THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

wszystko na temat spółek publicznych
vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: vonlichtenstein » 31 mar 2019 17:20

Tumanie, grałeś też na Qubic pod TTS, gdzie w wyobraźni widziałeś wolumeny większe niż twom. ***, chwaliłeś się, że masz 100 tys sztuk papieru jak chodził po 3 PLN, gdzie po 10 miesiącach zwalił się na 80 groszy. Tam też przetrzymałeś? To pewnie przetrzymałeś też śmieci typu bit evil, GLG czy platige? Wszędzie na tych paździerzach tuman widział tęczową przyszłość i walił tysiące elaboratów - obecnie bankruty z zerowym obrotem na sesjach. Takiego wyjątkowego *** powinni chronić jako dobro narodowe

REKLAMA


boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: boxer2 » 31 mar 2019 17:35

Tumanie, grałeś też na Qubic pod TTS, gdzie w wyobraźni widziałeś wolumeny większe niż twom. ***, chwaliłeś się, że masz 100 tys sztuk papieru jak chodził po 3 PLN, gdzie po 10 miesiącach zwalił się na 80 groszy. Tam też przetrzymałeś? To pewnie przetrzymałeś też śmieci typu bit evil, GLG czy platige? Wszędzie na tych paździerzach tuman widział tęczową przyszłość i walił tysiące elaboratów - obecnie bankruty z zerowym obrotem na sesjach. Takiego wyjątkowego *** powinni chronić jako dobro narodowe
pieknie pojechałes amebie schizofrenikowi buahaha :lol: :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Julian11 » 31 mar 2019 18:10

Grałem na wielu spółkach, na wielu po kilka razy, w różnych odstępach czasu, na wielu zarobiłem na niektórych straciłem ale ogólny bilans jest na mocny+. Jeśli masz z tym problem to jest to twój problem i nie wnikam dlaczego jest problemem, ***😅

Powiem Ci w tajemnicy 100 k pln tu czy tam, to dla mnie nie problem, to mała pozycja w moim portfelu. A mówię to dlatego zebyś jeszcze bardziej przeżywał tą kwestię niż świnia kaszel. 😋

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Julian11 » 31 mar 2019 18:23


pieknie pojechałes amebie schizofrenikowi buahaha :lol: :lol:
Jeśli jesteś takim samym boxerem jak inwestorem to musisz wstydzić się wychodzić z domu, bo z takim poobijanym ryjem na bank ludzie muszą na ciebie z politowaniem patrzeć. 😏

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Erudyta » 01 kwie 2019 06:42

Grałem na wielu spółkach, na wielu po kilka razy, w różnych odstępach czasu, na wielu zarobiłem na niektórych straciłem ale ogólny bilans jest na mocny+. Jeśli masz z tym problem to jest to twój problem i nie wnikam dlaczego jest problemem, ***😅

Powiem Ci w tajemnicy 100 k pln tu czy tam, to dla mnie nie problem, to mała pozycja w moim portfelu. A mówię to dlatego zebyś jeszcze bardziej przeżywał tą kwestię niż świnia kaszel. 😋
Mitomanie, ty nawet nie wiesz jak wyglada 10tys, a o 100k to nawet nie marzysz, bo bys chyba oszalał.
Ktos, kto ma pieniądze nie gada o nich w ogole. Ty gadasz na okrągło, a to znaczy, ze jestes zwyklym golodupcem.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Julian11 » 01 kwie 2019 09:31

Nie masz pojecia , forumowy iodeologiczno partyjniacki *** co robia ludzie z troche wieksza kasą.

Na pewno nie sra.ją politycznymi postami jak ty to robisz agitacyjna po.pier.dólko , szczególnie na forum inwestycyjnym , na którym nic innego nie masz do powiedzenia ***. TEGO faktycznie nie robia bo im po prostu na takie rzeczy szkoda czasu, natomiast Interesuja sie polityka bo to ma bezpośredni wpływ na ich BIZNESS oraz ryzyka i szanse inwestycyjne.

A to ze na parkiecie jest dużo golasów pokroju twojego lub boxera to wiadomo od dawna, Wystarczy popatrzec na wpisy poszczególnych forumowiczów zeby wiedziec czy sa niezli w inwestowaniu czy to sa po prostuy zwykli inwestycyjni frajerzy . Jak sądzisz co twoje wpisy na TYM forum mówia o tobie? ***. to ze wspomniane przez ciebie 10 K pln jest dla ciebie faktyczniue celem trudnym do osiagniecia , rób tak dalej jak robisz do tej pory *** a on ciagle bezie tylko niedoscignionym celem dla takiego Golasa jak ty.

Jesli chodzi o mnie , cóz kazdy moze weryfikować kazdego po jego wpisach po tym czy z biegiem czasu miał ciekawe strzały czy z biegiem czasu mozna było zarobic i powiekszac kapitał na jego ruchach itp itd.

I własnie dlatego pisze na tym forum . Po to zeby to forum juz totalnie nie upadło merytorycznie , na tle tych wszystkich politycznych nagonek i p.ie.rdół wypisywanych przez takich farfocli jak ty. Wszytko próbojecie zniszczyć nawet fora które powinny koncetrowac się na opiniach dotyczacych poszcególnych spółek , wy KMIOTY zasrywacie swoim ideologicznym SYFFEM .Właśnie dlatego , pisze żeby w tej masie SYFU jaki produkujecie od czasu do czasu pojawił sie jakis barziej merytoryczny wpis , Jest pare osob tutaj którzy to samo robią co ja mają pojecie o rynku i nie sa golasami, niestety moim zdaniem za mało się udzielają , co prowadzi do tego ze to forum umiera śmiercia naturalną zasrywane syfiastymi postami przez takich Pa.ta.ła.chów jak ty. :mrgreen:

Kto nie pzreciwstawia się syfowi i złu jest za jego rozszerzanie i mnożenie też odpowiedzialny, bo to prowadzi do masowego ogłupiania ludze i ich degrengolady umysłowej szcególnie na takim forum jak to , gdzie zamiast konkretów na temat inwestowania , spółek , mozliwości i ryzyk ---zalęgły się takie GN.IDy jak ty , ktore kalają to forum non stop wyłącznie Ideologiczna Nagonką .

CFD
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 327
Rejestracja: 01 lut 2011 10:47

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: CFD » 01 kwie 2019 10:02

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

pandorinium
Chorąży sztabowy
Posty: 6728
Rejestracja: 08 mar 2016 08:43

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: pandorinium » 01 kwie 2019 10:09

alina od tych milionów zarobionych na bitevil w końcu oszalał. :lol:

Erudyta
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2667
Rejestracja: 02 lis 2018 11:08

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Erudyta » 01 kwie 2019 10:17

Nie masz pojecia , forumowy iodeologiczno partyjniacki *** co robia ludzie z troche wieksza kasą.

Na pewno nie sra.ją politycznymi postami jak ty to robisz agitacyjna po.pier.dólko , szczególnie na forum inwestycyjnym , na którym nic innego nie masz do powiedzenia ***. TEGO faktycznie nie robia bo im po prostu na takie rzeczy szkoda czasu, natomiast Interesuja sie polityka bo to ma bezpośredni wpływ na ich BIZNESS oraz ryzyka i szanse inwestycyjne.

A to ze na parkiecie jest dużo golasów pokroju twojego lub boxera to wiadomo od dawna, Wystarczy popatrzec na wpisy poszczególnych forumowiczów zeby wiedziec czy sa niezli w inwestowaniu czy to sa po prostuy zwykli inwestycyjni frajerzy . Jak sądzisz co twoje wpisy na TYM forum mówia o tobie? ***. to ze wspomniane przez ciebie 10 K pln jest dla ciebie faktyczniue celem trudnym do osiagniecia , rób tak dalej jak robisz do tej pory *** a on ciagle bezie tylko niedoscignionym celem dla takiego Golasa jak ty.

Jesli chodzi o mnie , cóz kazdy moze weryfikować kazdego po jego wpisach po tym czy z biegiem czasu miał ciekawe strzały czy z biegiem czasu mozna było zarobic i powiekszac kapitał na jego ruchach itp itd.

I własnie dlatego pisze na tym forum . Po to zeby to forum juz totalnie nie upadło merytorycznie , na tle tych wszystkich politycznych nagonek i p.ie.rdół wypisywanych przez takich farfocli jak ty. Wszytko próbojecie zniszczyć nawet fora które powinny koncetrowac się na opiniach dotyczacych poszcególnych spółek , wy KMIOTY zasrywacie swoim ideologicznym SYFFEM .Właśnie dlatego , pisze żeby w tej masie SYFU jaki produkujecie od czasu do czasu pojawił sie jakis barziej merytoryczny wpis , Jest pare osob tutaj którzy to samo robią co ja mają pojecie o rynku i nie sa golasami, niestety moim zdaniem za mało się udzielają , co prowadzi do tego ze to forum umiera śmiercia naturalną zasrywane syfiastymi postami przez takich Pa.ta.ła.chów jak ty. :mrgreen:

Kto nie pzreciwstawia się syfowi i złu jest za jego rozszerzanie i mnożenie też odpowiedzialny, bo to prowadzi do masowego ogłupiania ludze i ich degrengolady umysłowej szcególnie na takim forum jak to , gdzie zamiast konkretów na temat inwestowania , spółek , mozliwości i ryzyk ---zalęgły się takie GN.IDy jak ty , ktore kalają to forum non stop wyłącznie Ideologiczna Nagonką .
Odarlem cie z szat, w które sie ustroiles, forumowy ***. Pod bogato zdobionym nakryciem mamy golodupca, ktory do tego jest zwyklym prostakiem. Byciebiednym nie jest niczym zlym. Zawsze jest szansa sie z niej wyrwac. Natomiast bycie biednym prostakiem i cwaniakiem to juz gorsza sytuacja.
Pamietaj forumowy napinaczu, nic w internecie nie ginie. Te twoje zalosne elaboraty to jedynie material dla lekarza lub studentow psychiatrii.
Na dokladke glosujesz na platforme, czyli ludzi, którzy nie maja pojecia o niczym. Kopacz poluje na dinozaury, kidawa blonska opowiada o naturze co to przekopu mierzei nie wykonala, a wiec jest niepotrzebny i cala masa innych "europejczykow", ktorych cytowac mi sie nie chce.

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: vonlichtenstein » 01 kwie 2019 10:24

"Jest pare osob tutaj którzy to samo robią co ja mają pojecie o rynku i nie sa golasami,"
Powiedział skończony tuman, który wyprodukował TYSIĄCE!!! postów na takich gwiazdach parkietu jak GLGPharma, Bit Evil, Qubiq Games, Platige Image, Farm czy Mabion, gdzie widział tęczową przyszłość.
Tuman to mało powiedziane. Gdyby kazali małpie wylosować 5 spółek z 800 to nie ma takich praw statystyki, żeby wybrała tak jak ty *** skończony.
Prostak zaraz zacznie wklejać zdjęcia z last minute w Tajlandii, jak to miał w zwyczaju jeszcze ze 3 lata temu. Jednak potrzeba dwóch, trzech pokoleń, żeby przestało ***** tym buractwem na odległość

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Julian11 » 01 kwie 2019 10:24

Ciebie nie trzeba obdzierać bo jak ten innych bajkowy GAmoń , chodzisz cały czas z wałsnej woli na GOLASA i śwecisz swoja bladą rzycią oraz małym Praktycznie ZEROWYM faj.fusem inwestycyjnym tu na forum. :mrgreen:

Żryj gruz agitacyjny partyjniacki ku.ta.fonie. :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Julian11 » 01 kwie 2019 10:58

"Jest pare osob tutaj którzy to samo robią co ja mają pojecie o rynku i nie sa golasami,"
Powiedział skończony tuman, który wyprodukował TYSIĄCE!!! postów na takich gwiazdach parkietu jak GLGPharma, Bit Evil, Qubiq Games, Platige Image, Farm czy Mabion, gdzie widział tęczową przyszłość.
Tuman to mało powiedziane. Gdyby kazali małpie wylosować 5 spółek z 800 to nie ma takich praw statystyki, żeby wybrała tak jak ty *** skończony.
Prostak zaraz zacznie wklejać zdjęcia z last minute w Tajlandii, jak to miał w zwyczaju jeszcze ze 3 lata temu. Jednak potrzeba dwóch, trzech pokoleń, żeby przestało ***** tym buractwem na odległość
Buractwem i minomaństwem jest JUŻ sam twój nick VONLICHTENSTEIN. ---kmiotku. :lol:

To definuje juz twoje komplexy tak samo jak tego gamonia partyjniackiego jego nick "ERUDYTA" --w necie Komplexy wychodza jeszce dobitniej na światło dzienne bo Ci wszyscy zakomplexieni ludzie moga tutaj swirować Tych kim chcieliby byc i w ten prosty sposób podswiadomie Pokazują swoje Komplexy.

Ostatnio byłem na w Malezji ( Langkawi wyspa i w stolicy Kualalumpur) a nie w tajlandii , niedługo wybieram się do Indii ( wykorzystując ze dzieciaki beda miały w szkole sporo wolnego)przez Dubai w którym będe znowu parę dni jesli juz tak bardzo interesują cie moje podróże z rodziną.

Co do innych kwestii to widze ze bardziej sledzisz moje ruchy niz ja sam , bo wykonywałem je mnóstwo w całym swoim minwestorskim zyciu oraz w ostatnich latach.

Na mabionie nie widziałem tęczowej przyszłosci bylem raczej sceptycznie nastawiony co nie przeszklodziło mi wejsc w MAB na szybkie deal gdy ten wybijał sie swego czasu z boczniaka po 8x PLN.

Obrazek

Tak miałem tez inne spółki np PLI dlatego że widziałem w nim mozliwosc zarobku tez swego czasu go skubałem pomimo ze był to towar bardzo mało płynny.

Obrazek

Jak wspomniełem na wielu transakcjach zarobiłem , na jednych wiecej na innych mniej , na niektórych miałem tez w plecy -normalka----ale Bilans jest mocno na +


teraz zobacz Kasztanie do ilu doszedł np TAKI PLI---po tym jak zbierałem go w cenach ponizej i troche powyzej 20 PLN. :mrgreen:

Chyba tym postem troszke rozwiałem juz twoiuch i innych tego typu Fa.jfu.sów wątpliwości i wyobrażeń dotyczących mojej osoby jesli nie ---To JEST to już tylko WASZ ból du.py. :mrgreen:

A teraz Faj.fusy macie niebywała okazję popisac się swoimi wejsciami w jakies dowolne 2 Spółki. Pokażcie co sobą reprezentujecie FORUMOWE SZCZEKACZKI inwestycyjne RATLERKI. :mrgreen:

A jak nie to Mordy w kubeł i do BUDY, inwestycyjne Pa.ta.ła.chy. ---BBBUUUU.

PO OWOCACH ICH POZNACIE.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Julian11 » 01 kwie 2019 13:02

Zeby była jasnosc nie mam nic do ludzi niezamożnych(Sam swego czasu musiałem sie mocno fizycznie napocić pzrez parę lat żeby zebrać jakiś kapitał inwestycyjny , aby potem tez mocno sie napocić na GPW żeby go z czasem powiększac itp itd. ). Ale wiedziałem co i po co robie , miełem swój cel który konsekwentnie realizowałem pomimo tego ze nie miałem na poczatku mozliwosci finasowych żeby go móc realizować, czyli stać się inwestorem indywidualnym .

Mam za to Kmiotów inwestycyjnych którzy swiruja innych niz sa w realu, którzy na forum swiruja erudytów i inne wymyslone postacie, bo mysla ze NET wszytko bezkrytycznie łyknie , nawet to ze w realu sa zakomplexionymi GAmoniami z wypranymi baniakami. Tacy ludzie są antymidasami gdzie nie wejda czego się nie dotka zamieniaja wszytko w gó.wnia.ny syf CZEGO OBRAZEM JEST np. DEGRENGOLADA TEGO FORUM.

Czasy TROLLI się powoli kończą , ludzie juz zaczynaja kumac czym sa FAKE NEWSY , jak obnażac TROLLISKA na róznych poziomach i forach w necie , jak na TU na forum inwestycyjnym Ukazywac GOLASÓW jako GOLASÓW a nie erudytów vonlichtensteinów , boxerów tego typu wymyslonych nicków pzrez róznych zakomplexionych zła.ma.sów.



NIE mam szacunku do takich Kmiotów którym nikt JUŻ nie wytłumaczy i nie wyjaśni ze CZARNE TO jednak CZARNE A BIAŁE TO jednak BIAŁE , bo ich wyprane (przez porażki zyciowe, komplexy i iodeologię ) baniaki takiej oczywistej prawdy po prostu nie sa w stanie zaakceptować. To sa juz ludzie przegrani a w dodatku w swym zacietrzewieniu i totalnej Głupocie niebezpieczni , bo chca na siłe zaradzić INNYCH tym SYFEM jaki w ich żałosnym jestestwie z nich się wylewa każdego DNIA.
Ostatnio zmieniony 01 kwie 2019 13:15 przez Julian11, łącznie zmieniany 1 raz.

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: vonlichtenstein » 01 kwie 2019 13:12

Prostaku, tobie już niedługo imion w kalendarzu zabraknie, tyle razy musiałeś nicki zmieniać. Żulian hahaha.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Julian11 » 01 kwie 2019 13:21

Prostaku, tobie już niedługo imion w kalendarzu zabraknie, tyle razy musiałeś nicki zmieniać. Żulian hahaha.
widzisz Ćwoku vonlichtenstein, nawet polski Julian nie przejdzie ci przez gardło tylko juz w swoim mitomańskim zakomplexionym ŁBIE musisz to po swojemu zmieniac na jakiegos ---ŻULIAN.

własnie o tym mówie , macie tak zwichrowane baniaki ze nawet najprostszych najbardziej klarownych kwestii NORMALNIE nie rozpatrujecie--- tylko wszystko musiecie MODYFIKOWAC w swoim chorym schizoalastycznym BANIAKU.

NIKT WAM ( ***) nie wmówi ze CZARNE TO CZARNE A BIAŁE TO BIAŁE, wy po.pa.pra.cy i tak swoje ( wykreowane w chorej wyobraźni) wiecie. :mrgreen:

Zryj gruz Faj.fusi.e i mów ze to świeżutka bułeczka. :mrgreen: :mrgreen:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 227 gości