Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - for future

wszystko na temat spółek publicznych
Troglodyta2
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 3912
Rejestracja: 20 lip 2013 16:07

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - wśród złodziei marzeń

Postautor: Troglodyta2 » 30 maja 2019 12:43

Nawet nikt nie chce tego komentować.

Tej żenady przeplatanej z hucpą polityków partii rządzącej - jaki to PXM będzie wielki...

wstyd. Głosu Mojego i mojej rodziny już nie dostaniecie
ale ktos jednal zaglosowal na nich !

a kurs Polimka cieniutko, oj cieniutko

Gdzie sa chocby 4 zety

ze o 11 zetach nie wspomne

(ani o kole od roweru! )

:lol:
Gielda w ruinie :-(

Kiedy w końcu odbijamy od dna ??

REKLAMA


Kayak
Młodszy chorąży
Posty: 632
Rejestracja: 11 maja 2018 12:46

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - wśród złodziei marzeń

Postautor: Kayak » 30 maja 2019 14:42

Nawet nikt nie chce tego komentować.

Tej żenady przeplatanej z hucpą polityków partii rządzącej - jaki to PXM będzie wielki...

wstyd. Głosu Mojego i mojej rodziny już nie dostaniecie
ale ktos jednal zaglosowal na nich !

a kurs Polimka cieniutko, oj cieniutko

Gdzie sa chocby 4 zety

ze o 11 zetach nie wspomne

(ani o kole od roweru! )

:lol:

Ja głosowałem na PiS 8)
Poza Pisiorami do wyboru byli jeszcze: złodzieje, komuchy, zboczeńcy, bandyci, kłamcy, pożyteczni i***, zdrajcy oraz niemieckie i ruskie pachołki.
Skoro sami przyznajecie że nie oddaliście głosu na PiS, to ciekawe na których głosowaliście wy i wasze rodziny :?: 8) :lol:
Ostatnio zmieniony 30 maja 2019 16:02 przez Kayak, łącznie zmieniany 1 raz.

baron71
Sierżant
Posty: 50
Rejestracja: 05 kwie 2018 20:43

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - wśród złodziei marzeń

Postautor: baron71 » 30 maja 2019 15:11

Pożyteczny i*** mówiło się kiedyś o takich...wuju brak słów

Kayak
Młodszy chorąży
Posty: 632
Rejestracja: 11 maja 2018 12:46

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - wśród złodziei marzeń

Postautor: Kayak » 30 maja 2019 15:52

Pożyteczny i*** mówiło się kiedyś o takich...wuju brak słów

Poczekaj do jesieni, to ci dopiero mowę odejmie. :lol: :lol: :lol:

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - wśród złodziei marzeń

Postautor: galileogalileo » 30 maja 2019 16:05

Nawet nikt nie chce tego komentować.

Tej żenady przeplatanej z hucpą polityków partii rządzącej - jaki to PXM będzie wielki...

wstyd. Głosu Mojego i mojej rodziny już nie dostaniecie
ale ktos jednal zaglosowal na nich !

a kurs Polimka cieniutko, oj cieniutko

Gdzie sa chocby 4 zety

ze o 11 zetach nie wspomne

(ani o kole od roweru! )

:lol:

Ja głosowałem na PiS 8)
Poza Pisiorami do wyboru byli jeszcze: złodzieje, komuchy, zboczeńcy, bandyci, kłamcy, pożyteczni i***, zdrajcy oraz niemieckie i ruskie pachołki.
Skoro sami przyznajecie że nie oddaliście głosu na PiS, to ciekawe na których głosowaliście wy i wasze rodziny :?: 8) :lol:
taka jest prawda - dla kazdego kto ma choc odrobine rozume na ten moment pIS jest jedyna sensowna ekipia do rzadzenia
reszta to wydmuszki intelektualne o mentalnosci zlodzieja

baron71
Sierżant
Posty: 50
Rejestracja: 05 kwie 2018 20:43

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - wśród złodziei marzeń

Postautor: baron71 » 30 maja 2019 17:07

Większych bzdetow nie czytałem.*** to nawet nie wydmuszki bo nie bylo czego wydmuchac...Ale taka dyskusja nie ma sensu z kimś skupionym za garść srebrników

galileogalileo
Młodszy chorąży sztabowy
Posty: 2255
Rejestracja: 09 gru 2018 11:41

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - wśród złodziei marzeń

Postautor: galileogalileo » 30 maja 2019 17:14

Większych bzdetow nie czytałem.*** to nawet nie wydmuszki bo nie bylo czego wydmuchac...Ale taka dyskusja nie ma sensu z kimś skupionym za garść srebrników
nie pobieram zadnych swiadczen socjalnych
jesli o to ci chodzi

baron71
Sierżant
Posty: 50
Rejestracja: 05 kwie 2018 20:43

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - wśród złodziei marzeń

Postautor: baron71 » 30 maja 2019 17:22

To jak piszecie mądrale forumowe o zlodziejach, to może mi wytłumaczycie gdzie się podziały 3mld że skoków 2.5mld z gtb i czemu towarzysz B.zasiada w ławach senatorskich A wszystko zamienione pod dywan łącznie z gruntami koscielnymi Mateuszka klamczuszka hehehe

Kayak
Młodszy chorąży
Posty: 632
Rejestracja: 11 maja 2018 12:46

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - wśród złodziei marzeń

Postautor: Kayak » 31 maja 2019 10:45

To jak piszecie mądrale forumowe o zlodziejach, to może mi wytłumaczycie gdzie się podziały 3mld że skoków 2.5mld z gtb i czemu towarzysz B.zasiada w ławach senatorskich A wszystko zamienione pod dywan łącznie z gruntami koscielnymi Mateuszka klamczuszka hehehe
O skoki i gtb zapytaj ruda mendę lub komoruskiego bo to ich środowisko. A co do Morawieckiego, to piękny przykład podałeś jak jesteście zafiksowani. Żona M.M. kupiła grunty w 2002 roku i afera że po SIEDEMNASTU latach są więcej warte :-)))))))) To ja też jestem aferzystą. Kupiłem od chłopa działkę za 18 000 dwanaście lat temu i obecnie jest warta duuuuużo więcej.
Większych bzdetow nie czytałem.*** to nawet nie wydmuszki bo nie bylo czego wydmuchac...Ale taka dyskusja nie ma sensu z kimś skupionym za garść srebrników
Pisząc o srebrnikach masz na myśli programy takie jak 500+, emerytura+ czy wyprawka 300+ ?
I ty się dziwisz że przegrywacie wybory. Pewnie nawet nie wiesz że takie programy funkcjonuję od dawna w państwach które dla was są wzorem do naśladowania :-))))). Masz baranie71 z twojego portalu, internet to nie tylko forum i FB :-))
https://tvn24bis.pl/z-kraju,74/dodatki- ... 91316.html
Już nie wspominając o tym że pewnie szanowny pan baran71 cicho siedział jak te same pieniądze trafiały do przestępców a teraz po cichu każdy *** bierze na swoje dzieci i jednocześnie opluwa dających. Możecie przecież zrezygnować z tych świadczeń, hipokryci.
Dokonujecie zbiorowego samozaorania. Miała być ElYta w III RP a wybiło *** moralne i kompletny brak empatii. Oderwani od polskiej kultury od wiary, plujący na swoją historię i swoich bohaterów. Poniższy rysunek pięknie obrazuje wasze poglądy i to dokąd zmierzacie "owieczki europejskie". Na szczęście prawdziwych patriotów nie brakuje a i po stronie wyborców opozycji coraz więcej ludzi przekonuje się do obecnej polityki rządu i dostrzega ciężką pracę na rzecz CAŁEGO społeczeństwa jaka się dokonuje w ostatnich latach.

Obrazek

Kayak
Młodszy chorąży
Posty: 632
Rejestracja: 11 maja 2018 12:46

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - wśród złodziei marzeń

Postautor: Kayak » 31 maja 2019 10:59

@laptop, myślę że jesteś zwykłym baranem, takim z rysunku. Rzucić ci hasło i wystarczy, nie trzeba nic tłumaczyć.
Tu masz całą rozmowę i opisany kontekst tej wypowiedzi. Więc nie baw się w manipulanta bo słaby jesteś w te klocki. Zostań przy obrażaniu ludzi i masakrowaniu języka polskiego. W tym masz największe doświadczenie.

https://wpolityce.pl/polityka/417210-ja ... -slowa-pmm


@KOSA, powyborczy trolu :lol: :lol: :lol: :lol:, żal ?

Kayak
Młodszy chorąży
Posty: 632
Rejestracja: 11 maja 2018 12:46

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - wśród złodziei marzeń

Postautor: Kayak » 31 maja 2019 11:04

@laptop, myślę że jesteś zwykłym baranem, takim z rysunku. Rzucić ci hasło i wystarczy, nie trzeba nic tłumaczyć.
Tu masz całą rozmowę i opisany kontekst tej wypowiedzi. Więc nie baw się w manipulanta bo słaby jesteś w te klocki. Zostań przy obrażaniu ludzi i masakrowaniu języka polskiego. W tym masz największe doświadczenie.

https://wpolityce.pl/polityka/417210-ja ... -slowa-pmm


@KOSA, powyborczy trolu :lol: :lol: :lol: :lol:
no nie wierze *** wkleil gazete ktora wspera pisuarow szok daj jeszcze gazete sakwy GP oraz nezalezna to wiarygodne zrodla no co za kaban heheheheh
Ale z ciebie głąb, tam jest nagranie opublikowane przez twój ulubiony
Onet News. :lol: :lol: :lol: Przesłuchaj, dasz radę ??? :lol: :lol: :lol:
Masz link bezpośredni https://youtu.be/tCNiQwZJAew

Kayak
Młodszy chorąży
Posty: 632
Rejestracja: 11 maja 2018 12:46

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - wśród złodziei marzeń

Postautor: Kayak » 31 maja 2019 11:33

Jak nie dwie wieże prezesa, to kościelna działka. Zamiast rządzeniem, wierchuszka PiS powinna zająć się deweloperką. Mają znajomości i smykałkę. :oops: :oops: :oops: :oops:

jeszcze nie tak dawno Mateusz Morawiecki mówił, że „Wielu ludziom, w tym i mnie, oczy otwierały się coraz szerzej, kiedy patrzyliśmy, jak pod płaszczykiem haseł wolnego rynku następuje uwłaszczenie postkomunistów i osób dokooptowanych do systemu III RP”, piętnował uprzywilejowaną pozycję elit z epoki PRL i wspaniale wpisywał się w retorykę PiS, który na każdym kroku podkreśla nową „dobrą zmianę”, która walczy z reliktami złej przeszłości.
W przypadku Morawieckiego, który jak się okazuje, dorobił się ogromnego majątku i jest beneficjentem przemian w IIIRP na wyjątkową skalę, najbardziej zabawne są rytualne narzekania na III RP, sposób przeprowadzenia zmian i rozkradzenie majątku państwa.

KOSA/ nowy trol forumowy - Rejestracja:27 maja 2019 10:00 (dzień po wyborach do PE) :lol: :lol: :lol:
Niczego się nie nauczyliście KE. Tak trzymać, przynajmniej do jesieni. Dziękujemy 8) :lol:

baron71
Sierżant
Posty: 50
Rejestracja: 05 kwie 2018 20:43

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - wśród złodziei marzeń

Postautor: baron71 » 31 maja 2019 13:33

Kayak. Szkoda słów na Ciebie pisuarowy trollu.Ogladasz durną kurwizje i masz wypaczony pogląd sytuacji. Tyle

Podra?ka
Starszy chorąży
Posty: 1286
Rejestracja: 02 maja 2017 22:58

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - wśród złodziei marzeń

Postautor: Podra?ka » 31 maja 2019 13:57

"W normalnym kraju ludzie głosują na opozycję bo mają dość rządu. U nas głosują na rząd bo mają dość opozycji"

rocky_balboa
Młodszy chorąży
Posty: 540
Rejestracja: 20 paź 2017 14:29

Re: Polimex-Mostostal [PXM] - Księga XI - wśród złodziei marzeń

Postautor: rocky_balboa » 31 maja 2019 14:00

A tymczasem zaraz górne widły?


Wróć do „Akcje”

REKLAMA

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 119 gości