THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

wszystko na temat spółek publicznych
hantar
Chorąży sztabowy
Posty: 4763
Rejestracja: 23 sie 2008 19:22

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: hantar » 02 kwie 2019 17:31

Zawsze byles na bakier z faktami i zawsze najlepiej wychodzilo ci obrazanie ludzi, naganianie i cynizm. Nie spedze nawet sekundy wiecej na dyskusje z toba i prostowanie tych twoich nieprawdziwych wywodow, bo szkoda mi na to zycia.

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE Farmy ub 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Julian11 » 02 kwie 2019 18:03

Jak zawsze w tego typu przypadkach punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, opinie to indywidualna kwestia tego co je wygłasza. Jednak mimimum uczciwości wymaga wspomnieć że o F51xpisalem jak była po kilkanaście pl ów twierdząc że ma potencjał do wzrostów który okazał się faktem. Potem jasno powiedziałem że owalilem po ok 50 PLN cześć kwiatów bo mnie zawiódł tan techniczny blamaż debiutu WW3. I od tamtego czasu raczej widziałem już więcej ryzyk niż szans, dlatego też zdecydowałem się sypać kwitami i później po 4x PLN i 3x PLN. Żałować tylko mogę że wszystkiego nie wywaliłem po 50+ gdy debiut okazał się techniczną mega wtopą. W innych kwestiach również forumowych nie mam sobie nic do zarzucenia.

Warto dodac że w tym czasie była mocna posucha rynkowa, to był chyba najlepszy papuer jeśli chodzi o stopy zwrotu w tym okresie czasu na rynku, mówię o okresie od marca 2018 roku do debiutu WW3 na rynku.

boxer2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2729
Rejestracja: 11 lip 2018 14:33

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: boxer2 » 02 kwie 2019 18:11

po co piszecie z tym *** Alikota vel Morzem Głupoty ten schizofrenik stracił wszystko na Petrolu i dostał do łba :lol: :lol: :lol:

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: vonlichtenstein » 03 kwie 2019 12:32

Kwadratowy łbie nie kupowałeś farma po 15 pod www3 a pod get even totalny ***. Co się działo potem wszyscy wiedzą, po tej katastrofie, którą wszyscy przewidywali oprócz ciebie skończony *** w międzyczasie zj... się z 20 na 5 PLN a ty *** prawdopodobnie wyprzedawałeś tnąc straty. Ciekawe prawda naganiaczu Ciekawe

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Julian11 » 03 kwie 2019 12:55

Twoj wyimaginowany schizolasty świat ---coraz bardzoej cie pochłania . Zyjesz we wlasnych ułudach PUSTKU , tworząc iluzje ze to jest real. Wlasnie takie Kasztany jak ty ---sa Syfem tego świata bo z takimi i*** po prostu nie ma mozliwosci polemiki i konstruktywnej Dyskusji.

Jestes psycholem i powinienes sie leczyc z tych zaburzeń rzeczywistyości.

MASZ parę zleceń ĆWOKU na F51 Od kórych włansie wtedy zaczałem swoje zbieranie F51 pod pierwsze infa z portali na temat WW3.

Obrazek

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: vonlichtenstein » 03 kwie 2019 13:02

Proste pytanie skończony tumanie, kupowałeś farmę rok wcześniej na początku 2017, pod wyjście get even czy nie barani łbie?

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Julian11 » 03 kwie 2019 13:13

Proste pytanie skończony tumanie, kupowałeś farmę rok wcześniej na początku 2017, pod wyjście get even czy nie barani łbie?
kupowałem farme rok wczesniej pod GE, z tym zarobkiem wyszło gorzej niz sadziłem ale troche ugrałem--co juz ci powinno powiedziec że kwity spzredałem też w 2017 roku.

Wiec wbij sobie do tej pustej PAŁY że moje inwestowanie nie polega TYLKo na kupowaniu kwitów i ich tzryamniu pare lat chociaz takie inwestycje tez sie zdarzają . Ja kupuje kwity z konkretnych powodów i potem sypie tymi kwitami z konkretnych powodów czasami sa to szybkie ruchy czasowo ---czasmi dłuzsze a czasmi moga trwac pare lat.

Ostatnio bardzo często tejduje i zmieniam spółki a nawet czesto gram na rych samych spółkach wykorzuystujac ruchy cenowe jak to jest w przypadku np KRU gdzie juz chyba 4 raz jestem w tym kwicie wykorzytujac ruchy cenowe.

staram się podchodzic elastycznie do rynku czasmi kupuje czysto technicznie czasami z powodu fundamentalnego , a czasmi z przekonania ze papaier moze dac zarobić bo ciekawe rzeczy się tam dzieja i moze być grubo pomimo Tak było np z 11 bit w 2014 roku gdy go kupowałem po ok 10 PLN pzrez pare miesiecy pod TWoM ktorego potencjał był totalnie olewany pzrez rynek .

moj schemat jest prosty Kupuje gdy uwazam to za stosowne i z jakis powodów uwazam że moze byc drożej spzredaje gdy uwazam to za stosowne i z jakis powodów czuje ze to juz ten czas. Staram sie podchodzic do rynku logicznie i systemowo i taki włansie jest mój system. Gdy sądze ze tzreba brac dany kwit BIORĘ GO , gdy sa dze ze tzreba sypac dany kwit Sypie , wynika to z róznych przesłanek i pobudek ale trzymam sie tego systemu i jak do tej pory ten schemat ogólnie rzecz biorąc DZIAŁA.

oczywiscie to nie znaczy że wszystkie moje stzrały sa celne itrafione czy optymalnie wykorzystane , czasmi tez ponosze straty na pewnych pozycjhach czasmi za wczesnie spzredaje a zysk mógłby byc wiekszy , czasmi pzreytrzymam dany papier za długo i tez nie optymalizuje zysków bo kwit leci w dól a wraz z nim potencjalne moje zyski. Ale własnie taki to juz jest rynek.

mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: mareqq » 11 kwie 2019 17:56

Jednak to troche bardziej rozbudowana gra niz get even:

https://www.youtube.com/watch?v=e_VQFtngQwA

mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: mareqq » 11 kwie 2019 18:02

Ooo i naganiacze juz zaczynaja:

https://www.twitch.tv/bonkol

kromki chleba mi jeszcze brakuje heheh i jego battlefilelda na sterydach, cos kromeczka nie gra ostanio :lol:

mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: mareqq » 11 kwie 2019 19:38


Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Rif1977 » 12 kwie 2019 10:20

Ja *****. Chcą zebrać minimum 100k, a jak nie zbiorą to co? Chyba, że liczyli na 5mln dolarów zebranych.
Liczą na darmową reklamę, ale na ten moment wygląda to dramatycznie słabo. Akcjonariusze chyba się zrzucili, ale to tylko pokazuje jak marny akcjonariat pozostał.
I jeszcze opcji dla wpłacających pełno, a różnią się detalami, których nie chce mi się nawet szukać i odróżniać.
Prezentacje do niczego nie zachęcające, bo klimatu Stalkera, to w tym zero. Do tego jakiś tani cosplay i paru pracowników przebranych. Klimaty garażowej produkcji. Obawiam się, ze F51 nigdy nie zaskoczy poza poziom przetrwania, gwarantującego kasę Pazdurowi i wspólnikom.

Pandziora
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7526
Rejestracja: 14 kwie 2005 17:28
Lokalizacja: Karkosikowo

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Pandziora » 12 kwie 2019 14:32

Warto kupić cd-action dla
- NecroVisioN: Lost Company PL/EN (Steam) ??
Z 1zł od sztuki pewnie dostaniecie i w sumie mogę się dołożyć do budżetu, bo nie posiadam nowych gier farmy i mogę zagrać w coś starszego :P
Czy wzrośnie czy spadnie leszcz zostanie na dnie : )
"Cymcyka nie ma" - Bandyta : )

mareqq
Starszy chorąży
Posty: 1241
Rejestracja: 06 sie 2011 16:55
Lokalizacja: Warszawa

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: mareqq » 13 kwie 2019 17:43

Efekt kampanii kickstartera bardzo fajnie widać na grupie, która wyraźnie przyspieszyła:

https://steamcommunity.com/games/1016800/members/

Invest-Journey
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 307
Rejestracja: 24 cze 2017 16:33

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Invest-Journey » 14 kwie 2019 17:46

Aby zrozumieć co się dzieje na F51, rzucamy Wam najpierw obraz w ujęciu długoterminowym, wykres tygodniowy. Naszym zdaniem, od okolic marca 2018 roku do gry wszedł „gruby” gracz. Stwierdzamy tak tylko po wzroście wolumenu. Od tego momentu zakładamy więc, że kurs może być „kontrolowany” przez znaczącego inwestora, lub jego działania powinny być bardziej przejrzyste. Na podstawie tylko tego jednego wykresu, udało nam się ustalić, że poziom 10~15 zł za akcję powinien odgrywać w długim terminie bardzo mocny poziom wsparcia.

Cała analiza dostępna na http://investjourney.pl/2019/04/14/tydz ... iedzialek/

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: THE FARM 51 [F51] księga V Czas prawdy w grze fałszu

Postautor: Rif1977 » 14 kwie 2019 22:16

To jest NC. Grubych graczy się zachciewa. Raczej jakiś spekulant działa sprytny.


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 86 gości