Demokracja po francusku nie to co u nas...

wszystko na temat spółek publicznych
incoqnito
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 8077
Rejestracja: 14 kwie 2011 17:26

Demokracja po francusku nie to co u nas...

Postautor: incoqnito » 08 gru 2018 18:50


REKLAMA


lusnia
Młodszy chorąży
Posty: 444
Rejestracja: 14 sty 2016 20:07

Re: Demokracja po francusku nie to co u nas...

Postautor: lusnia » 08 gru 2018 19:29

Nie boją się chłopaki walczyć o swoje, nie to co u nas, ciepłe bambosze, kawka, drineczek i jęczenie przed tv że znowu zdrożało :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: Demokracja po francusku nie to co u nas...

Postautor: jarek111 » 08 gru 2018 21:28

biorac pod uwage to za co walcza zolte koszulki to ich protest popieram ale sporo chuliganstwa sie pod te akcje protestacyjne podchacza i mamy to co mamy czyli pozary aut ,okradanie sklepow itd. dzialania policji tez rozumiem choc tak na marginesie trudno odroznic wandali od nomalnie protestujacych obywateli.

.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

zenek69
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7923
Rejestracja: 27 lip 2016 14:24

Re: Demokracja po francusku nie to co u nas...

Postautor: zenek69 » 08 gru 2018 21:30

Spotkania AS Monaco z Nice oraz AS Saint-Etienne z Olympique Marsylia także zostały przełożone. Zaplanowane na piątek oraz niedzielę mecze 17. kolejki Ligue 1 nie odbędą się w pierwotnych terminach ze względu na protesty do których dochodzi w wielu miastach we Francji.

Policja jest zajęta tłumieniem tych protestów i nie mogłaby zapewnić odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa w trakcie pojedynków piłkarskich. Stąd też prefektury Alp Atlantyckich oraz Loary poprosiły o przełożenie spotkań, dla których nowe daty zostaną wkrótce ustalone przez Komisję Rozgrywek Zawodowej Ligi Piłkarskiej (LFP).

Wcześniej zapadły decyzje o przełożeniu meczów Paris Saint Germain z Montpellier oraz Toulouse z Olympique Lyon.

:lol: :lol: :lol:

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: Demokracja po francusku nie to co u nas...

Postautor: jarek111 » 08 gru 2018 21:31

Nie boją się chłopaki walczyć o swoje, nie to co u nas, ciepłe bambosze, kawka, drineczek i jęczenie przed tv że znowu zdrożało :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

wiesz jak jestes inteligentny to dostosujesz sie do kazdego systemu bo w kazdym da sie dobrze funkcjonowac .mnie osobiscie za komuny bylo dobrze ale i w tym systemie nie radze sobie zle i nie narzekam na nikogo .
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .

lusnia
Młodszy chorąży
Posty: 444
Rejestracja: 14 sty 2016 20:07

Re: Demokracja po francusku nie to co u nas...

Postautor: lusnia » 08 gru 2018 21:53

Nie boją się chłopaki walczyć o swoje, nie to co u nas, ciepłe bambosze, kawka, drineczek i jęczenie przed tv że znowu zdrożało :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

wiesz jak jestes inteligentny to dostosujesz sie do kazdego systemu bo w kazdym da sie dobrze funkcjonowac .mnie osobiscie za komuny bylo dobrze ale i w tym systemie nie radze sobie zle i nie narzekam na nikogo .
Ja tylko na kadrę piłkarską i czasem na pogodę :lol: :lol: :lol: :lol:

jarek111
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7510
Rejestracja: 21 sty 2006 21:21

Re: Demokracja po francusku nie to co u nas...

Postautor: jarek111 » 08 gru 2018 23:16

Nie boją się chłopaki walczyć o swoje, nie to co u nas, ciepłe bambosze, kawka, drineczek i jęczenie przed tv że znowu zdrożało :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

wiesz jak jestes inteligentny to dostosujesz sie do kazdego systemu bo w kazdym da sie dobrze funkcjonowac .mnie osobiscie za komuny bylo dobrze ale i w tym systemie nie radze sobie zle i nie narzekam na nikogo .
Ja tylko na kadrę piłkarską i czasem na pogodę :lol: :lol: :lol: :lol:

ja sie pilka nie interesuje wiec mnie ona nie rusza a co do pogody to coz wplywu na nia nie mamy wiec trzeba sie dostosowac :) pozdr


.
dla tych co nie pamietaja to przypominam ze wystepowalem kiedys na forum pod pseudonimem :" twardy" ktory niestety zmienilem zmuszony awaria i utrata danych do logownia sie pod starym nickiem .


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 146 gości