Forex- zaczynam grać.

rynek walutowy
Krystek
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 07 lut 2019 22:03
Kontakt:

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Krystek » 07 lut 2019 22:09

Daj spokój z Forexem, jak musisz, to przez kantor online graj na realnych walutach ewentualnie w Degiro pakuj w ETFY w USA ;-) MNiej stracisz, a może zarobisz, choćby z dywidendy coś.

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 08 lut 2019 13:47

tyle że ja póki co preferuje Surowce a nie waluty wiec o ile mi wiadomo w kantorach na surocach raczej sie nie gra.

Jesli chodzi o waluty to taka egzotyczna para wyglada ciekawie USDBRL , brazylijski real ma szanse się umocnic znaczaco a wówczas to tez może mieć wpływ na kawę.

Coś mi sie wydaję ze przyszły tydzień odpowie na pytanie czy waro bylo trzymać cały czas kawę czy raczej lepiej było robić kóleczka na poziamch 103-107. Ja tam e stawiałem zadnych take profit itp. dlatego okaze się czy dobrze robiłem olewając granie na zimowym wywczasie czy nie.

karol443
Szeregowy
Posty: 1
Rejestracja: 11 lut 2019 13:45

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: karol443 » 11 lut 2019 13:48

Chcielibyście skorzystać z czegoś innego ? Myślicie że jest ktoś kto spełni wasze zachcianki ? Nawet te najgorsze ;) Wszystkie opcje są możliwe https://www.sexy.co.uk/reading-london.html - skorzystajcie z oferty - super sprawa ! Kobiety do Towarzystwa od zaraz... ! :)

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 11 lut 2019 18:48

Kawa niestety nie poszła w tą stronę w którą się spodziewałem ale nie zamykam póki co pozycji. Za to otworzyłem na lekkie pocieszenie BUY na OIL po 51.56. --zdecydowałem sie na 1 kontrakt niestety także wobec 5 BUY jakie mam na Kawie to naprawde niewielkie pocieszenie , ale cóż licze że kawa jeszcze odbije i zdecyduję co robic dalej.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 12 lut 2019 11:28

tą kawą popełniłem lekki bląd liczyłem na to że jednak pokonają opory w okolicach 106-107 i pojadą mocniej w górę.

A wybili niestety póki co w dół.

W tej chwili mam 1 BUY na w okolicach 51.5 -- 5 BUY na Kawie w okolicach 103.3$ i dokupiłem 2 Buy na coffe w okolicach 100.3 --licząc na jakies większe odbicie i bedę decydował co i jak dalej ---pewnie bedę minimalizował póki co straty.a może jakis zysk z kawy da się osiągnąć.

Obrazek

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 12 lut 2019 13:28

Zamknąłem Longa na Oil w okolicach 53.4 i otworzyłem shorta na oil w tych samych okolicach.

na kawie czekam na jakąś podbitkę.

Obrazek

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 13 lut 2019 15:51

Wypadłem na SL na 4 BUY KAwie zostały mi 2 BUY po ok 100.3 $

Jednak popełniłem bład tzreba było nie spodziewaać się wybicia tylko isć za rynkiem i grac na kłołeczkach oraz postawic bliski SL ptzy wsparciu tej zielonej linii która narysowałem.

No cóż zaliczyłem kolejna lekcję , tego, jak należy postepować na FX.

riplej
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3687
Rejestracja: 26 paź 2017 12:52

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: riplej » 14 lut 2019 10:00

Obrazek
nie pytajcie mnie co bedzie
widze to samo co i wy

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 16 lut 2019 11:14

To fajnie.

Najbardziej żałuje, że puszcałem OIla kupowane BUY po 46 lub nawet ostatnio po 51.5 . Bo to włąsnie na nim są coraz wieksze oznaki zmiany trendu. I to na OILu powinieniem trzymac BUY.

Póki co najwiekszym błedem na KAwie było że nie robiłem kóleczek , bo trend nadal jest spadkowy , a ja usilnie chciałem wyprzedzić fakty i stawiałem na to że ten trend bedzie się zmieniał. Kolejnym błedem było jednak za duzo pozycji jakich pootwierałem spodziewając sie raczej wzrostów i przełamania tego trendu spadkowego.

NO nic , trudno sie mówi , jak się zajmuje sie Spore pozycje to trzeba jednak Grać z trendem a nie próbować wyprzedzać fakty.

I jeszcze jedno Powiem tak , warto testować FX , naprawdę przez te 1.5 miesiąca dało mi to sporo do myślenia, sądze ze wyciagnąłem sporo lekcji szczególnie jesli chodzi o innego rodzaju Inwestowania niż" KUP i ZAPOMNIJ". Suma sumarum , pomimo ze ten rynek jest "MOCNO HARDCOROWY" to ciesze sie ze postanowiłem go testować. I ciesze się ze tak troszke ostrawo grałem bo jakbym grał na mikrolotach z jakimis niewielkimi w sumie róznicami na Zysk/ strata to bym tak poważnie nie podchodził do niego i nie wyciagnałbym az tylko ciekawych lekcji z tego mojego Testowania na FX. :mrgreen:

Najważniejsza zasada ---Trend is Your Friend , chcąc grac na FX to trzeba pamietać ---nie grać przeciwko trendowi nie wyprzedzac go zbytnio tylko starac się kosic kasę krecac kółeczka wykorzystujac DANY TREND--bo przecież można zarabiać i na wzrostach i na spadkach.

P.S Ale radze obserwowac kawę moim zdaniem jest duża szansa że niedługo będzie szansa ponownej walki o chec zmiany trendu, tak jak to się działo od początku stycznia ---przegrana bitwa nie oznacza że nie będzie kolejnych bitew i to może całkiem niedługo.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: Forex- zaczynam grać.

Postautor: Julian11 » 16 lut 2019 18:05

:lol: :lol: :lol:

Za jakis czas coś wkleję , odnośnie tego co właśnie dzisiaj napisałem . Okaże się czy te moje uwagi były tępe czy nie. 8)

Obecnie bardziej skupiam się na akcjach , ale FX dał mi mocno do myślenia i powiększenia pewnej wiedzy, także cieszę się że zdecydowałem sie go testować bo to jest Przyspieszony kurs jesli chodzi o wypracowanie indywidualnych kwesti zwiazanych z sygnałami K i S. :lol:


Wróć do „FOREX”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości