TEN SQUARE GAMES [TEN]

wszystko na temat spółek publicznych
glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: glowacki4 » 23 kwie 2019 15:51

A tak popisywał się swoją wiedzą Julian/Alina w zeszłym roku:

"A tak swoja drogą to JEST TU taki jeden CWANIAK po którym juz na parkiecie po HARDCORZE jadą ( i słusznie) .

SZPECJALISTA od grafiki tak sie sam OKREŚLA.

NIech mi wyjaśni na czym polega DYNAMIKA gry i MEGA WYPAS grafiki MOONLIGHTERA . Bo tak patrze patrze i słabizne widzę. A jeszcze większa LIPKA bedzie z tym drugim tytułem children of morta tam pixele mają wielkosc 2x2 metry.

HEHHEHEHEHEEE"

REKLAMA


Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 23 kwie 2019 16:01

No i co z ta gierką MOONLIGHTER ? Ile 11 bit na nim zrobił przychodu po rozliczeniu sie z deweloperem który go stworzył ? BBBBUUUUHAHAHAHAHAA

O inne gry pixelozy juz nawet nie będę pytał. :lol:

jak ta pixeloza ma sie np do monetyzacji FC( bo koszty powstania pewnie były nawet wieksze od FC) ? jak sie ma nawet Frost Punk do monetyzacji FC widzieliśmy juz w 2018 roku a bedziemy również w TYM roku obserwować monetyzacja FC rośnie z kazdym kwartałem a TSgames zanotuje przychody w 6 qw ( rok 2018 i DWA kwartały 2019 roku) 200 MLN PLN +. :lol: 8) :lol:

Jak te przychody z tych PIXELOZ mają się do kapitalziacji 11 bit?

należy dodać ze FC póki co się ciąglę rozkręca jesli chodzi o generowanie kasy i pozycjonowanie monetyzacyjne, jak dojdą chiny dostanie dodatkowehgo kopa wynikowego juz pomijając wpływ kolejnych produktów ktore beda wchodziły na rynek ze stajni TSgames.

bardzo jestem ciekawy wyników TSgames w ciagu kilku kolejnych lat , jakie beda skumulowane przychody jakie będą skumulowane zyski ile Kasy na akcje trafi z tych skumulowanych zysków do akcjonariuszy w postaci dywidend. Jak będzie za kilka lat wyglądał kurs TSGAMES i jego kapitalizacja. :P

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 25 kwie 2019 09:25

czekamy obecnie na próbę ataku na historyczne maxy w okolicach 128 PLN .

Jeśli pokonają owy opór będziemy obserwowali co dalej będzie sie działo ----być może rynek stwierdzi ze pokonanie oporu było jednocześnie zainicjowaniem formacji spodka. Wówczas teoretyczny zasięg wynosiłby ok 190 PLN.

To by oznaczało ok 1.4 MLD pln kapitalizacji , jeśliby w tym roku zrobili ok 60 MLN PLN zysku netto to c/z byłaby przy tej kapitalizacji ok 23. Duzo ? mało ? PLW ma obecnie prawie 1.3 MLD PLN kapitalizacji

a kto wie moze uda im sie zarobic nawet wiecej.

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: vonlichtenstein » 25 kwie 2019 10:45

Barani łeb dalej dyskutuje sam ze sobą. W ramach noweli "Wszystkie celne strzały Żuliana", obok tych wszystkich Bit Evilów i innych GLG, nie wiem jak mogłem przepuścić takiego kwiatka jak Redan. *** podbierał po 2,20 i standardowo walił elaboraty na 2 strony, widział już kapitalizację ponad 200 mln, nie wiem czy gdzieś nawet nie bajał o 400 bańkach..."to sie okaze...moim zdnaiem ..powinien byc warty wiecej niz taki bytom...ktory ma prawei 200 mln kapitalziacji....".
Przez 3 lata Redan sp....ł się o ponad 80% na 40 groszy i jest warty niecałe 15 baniek. Normalnie tuman jest taki prosty jak cep, którym Morawiecki młócił w dzieciństwie. Zawsze te same teksty, te same elaboraty, wywody, te same bajania o melionach... tyle że przestał wielokropkować. Aż się boję trzymać dalej tego TSG.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 25 kwie 2019 10:58

ja jestem elastyczny na rynku nie mam problemu zarówno z kupowaniem jak i sprzedawaniem kwitów jesli uwazam ze po prostu tak trzeba robić, to juz swego rodzaju automatyzm.

ta twoja żółc która cie zalewa, te twoje nerwy które buzuja w tobie baranie, ten cały HEJTERSKI SYF w którym zyjesz i ktorym sie karmisz to miód na moje uszy.

Oby tak dalej , zatruwaj sobie i innym wokół ciebie Życie---jaki PAN taki KRAM.

Acha i Durna *** moze uda ci sie wykrakać że TSgames bedzie robił szczyty a 11 bit bedzie w okolicach 300 PLN :lol: :mrgreen: :lol:

ewentualne 60 mln PLN zysku ( w 2019 roku)z czego prawdopodobnie 75% trafi do akcjonariuszy TSGames ---to o 50% wiecej niz 11 bit wyklepał w roku podobno MEGA debiutu jakim był Frost Punk , podczas gdy dla TSgames to bedzie kolejny rok monetyzacji juz " oklepanych" rynkowo gier ktore debiuty miały juz spory czas temu a które to gierki w sumie kosztowały jakies 2-3 mln PLN . te GEIRKI dały juz w sumie ponad 300 MLN PLN przychodów TSgames---a patrzac na plany wydawnicze i pozycjonowanie FC to dopiero poczatek zarabiania HAJSU przez TSgames i jego akcjonariuszy.

Ale ty tego i tak nie skumasz ---*** małorolny prosto od pługa oderwany :mrgreen: :lol: :mrgreen:

vonlichtenstein
Starszy sierżant sztabowy
Posty: 259
Rejestracja: 15 wrz 2016 01:03

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: vonlichtenstein » 25 kwie 2019 11:19

Aha, jeszcze przy okazji przeglądania tego Redanu...tuman podbierał jednocześnie PGM po 4 PLN, widząc no a jak by inaczej :lol: świetlaną przyszłość. Do dzisiaj standardowo zdążył się sp...ić na 1,70. To coś niebywałego, co za pastuch, małpie by dać do wylosowania kulki to byłaby lepsza od tego kwadratowego łba

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 25 kwie 2019 11:25

Aha, jeszcze przy okazji przeglądania tego Redanu...tuman podbierał jednocześnie PGM po 4 PLN, widząc no a jak by inaczej :lol: świetlaną przyszłość. Do dzisiaj standardowo zdążył się sp...ić na 1,70. To coś niebywałego, co za pastuch, małpie by dać do wylosowania kulki to byłaby lepsza od tego kwadratowego łba
CZekam na wiecej REWELACJI z przegladu forum inwestorskiego z ostatnich 3 lat--- DURNA ***----BOSO ale w ostrogach. :lol: 8)

wertuj kolejne tygodnie zeby zbierać na mnie" haki" ***. BBBUUUUHAHAHAHAHAHAAAA :mrgreen: :lol:

Psy szczekaja karawana jedzie dalej, ja jestem bardzo zadowolony ze swoich inwestycji na wcale nie takim prostym rynku :lol: 8) :lol:

dodam tylko że tylko w tym roku zrobiłem juz "dziesiątki" różnych transakcji na juz dzisiątkach róznych spółek. Do dzieła *** małorolny. :mrgreen:

Percances
Sierżant sztabowy
Posty: 180
Rejestracja: 23 lut 2018 21:26

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Percances » 28 kwie 2019 17:03

Osoba blisko związana z Zarządem widzi nieco słabiej perspektywy spółki niż tu obecni.
Zobaczymy czy słusznie.
https://www.bankier.pl/static/att/emite ... 135373.pdf

glowacki4
Starszy chorąży
Posty: 1804
Rejestracja: 05 cze 2015 20:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: glowacki4 » 28 kwie 2019 19:23

"Fajna" nadinterpretacja. Facet nie może np. potrzebować chwilowo na coś gotówki, tylko od razu słabo ocenia perspektywy spółki ? :D

Percances
Sierżant sztabowy
Posty: 180
Rejestracja: 23 lut 2018 21:26

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Percances » 28 kwie 2019 19:42

Potrzebuje chwilowo ponad ćwierć miliona na coś. Pewnie odkupi jak "chwila" minie. :lol:
To już wolę swoją "nadinterpretację". :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 29 kwie 2019 10:50

Potrzebuje chwilowo ponad ćwierć miliona na coś. Pewnie odkupi jak "chwila" minie. :lol:
To już wolę swoją "nadinterpretację". :lol:

ludzie z 11bit czy z CDR kiedys potzrebowali znacznie wiekszych pieniedzy , sypiac kwitami po cenach absurdalnie niskich biorac pod uwage obecne wyceny kursów tych akcji. :lol:

Jesli decyzja o spzredazy 250 K PLN akcji jakiegos Przemysława miałby decydowac o potencjale spółki wartej 900 MLN PLN to jednak to by było absurdalne ---nie sadzisz?

tu licza się zupełnie inne kwestie niz to że ktos potrzebował z jakiś wzgledów skeszowac sie z jakiś akcji.

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 29 kwie 2019 11:38

ze swojej strony moge dodac że szykuje sie nowe reko...to raczej bedzie wazniejsze niz sprzedaz tych akcji przez Przemyslawa

Co wazniejsze to nowe reko obrazuje potencjal TSgames vs inne growe spolki i jego prognozowwane nadal mocno niedowartosciowane vs. inne spolki growe z nowych reko,

Tym bardziej ze wiekszosc zyskow bedzie szlo bezposrednio do akcjonariuszy w formie dywidend.

Percances
Sierżant sztabowy
Posty: 180
Rejestracja: 23 lut 2018 21:26

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Percances » 29 kwie 2019 11:42

Przecież reko z wyceną w perspektywie 12 miesięcy na poziomie 154 zł już wisi od tygodnia?
:lol: :lol: :lol:

Julian11
Starszy chorąży sztabowy
Posty: 7743
Rejestracja: 24 wrz 2018 10:36

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Julian11 » 29 kwie 2019 11:49

Przecież reko z wyceną w perspektywie 12 miesięcy na poziomie 154 zł już wisi od tygodnia?
:lol: :lol: :lol:
to nie ma znaczenia , po 1 wsze nie bylo jeszce udostepniane szeroko, a po drugie wazniejsze jest to co one zawiera wiec to o czym mowielm ze pomimo podniesionej ceny , obrazuje bardzo duzy potencjal TSgames ze wzgledyu np na wskazniki VS. inne growe spolki.

Jesli ty masz to w pompie to twoja brocha , kazdy ma wolna wolę ty mozesz sugerowac sie tym ze jakis przemek opchnal 2 K akcji a inni kwestiami potencjalnych zyskow( ktore beda wyplacane) w tym roku, przyszlym itp itd. 8) :mrgreen:

Percances
Sierżant sztabowy
Posty: 180
Rejestracja: 23 lut 2018 21:26

Re: TEN SQUARE GAMES [TEN]

Postautor: Percances » 29 kwie 2019 12:09

Czy ja napisałem cokolwiek o jakimkolwiek sugerowaniu się? Coś ty taki agresywny? :lol:
Co do analiz pana Tomka R., to zdecydowanie wolę swoje własne.
Jeśli ty za to wolisz analizy gościa ,który ocenił potencjał Agony na 1 mln kopii w rok, to twoja sprawa. :lol: :lol: :lol:


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości