05

Postautor: Zgredek » 06 paź 2013 08:11

Coś mi się zdaje, że to jakaś nagonka na księży ostatnio jest. Nie rozumie też, czemu kościół trzyma takich księży u siebie. Kiedyś pewnie też ten temat istniał, ale tak głośno się o tym nie mówiło. Nie było przede wszystkim TVNu i POLSATU. :lol:
ale chyba dobrze ze wylaza brudy pedalow :evil: :lol:

Diango
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2079
Rejestracja: 17 maja 2013 19:48

Postautor: Diango » 09 paź 2013 08:20

Coś mi się zdaje, że to jakaś nagonka na księży ostatnio jest. Nie rozumie też, czemu kościół trzyma takich księży u siebie. Kiedyś pewnie też ten temat istniał, ale tak głośno się o tym nie mówiło. Nie było przede wszystkim TVNu i POLSATU. :lol:
ale chyba dobrze ze wylaza brudy pedalow :evil: :lol:
Pedziochy, zboki i złodzieje!

ps. arcybiskup Michalik powiedział co ma na sercu (szok!)

Ludzie!

Ta czarna zboczona zaraza ma olbrzymie wpływy w szkołach! Nie dawać na tacę to może w ciągu 20 lat zbankrutuje ta złodziejska instytucja!
DORADCY24 - firma staje na nogi, pierwsze przychody, pierwsze zyski. Tylko patrzyć jak ruszy z kopyta a z 2 groszy dziś być może zrobi się 2 złote za rok, dwa?

wisniewski.inwestycje
Podporucznik
Posty: 13604
Rejestracja: 22 lut 2012 12:28
Lokalizacja: Warsaw nasza piękna

Postautor: wisniewski.inwestycje » 09 paź 2013 08:34

Spokojnie kolego, maklerzy to był przykład, równie dobrze mógłbym napisać o nauczycielach w podstawówkach, ratownikach na basenie, też mają kontakt z dziecmi. Chodziło mi o to że pedofilia niedotyczy tylko ksiezy to jest dewiacja która zdarza sie w każdej grupie społecznej/zawodowej.
Pytanko czy jesteś księdzem? :lol: :lol: :lol:
TEN SYSTEM WYMiATA

http://www.parkiet.com/forum/viewtopic.php?t=195143

cel 10000 % do końca roku
a już jest ponad 4720 % zysku

Mati91
Chorąży sztabowy
Posty: 4340
Rejestracja: 05 cze 2012 15:01

Postautor: Mati91 » 09 paź 2013 09:57

Szkoda słów.
Dranie !

dobosz
Plutonowy
Posty: 10
Rejestracja: 09 paź 2013 09:52

Postautor: dobosz » 09 paź 2013 09:58

Coś mi się zdaje, że to jakaś nagonka na księży ostatnio jest. Nie rozumie też, czemu kościół trzyma takich księży u siebie. Kiedyś pewnie też ten temat istniał, ale tak głośno się o tym nie mówiło. Nie było przede wszystkim TVNu i POLSATU. :lol:
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale wg Ciebie to źle, że wreszcie "tajemnice watykanu" ujrzały światło dzienne? Kiedyś zamiatało się takie sprawy pod dywan i to było dopiero niemoralne i wstrętne.

Trolejbus
Porucznik
Posty: 29994
Rejestracja: 07 sie 2005 14:10

Postautor: Trolejbus » 10 paź 2013 12:45

Coś mi się zdaje, że to jakaś nagonka na księży ostatnio jest. Nie rozumie też, czemu kościół trzyma takich księży u siebie. Kiedyś pewnie też ten temat istniał, ale tak głośno się o tym nie mówiło. Nie było przede wszystkim TVNu i POLSATU. :lol:
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale wg Ciebie to źle, że wreszcie "tajemnice watykanu" ujrzały światło dzienne? Kiedyś zamiatało się takie sprawy pod dywan i to było dopiero niemoralne i wstrętne.
Źle zrozumiałaś.
"Chcesz mieć hossę? Bądź jak James Bond: kup trochę akcji i uratuj  świat." - Trolejbus.
Wróżbici z Parkietu: viewtopic.php?f=1&t=229359

_zgredek
Chorąży
Posty: 929
Rejestracja: 08 paź 2013 21:41

Postautor: _zgredek » 10 paź 2013 18:39

Coś mi się zdaje, że to jakaś nagonka na księży ostatnio jest. Nie rozumie też, czemu kościół trzyma takich księży u siebie. Kiedyś pewnie też ten temat istniał, ale tak głośno się o tym nie mówiło. Nie było przede wszystkim TVNu i POLSATU. :lol:
Nie wiem, czy dobrze zrozumiałem, ale wg Ciebie to źle, że wreszcie "tajemnice watykanu" ujrzały światło dzienne? Kiedyś zamiatało się takie sprawy pod dywan i to było dopiero niemoralne i wstrętne.
Źle zrozumiałaś.
to jaka nagonka *** zboczency :evil: :lol:


Wróć do „Hyde Park”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości