MABION [MAB] cz.13 - Mabion spółką międzynarodową

wszystko na temat spółek publicznych
pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Postautor: pandorinium » 31 gru 2016 09:01

3mldeur, to może wreszcie pora dotrzymać danego słowa? Już chyba z 10 razy czytałem, jak to ma być Twój ostatni post. :)

REKLAMA


Grendel
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 271
Rejestracja: 12 gru 2011 15:44

Postautor: Grendel » 31 gru 2016 10:56

Bo pewnie chodzi o ostani post w roku 2016 :)

Na kolejny rok życzę wszystkim Akcjonariuszom, aby wykrzesali jeszcze trochę cierpliowości, pamiętając o maksymie starego Mistrza:

"Jeśli nie jesteś gotowy na to, aby trzymać akcje przez 10 lat, lepiej ich nie kupuj."

Który to już rok? Jeszcze trochę czasu :wink:

zloty
Sierżant sztabowy
Posty: 168
Rejestracja: 25 paź 2005 16:04

Postautor: zloty » 31 gru 2016 12:20

miliarder zawsze miał problem z liczbami, a to zera nie dodał, albo dodał zależy jak mu pasowało do tezy,miliardy z bilionami mu się na początku mieszały, o latach nie wspomnę-ale we wklejaniu linków, czasem nieaktualnych i historycznych zawsze był mistrzem-no taką ma robotę w końcu PR owiec pełną gębą-przypominam Ci miliarder o twoim poście sprzed ponad roku, w którym napisałeś, że ja Wieczorek odejdzie, albo sprzeda swoje akcje to dzień później sprzedaż swoje-jak to napisałeś pójdą duże pakiety

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 31 gru 2016 12:51

Wszyscy spodziewacie się niesamowitych wydarzeń na kursie - tak samo myśleliśmy w momencie podpisania umowy dystrybucyjnej. Ja już nic nie obstawiam na zachowaniu kursu :lol:
Wierze jedynie że ten rok da nam partnera na USA i jeżeli to się wydarzy, uznam ten rok za udany.

Chopin#17
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 343
Rejestracja: 17 lis 2015 12:50

Postautor: Chopin#17 » 31 gru 2016 13:15

To może teraz zrobić zabawę z obstawianiem kursu na ostatnią sesję 2017? Czyli zabawa z perspektywą roku a nie pustego (grudniowego) miesiąca. Pewnie rozrzut będzie między 50 a 500 zł :)
Celowo piszę zabawę a nie wycenę akcji bo na Mabionie łatwiej jest przewidzieć zdarzenia niż to co one robią z kursem :evil:

Przy okazji - wszystkim akcjonariuszom życzę, aby po roku 2016 gdzie mamy niedosyt jeśli chodzi o wycenę po kluczowych dla tego roku wydarzeniach, rok 2017 przyniósł nam przesyt na kursie. :wink: Żeby nas wszystkich mdliło od nadmiaru złotówek, które pojawią sie w wycenie naszych rachunków, której się nie spodziewaliśmy :D

Najlepszego!!! :) :) :)

francuz
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 305
Rejestracja: 29 lip 2013 10:28

Postautor: francuz » 31 gru 2016 14:59

To może teraz zrobić zabawę z obstawianiem kursu na ostatnią sesję 2017? Czyli zabawa z perspektywą roku a nie pustego (grudniowego) miesiąca. Pewnie rozrzut będzie między 50 a 500 zł :)
Celowo piszę zabawę a nie wycenę akcji bo na Mabionie łatwiej jest przewidzieć zdarzenia niż to co one robią z kursem :evil:

Przy okazji - wszystkim akcjonariuszom życzę, aby po roku 2016 gdzie mamy niedosyt jeśli chodzi o wycenę po kluczowych dla tego roku wydarzeniach, rok 2017 przyniósł nam przesyt na kursie. :wink: Żeby nas wszystkich mdliło od nadmiaru złotówek, które pojawią sie w wycenie naszych rachunków, której się nie spodziewaliśmy :D

Najlepszego!!! :) :) :)
no to ja stawiam na 120

Najlepszego Wszystkim!

30malo
Starszy chorąży
Posty: 1288
Rejestracja: 22 wrz 2009 11:57

Postautor: 30malo » 31 gru 2016 18:17

To może teraz zrobić zabawę z obstawianiem kursu na ostatnią sesję 2017? Czyli zabawa z perspektywą roku a nie pustego (grudniowego) miesiąca. Pewnie rozrzut będzie między 50 a 500 zł :)
Celowo piszę zabawę a nie wycenę akcji bo na Mabionie łatwiej jest przewidzieć zdarzenia niż to co one robią z kursem :evil:

Przy okazji - wszystkim akcjonariuszom życzę, aby po roku 2016 gdzie mamy niedosyt jeśli chodzi o wycenę po kluczowych dla tego roku wydarzeniach, rok 2017 przyniósł nam przesyt na kursie. :wink: Żeby nas wszystkich mdliło od nadmiaru złotówek, które pojawią sie w wycenie naszych rachunków, której się nie spodziewaliśmy :D

Najlepszego!!! :) :) :)
no to ja stawiam na 120

Najlepszego Wszystkim!
Jeśli spełnia się wszystkie pozytywne zdarzenia które przed firmą. Obstawiam 300zł :!:

azbest
Starszy chorąży
Posty: 1724
Rejestracja: 10 lis 2010 19:23

Postautor: azbest » 05 sty 2017 05:41

Podsumowując to co znikło nagle z forum.
Raport o terminach raportów:

http://www.infostrefa.com/infostrefa/pl ... towym-2017

Zezwolenie na prowadzenie działalności w specjalnej strefie gospodarczej:
http://www.infostrefa.com/infostrefa/pl ... onomicznej

Transakcja sprzedaży:
http://www.infostrefa.com/infostrefa/pl ... o-zwiazana

Gerda88
Chorąży sztabowy
Posty: 4142
Rejestracja: 23 lip 2010 11:10

Postautor: Gerda88 » 05 sty 2017 15:31

Zamkną tę lukę w końcu? :lol:

Kaplica
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2303
Rejestracja: 24 lut 2016 19:47

Postautor: Kaplica » 05 sty 2017 16:12

Zamkną tę lukę w końcu? :lol:
spokojnie Gerda ida tłuste lata oj idą :wink:

30malo
Starszy chorąży
Posty: 1288
Rejestracja: 22 wrz 2009 11:57

Postautor: 30malo » 10 sty 2017 16:48

Zamkną tę lukę w końcu? :lol:
spokojnie Gerda ida tłuste lata oj idą :wink:
NAJWAŻNIEJSZE WYDARZENIA W HISTORII FIRMY PRZED NAMI :!: :!: :!:

Tachion
Młodszy chorąży
Posty: 656
Rejestracja: 09 sty 2012 20:54

Postautor: Tachion » 11 sty 2017 13:47

Dzień dobry wszystkim.

Szczęśliwego Nowego Roku. Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności w nadchodzącym czasie.

Obawiam się, że mogą być potrzebne - zasmuciła mnie wiadomość o sprzedaży akcji imiennych.

Akcje imienne uprawniały do podjęcia dwóch głosów zwykłych na WZA. Sprzedaż ich w formule datio in solutum po cenie rynkowej akcji zwykłej (tej z jednym głosem) to... chyba nic dobrego.

Barmantech
Starszy chorąży
Posty: 1604
Rejestracja: 13 lis 2007 20:04

Postautor: Barmantech » 11 sty 2017 13:59

Dzień dobry wszystkim.

Szczęśliwego Nowego Roku. Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności w nadchodzącym czasie.

Obawiam się, że mogą być potrzebne - zasmuciła mnie wiadomość o sprzedaży akcji imiennych.

Akcje imienne uprawniały do podjęcia dwóch głosów zwykłych na WZA. Sprzedaż ich w formule datio in solutum po cenie rynkowej akcji zwykłej (tej z jednym głosem) to... chyba nic dobrego.
Mnie ta wiadomość ucieszyła (a tak serio to jest mi obojętna).

Długi trzeba spłacać, a jak się nie ma cashu to się spłaca czym się ma.

seal6
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3578
Rejestracja: 18 mar 2010 03:10

Postautor: seal6 » 11 sty 2017 14:06

Dzień dobry wszystkim.

Szczęśliwego Nowego Roku. Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności w nadchodzącym czasie.

Obawiam się, że mogą być potrzebne - zasmuciła mnie wiadomość o sprzedaży akcji imiennych.

Akcje imienne uprawniały do podjęcia dwóch głosów zwykłych na WZA. Sprzedaż ich w formule datio in solutum po cenie rynkowej akcji zwykłej (tej z jednym głosem) to... chyba nic dobrego.
5k roznicy nie zrobi.
"Dumb money is only dumb when it listens to the smart money". Peter Lynch

petriot
Młodszy chorąży
Posty: 573
Rejestracja: 14 sty 2016 04:06

Postautor: petriot » 11 sty 2017 15:56

Dzień dobry wszystkim.

Szczęśliwego Nowego Roku. Dużo zdrowia, szczęścia i pomyślności w nadchodzącym czasie.

Obawiam się, że mogą być potrzebne - zasmuciła mnie wiadomość o sprzedaży akcji imiennych.

Akcje imienne uprawniały do podjęcia dwóch głosów zwykłych na WZA. Sprzedaż ich w formule datio in solutum po cenie rynkowej akcji zwykłej (tej z jednym głosem) to... chyba nic dobrego.
No, rzeczywiście, prawdziwy dramat pozostałych akcjonariuszy :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 76 gości