Forex- zaczynam grać.

rynek walutowy
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 09 sty 2019 09:41

skasowałem póki co zysk na Silver , za późno w niego wszedłem a spodziewam sie lekkiego odreagowania wzrostów i jednak jakiś obsuwy kursowej przed kolejna falą wzrostową.

Obecnie mam tylko BUY na COFFEE. mogłem jeszcze OIL WTI zostawić i takie miałem zamiary keszowac go powyżej 50$, ale skeszowałem przy 49, otwierajac pozycje na KC.F . Powinieniem keszowac zamiast WTI srebro wczesniej.

No ale póki co , wszytkie moje pozyycje które otwierałem zakończyły sie zyskownie , z zamknietych pozycji 2 longi WTI i Longa SILVER wyjałem ok 33 k PLN zysku i nadal mam 5 longów na COFFEE. na których obecny zysk wynosi ok 12 K PLN.

REKLAMA


Loki2
Starszy plutonowy
Posty: 35
Rejestracja: 07 kwie 2018 01:26

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Loki2 » 12 sty 2019 01:49

Przestańcie tracić na tym forex i zacznijcie prawdziwy handel na walutami http://www.waluty.fora.pl/

GrzegorzFX
Kapral
Posty: 4
Rejestracja: 14 sty 2019 19:42
Kontakt:

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: GrzegorzFX » 14 sty 2019 19:49

Na początku roku 2019 miałem okazję dołączyć do zespołu redakcyjnego Kryptowaluty.Expert, gdzie powstał specjalnie przygotowany dział na temat Forex. Za ten dział jestem odpowiedzialny i przygotowuje treści wyłącznie dla osób początkujących. Myślę że możesz razem z mną przejść przez Akademie i nauczyć się podstaw rynku FOREX https://kryptowaluty.expert/category/forex/ wszystkie wasze sugestie są mile widziane. W każdym artykule staram się stawiać na jakość bez zbędnego lania wody.

Pozdrawiam
GrzegorzFX

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 15 sty 2019 10:57

Wywaliło mnie z 3 Longów na SL zostały mi jeszcze 2 longi na COFFEE. z teoretycznego zysku 22 K powstała zrealizowana strata na ok 7 K. Totalny zysk zrealizowany spadł z 33 K na jakieś 26 K PLN.( mowie o zamkniętych wszystkich pozycjach)

Cóż cofka jest głębsza niż się spodziewałem, zanegowali to powstające odbicie na chwilę obecną. Trudno.

Teraz patrze tez na oil. oraz XAU i XAG zaczynają być w ciekawych punktach , po przekroczeniu sygnałów pewnie będę otwierał pozycje albo na sell albo BUY, w zależności w którą stronę pójdą.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 15 sty 2019 12:44

No i otworzyłem 2 longi na Oil. wykres wygląda ciekawie nie tylko na szybkich interwałach

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: riplej » 15 sty 2019 14:40

***
taktyka a moze sie uda
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 15 sty 2019 15:16

***
taktyka a moze sie uda
Twoja jest gorsza, spróbuję po raz kolejny, ale znowu mnie wy.du.pcą.

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: riplej » 15 sty 2019 15:32

patrz mule
ja gram w realu


Obrazek
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 15 sty 2019 16:23

Trudno żebyś grał na demo 10 lat.

Ja od razu zacząłem testować Forex na realu. Te swoje testowanie własnie opisuję , zobaczymy czy mój schemat przyniesie sumarycznie profity czy straty.

Obecnie zamknąlem jednego longa na Oila z zyskiem ok 2 K PLN, i otworzyłem kolejnego na COFFEE ponizej 102 USD.

mam obecnie 4 longi na COFFEE i 1 longa na OIL.

Moim zdaniem nadchodzi czas na kolejna próbę podbicia na coffee.

sumaryczny zysk zrealizowanych zleceń to ok 28 K PLN.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 15 sty 2019 16:37

Już ci mówiłem nie mierz innych swoją miarą.

oto historia mojego rachunku . zawarłem też ostatnio zamknietą pozycje żeby pokazać że jest teraźniejszy.

Możesz dalej pajacować ,świerując że tylko ty możesz grac w REALU na FX.

jeszcze raz powtarzam ja dopiuero testuje FX, na akcjach gram juz 15 lat teraz moim zdaniem nadszedł czas na forex w moim przypadku i zacztynam testować swoje sygnały K i S na nim.

Obrazek

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: riplej » 16 sty 2019 09:24

widze ze dobrze ci idzie
w realu juz bys plakal
a tu mozesz zawsze depo uzupelnic o kolejna stowke

Obrazek
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 16 sty 2019 10:06

I kto tu mówi o graniu na DEMO. dziwi cię że ktoś dopakował sobie kasy na rachunek w realu?.

Bez pieniędzy raczej nie da się inwestować, póki co testuje różne opcje grania na FX, podchodzę do tematu testując różne metody grania, jesli wyczaję że jakaś się mocniej sprawdza to jest bardzo prawdopodobne zwiększę jeszcze swoje zaangażowanie bo musze miec odpowiedni margines zabezpieczenia jesli chcę troszkę wiecej pozycji otwierać. Natomiast, już wiem że jednak WOLĘ AKCJE, inwestując w fundamenty w rozwój firmy a nie w zdarzenia losowo-finansowe, które kreują trendy ( jak również trzepanie dzięki lewarom)na danych instrumentach.

Natomiast moim zdaniem nadszedł czas na to ,żeby patrzeć trochę szerzej na możliwości inwestycyjne, niż tylko akcje, szczególnie jeśli rynek jest nie za tęgi. Czas zacząć sie uczyć i kombinowac na innych rynkach niz tylko Polskie akcje , bo kto wie czy to się w przyszłości nie przyda jeśli człowiek będzie musiał zmienic KLIMATU

Na akcjach jest prościej kupujesz i czekasz jak np zrobiłem jakis niedawny czas temu na TENSquare, tutaj przez ten lewar mogą cie wywalić z rynku mocno jeśli przesadzisz z wartością zajmowanych pozycji versus poziom twojego rachunku i zabezpieczenia, ALE własnie po to są testy żeby pewne reguły inwestowania na FX sobie wypracowywać.

Obecna moja gra na FX nie jest nastawiona na jakieś kokosy, po prostu chcę testowac różne metody grania, chociaż przy okazji oczywiście patrze tez na kwestie pieniężnę i nie chodzi tutaj póki co o maxymalizację zysków tylko wypracowanie "bezpiecznych" metod , które pozwolą jednocześnie zarabiać kasę.

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: riplej » 16 sty 2019 11:49

tak na demo mozna wszystko
mozna grac bez konca to worek bez dna
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: riplej » 16 sty 2019 12:42

Obrazek
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 16 sty 2019 13:03

Walczymy ze świrami tak szybko się na tym forum rodzą
to musisz byc istnym don- kichotem , który sam ze soba i swoimi wizjami ciagle walczy. :lol:


Wróć do „FOREX”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości