TEN SQUARE GAMES [TEN]

wszystko na temat spółek publicznych
Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 13 kwie 2019 20:44

Od late same teksty, te same formułki, te same bajania. Ten sam ***
Chłopie pańszczyźniany , chamie niemyty won- lichtenstein gdzie są te same texty , gdzie są te same bajania--Fakty to cyferki i wyniki które nie są tajemnicą

Ale tobie pusty łbie przeciez nikt nie wmówi ze BIAŁE TO BIAŁE A CZARNE TO CZARNE . :lol: :mrgreen: :lol:

*** jakich wielu jest na tym świecie , jak to pewien klasyk powiedział o imieniu Stasiek ---"dopóki nie skorzystałem z internetu nie wiedziałem ilu IDIOTÓW jest na swiecie".---O Tobie pisał i tobie podobnych gamoniach. :lol: 8) :lol:

1 qw 2019 roku 45 mln przychodów zyski netto pewnie w okolicach 15 mln PLN , zobaczymy jak będzie dalej. Porównamy to z wynikami 11 bit . :lol: :lol:

REKLAMA


vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: vonlichtenstein » 14 kwie 2019 00:03

Jesteś *** nawet w pewien sposób zabawny a już na pewno rzadko spotykany. W psychiatrii takie schorzenie nazywa się lepkością myślenia
https://neurologia-praktyczna.pl/a1307/ ... lenia.html
No wypisz wymaluj *** alikota. Te twoje fakty i cyferki wszyscy widzieli na Bit Evil gdzie dopakowałeś podprogowo hehehe, na GLG Pharma, na Platige Image, na Qubic Games, na Mabionie, na Farmie...no po prostu Jonasz, gdzie się pojawi tam wiadomo, że smród i spalona ziemia. Pastuchu wylazłeś z nory, gdzie dla pewności spi.....ś na parę tygodni po tej nagonce na gliwickiego ***, o którym wszyscy wiedzieli że śmieć. Kwarantanna, kolejna zmiana nicku i *** jak nowy.
Co ci tam ostatnio wklejałem, Qubica? To może jutro kolejny odcinek pt. "Tuman przekracza próg 5% na Bit Evil przy kursie 6 PLN". See you pastuchu

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Rif1977 » 14 kwie 2019 07:00

Fakt, ***. Myśli, że wyniki będą mieć znaczenie dla 11bit, tak jak mają przez lata na CDP. Liczą się przyszłe projekty. A te już teraz w 11bit pracują nad trzema, a każdy z nich ma docelowo budżet dwa razy większy od Frostpunka. FC jeszcze trochę pozwoli zarabiać, ale gdzie przyszłość?
Spekulant Alik liczy, że jeszcze kurs podrosnie i ucieknie, zwalajac na brak wizji, zbyt wolny rozwój. Jest tak przewidywalnie pusty w swej strategii.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 14 kwie 2019 11:16

Nie interesuje mnie obecnie 11b czy CDR. Interesuje mnie TSgames.

Jak myślisz *** czy tsgames zamykają na skobel? Czy tylko z obecnych gier będą żyli przez kolejne kwartały i lata? Moim zdaniem jeśli z FC ciągnął taki szmalec to jest szansa że znowu wstrzela się w jakąś grę a bardzo długa monety ich gier ( co widać po Lets Fish) będzie podbijać ich wyniki że skumulowanej menetyzacji coraz większej ilości gier evergreen

Jak mówię po owocach ich poznacie mają w planie 4 gry wypuścić do końca 2020 roku a już obecnie maja większe przychody niż 11 bit a zyski jak widać też rok do roku potężnie rosną.

klaxon
Chorąży sztabowy
Posty: 5453
Rejestracja: 01 kwie 2006 08:09

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: klaxon » 14 kwie 2019 20:00

A dlaczego tak się wypierasz posiadania akcji 11bit? A niby czyje to transakcje były w listopadzie https://naforum.zapodaj.net/76c9719f1ded.png.html ??? Tylko nie pisz, że sprzedałeś w zeszłym roku 10% wyżej na podbitce po 280 bo i tak nie uwierzę. Co jest wstydliwego w posiadaniu obydwu spółek i po co przy tym opluwać jedną z nich, zwłaszcza że TEN wcale nie zachowuje się lepiej od 11bit - tego nie rozumiem???
Ostatnio zmieniony 14 kwie 2019 21:53 przez klaxon, łącznie zmieniany 2 razy.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 14 kwie 2019 20:47

Moje wypowiedzi odnoszą się do kolesi którzy mając 11bit, psioczą na TS games z powodu mojej osoby. Dlatego też chcąc jednak do pyskówki wprowadzić jakieś elementy z punktu widzenia inwestora ważne mówię o wynikach.

Wystarczy porównać rok 2018 gdzie na 11b był ważnym rokiem debiutu gry nad którą pracowali 4 lata vs. Wyniki Tsgames. W dodatku będzie można porównywać wyniki z kolejnych qw. I porównać monetyzacje produktów obu spółek w 1 wszy kwartale 2019 roku i kolejnych. To odnośnie tego dezawoulowania osiągnięć wynikowych TSGames, przez niektórych kolesi co moim zdaniem jest idiotyzmem. Powiem więcej jeśli z FC potrafią wyciągać taką kasę, to sądzę że te największe i najlepsze produkcję są przed nimi, bo FC moim zdaniem nie jest jakąś wybitną grą, a mimo tego potrafią ją tak świetnie monetyzować co więcej Lets Fish pokazuje że najlepsze wyniki monetyzacje można osiągać nawet po 6 latach od debiutu gry na rynku.

Rif1977
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2322
Rejestracja: 21 gru 2014 13:21

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Rif1977 » 14 kwie 2019 22:19

A dlaczego tak się wypierasz posiadania akcji 11bit? A niby czyje to transakcje były w listopadzie https://naforum.zapodaj.net/76c9719f1ded.png.html ??? Tylko nie pisz, że sprzedałeś w zeszłym roku 10% wyżej na podbitce po 280 bo i tak nie uwierzę. Co jest wstydliwego w posiadaniu obydwu spółek i po co przy tym opluwać jedną z nich, zwłaszcza że TEN wcale nie zachowuje się lepiej od 11bit - tego nie rozumiem???
Pisał niedawno, że nie ma 11bit, więc znowu ***** tworzy. Puścił pewnie kwit zestrachany w grudniu i przeskoczyć na TSG.
Nie mam 11 bit wole jednak Ts games na chwile obecną i jesli chodzi o At , wycenę Kwitu , oraz ciagą dynamikę zwiekszania przychodów zysków czuli ogólnie AF na chwile obecną.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 15 kwie 2019 08:55

Ano 11 bit nie mam, trochę mnie zaskoczyło to że zamknęli lukę bessy na ok 420 PLN, pod taką ***** jak 15% konsensus zysk o 1 mln PLN większy niż owy konsensus zwiększając kapitalizację o ponad 200 mln.

Ale rynek jest jaki jest, często nielogiczne ma zagrania ale w jednak w dłuższej perspektywie jednak logika ma największe znaczenie jeśli chodzi o inwestowanie. Wyniki wyniki i jeszcze raz wyniki, to one determinują wyceny spółek w long term. Spodziewają się coraz lepszych wyników na TSgames które już teraz są świetne ( 2018 porównywalny do 11b gdzie bity miały premierę gry którą robili 4 lata), w tym roku spodziewam się dużo lepszych, przychody ok 200 mln zyski na poziomie 50-60 mln PLN.

PawelPL
Sierżant sztabowy
Posty: 151
Rejestracja: 05 mar 2019 11:01

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: PawelPL » 15 kwie 2019 12:55

Julian wysłałem ci prywatną wiadomość. Mógłbyś coś odpisać? Dzięki

Kris20MLN
Starszy plutonowy
Posty: 34
Rejestracja: 10 sie 2017 17:06

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Kris20MLN » 15 kwie 2019 14:59

Ano 11 bit nie mam, trochę mnie zaskoczyło to że zamknęli lukę bessy na ok 420 PLN, pod taką ***** jak 15% konsensus zysk o 1 mln PLN większy niż owy konsensus zwiększając kapitalizację o ponad 200 mln.

Ale rynek jest jaki jest, często nielogiczne ma zagrania ale w jednak w dłuższej perspektywie jednak logika ma największe znaczenie jeśli chodzi o inwestowanie. Wyniki wyniki i jeszcze raz wyniki, to one determinują wyceny spółek w long term. Spodziewają się coraz lepszych wyników na TSgames które już teraz są świetne ( 2018 porównywalny do 11b gdzie bity miały premierę gry którą robili 4 lata), w tym roku spodziewam się dużo lepszych, przychody ok 200 mln zyski na poziomie 50-60 mln PLN.
ja się przesiadłem
inwestuje od 2010r. od 2013r. tylko tym się zajmuję,
mój cel to 20 MLN w portfelu do 2025r., brakuje jeszcze :shock:

Nika5
Starszy szeregowy
Posty: 2
Rejestracja: 14 kwie 2019 18:04

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Nika5 » 16 kwie 2019 02:38

No to słabo. Pan Morawiecki dziś ogłosił, kolejną reformę systemu emerytalnego. Totalną. Fundusze będą musiały wysprzedawać się z akcji giełdowych, a u nas jest ci ich bez liku. :oops:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 16 kwie 2019 14:33

No to słabo. Pan Morawiecki dziś ogłosił, kolejną reformę systemu emerytalnego. Totalną. Fundusze będą musiały wysprzedawać się z akcji giełdowych, a u nas jest ci ich bez liku. :oops:
Po 1 wsze nie odrózniasz OFE od TFI to raz . Ofe jest 1 dno z udziałem 7.5%( ibecna wycena to ok 60 MLn PLN) znam duzo spółek ktore maja wiecej OFE w akcjonariatach.

Po 2-gie nie wiadomo ile osob złozy deklaracje zeby ich konta zasilał konto zus , w praniu wyjdzie jakie bedą proporcje- ale dowalajac 19% podatek przekształceniowy razcej "obawiaja sie" ze sporo osob moze miec konta w IKE.

Po 3 cie jesli uwazasz ze wszyscy beda sypali OFE i TFI to patrząc na akcjonariat TEN widze ze głowni pojedynczy prywatni inwestorzy maja znacznie wiekszy udział( ponad 60%) w akcjonariacie niz w np CDR czy 11 bit.- 8)
Ostatnio zmieniony 16 kwie 2019 15:16 przez Julian11, łącznie zmieniany 1 raz.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 16 kwie 2019 15:12

Poza tym oni nie mają problemu z tym żeby dużą część kasy która spółka zarabia wydatkować w postaci dywidendy z racji niskich kosztów produkcyjnych. Dlatego jeśliby zaszła taka potrzeba to sądzę że sporą cześć zysku w danym roku mogliby przeznaczyć na skup akcji celem np umorzenia. I teraz jak zawsze wszystko będzie zależało od tego ile hajsu spółka zarobi. Także tutaj też nie obawialbym się mocno tych ewentualnych turbulencji, jeśli jej rozwój będzie tak imponujący jak do tej pory.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 16 kwie 2019 20:20

A tymczasem FC w kwietniu w stanach na IOS zrobił chwilowy najlepszą pozycje jaką miał do tej pory.

https://www.appannie.com/en/

Na Ipady wszedł pare dni temu chwilowo w monetyzacji do pierwszej 100 jesli chodzi o US games ustanawiajac rekord pozycji jaką osiagnał FC na ipady w US.


Obrazek


Na iphony jest w poblizu mogaicznej TOP 100 Grossing. w US GAMES --też ustanawiając rekord pozycjonowania monetyzacji gry .

Obrazek

NA androidzie też jest fajnie monetyzacja oscyluje niedaleko 100 Miejsca w US games.

Obrazek

Wydaje sie że ich cel , bycia w TOP 100 najlepiej monetyzujacych sie gier w stanach zostanie osiagnięty z czasem.

Czekamy na infa o chinach , i na monetyzacje kolejnych ich projeków.

Z tych wykresów widac że 2 qw zapowiada sie nie gorzej niz 1 qw 2019 roku. 8)

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 17 kwie 2019 10:04

Dlatego też uwazam ze niedługo cos powinno sie znowu zacząć dziać pozytywnego na kursie po tej korekcie wzrostów. PÓki co zapowiada się że kwiecień będzie nie gorszy niż marzec a 2 qw nie gorszy niż 1 qw. A to moze oznaczać że w Dwa kwartały tego roku moga zrobic ok 90 MLN + przychodów i ok 30 MLN zysku dodając do tego 2 kwartały zeszłego roku skumulowany zysk może być na poziomie 60 MLN PLN czyli C/Z przy obecnej kapitalizacji wynosiłaby ok 13.5 . To bardzo nisko porównujac z innymi spółkami gamedevu , a jeszcze czekamy na ciekawe infa dotyczące FC na chiny oraz wprowadzanych nowych gier najpierw do soft launch a potem na właściwe debiuty i monetyzacje kolejnych projektów spółki. 8)


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 212 gości